Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Přesun z Outdooru do Indooru - rady?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 33

Dobře, vykopeš kytky ze země, přetrháš jim hromadu kořenů, obereš minimálně polovinu všech větví po obvodu na každý kytce, aby si je obě nacpal do skříně a od spoda přijdeš minimálně o ten metr co tam máš, takle vysoký kytky nacpeš do skříně a budeš doufat, že si je obral dostatečně, ať už kvůli plísni, nebo tomu prosvícení, tvoje skříň bude muset bejt minimálně ty dva metry vysoká, lampu budeš mít úplně u stropu, aby si nespálil vršky a budeš rád že z toho teda aspoň to něco bude.

Nebo, seženeš do skříně klony a venku to něcháš nějak dojet, říkal si že už tam máš něco na sklizení, tak s tím vyjdeš, než ti dojedou kytky pod lampou a todle je sakra řešení

Old Post 25-09-2008 v 10:53 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

to neni tim ze jsme zvykli na lepsi vybaveni. ti rikame ze by jsme do toho nesli my... divej te jedna je vetsi takze kdybys tam hodil obe tak svetlo dosahne jen na tu vyssi a este jen na vrchy a zbytek bude v tom samem svetle jako tet. taky mam venku dve co maji pidipaldy ale co pristi tejden ma byt pekne tak se uvidi mozna bude este babi leto 14dni a aspon se na nich neco obevi........ co uz fakt to nema cenu skusit to muzes ale moc kladne to nebude

Old Post 25-09-2008 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 35

Víš co je to na tobě, nějaký názory tady máš a když to zkusíš, tak se na to každopádně rád podívám

Old Post 25-09-2008 v 13:24 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

jaming: nefim jak chces pokladat kytku ktera bude zasazena ve stejne vysce. Jestli bude teda to delat tak jak psal a bude hazat bez kvetinace primo jen hlinu... tak to pujde ztezka, jestli je da do kbeliku tak proc ne ale stejne na pulku kytky pujde dost malo svetla. Kdyby orezal vrchy.....


paepek: tet uz je to jen na tobe a tvych dovednostech popremyslej par napadu tady je tak cekuj a uvidi se co a jak....
opovaz se potom napsat ze po tydnu chcipla mensi joke

Old Post 25-09-2008 v 21:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smogerrr
Nový Člen

Karma uživatele smogerrr - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 37



sojte. ja som tiez presadzal zo zeme do bedniciek koli tomu,ze ked som sadil,tak som si neuvedomil,ze slnko pojde az tak nizko a rastliny boli akurat v kvete cele v tieni co je dost nanic. sme ich najprv rylom co najhlbsie podryli asi 35x35 cm stvorec okolo stonky,postupne vypacovali dookola a potom jak uz bola volna rastlina,tak jeden chytil za stonku hned pri zemi a z oboch stran z rylmi sme ju dali do prepravky. zatial vyzeraju dobre,ale myslim ze v priebehu par dni sa ukaze ci to na sto pero rozdychaju. su asi v polovici kvetu... v priebehu par dni napisem jak sa ujali. zdar!

Ganja mi otvorila oči, ale nezavrela dvere, tak koho to sere??

Naposledy upravil smogerrr 14-10-2008 v 08:52 AM

Old Post 13-10-2008 v 17:38 PM
smogerrr je offline   Profil uživatele smogerrr   Find more posts by smogerrr   Foto galerie člena smogerrr   Click here to Send smogerrr a Private Message   Add smogerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smogerrr
Nový Člen

Karma uživatele smogerrr - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 38

zdar. tak sa tie deti chytili a valia dalej pod lampou... treba len podryt korene dost hlboko a dat dost velku nadobu na nich.

Ganja mi otvorila oči, ale nezavrela dvere, tak koho to sere??

Old Post 20-10-2008 v 18:34 PM
smogerrr je offline   Profil uživatele smogerrr   Find more posts by smogerrr   Foto galerie člena smogerrr   Click here to Send smogerrr a Private Message   Add smogerrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arthurs
Nový Člen

Karma uživatele Arthurs - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 39

nějaký nový info?

Old Post 17-11-2008 v 21:28 PM
Arthurs je offline   Profil uživatele Arthurs   Find more posts by Arthurs   Foto galerie člena Arthurs   Click here to Send Arthurs a Private Message   Add Arthurs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aninka
Nový Člen

Karma uživatele Aninka - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 1  

Dotaz Outdoor->Indoor Příspěvek č. 40

Zdravím lidi


Chtěla bych se Vás zeptat na pár věciček. Kamarád jednou přišel a že mi podaruje kytičku která vyrostla do výšky cca 20 cm venku. Dal mi ji v malém pudlu, v takovém, jak se v něm dá koupit 500g vlašského salátu. Vzala jsem větší truhlík, nasypala čerstvou hlínu přesadila - hlína kde byla kytička dočasně zasazena byla hodně písčitá - kyti nevypadala zrovna moc dobře , po 2 dnech se ale vzchopila ...

Chtěla bych to mít na balkoně, popř. při nízkých teplotách vevnitř.

Chtěla sem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tovýmhle přesazení.
Dále by mě zajímalo hnojivo ... bylo mi řečeno že to není žádná extra odruda, ale že ten kámoš používal Kristalon gold. Kdy je vhodné začít hnojit?

Bylo mi řečeno že už je docela pozdě, proto bych chtěla využít slunečního světla co nejvíce, plus při špatném počasí chci dosvicovat vevnitř. Jsem ženská, proto je pro mne obtížnější sehnat nějakou sodíkovou výbojku bude stačit světlo lampy ? Je to více méně takový pokus, nečekám od toho nějaké zázraky.

No tak se do mě puste, ale prosím pamatujte že to je moje první kitíí Díky moc

Mír

Naposledy upravil Aninka 03-09-2012 v 10:16 AM

Old Post 03-09-2012 v 09:45 AM
Aninka je offline   Profil uživatele Aninka   Find more posts by Aninka   Foto galerie člena Aninka   Click here to Send Aninka a Private Message   Add Aninka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 41

S tím přesazením jsi udělala dobře, jinak pokuď to je tvůj první pěst a nemáš potřebné info co a jak (je to plevel takže se toho moc pokazit nedá, i když ... ) tak ti doporučuju to nechat bejt a pozorovat co to bude dělat a učit se z toho. Když bude venku hezky tak to dej na balkón a jinak bych to nechal dozrát za oknem doma.
Hnojit začni tak za 14-20 dní od přesazení, a ze začátku menší dávku než doporučuje výrobce 1x týdně.
A až nasbíráš potřebné vědomosti tak začni příští rok dříve a s lepší genetikou (jukni se do bazaru na řezy a nebo seedbanky pro semena)

Old Post 03-09-2012 v 10:39 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JabaDuba
Stálý Člen

Karma uživatele JabaDuba - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Dozrání venkůů Příspěvek č. 42


Zdarec, mám takové dilema, z venku mám 3 kytky co by nestíhaly dozrát.
Tak je dávám domů pod lampu. Bohužel jen 250W(ale s lumatek super lumen ^^ či co ) a o co mi jde... jde mi o to, jak je rozmístit nebo ostříhat tak, aby toho dozrálo co jak nejvíc..

<< Fotka nynějšího stavu.

1. napadlo mě odmontovat stinítko, lampu dát vertikálně a kytí kolem ní do "kruhu"
2. nechat více méně tak jak je jen ostříhat spodní vetvičky

ad. v každém případě je budu ještě prostříhávat


Co myslíte bude lepší volba? Jak by jste to řešili ?

Hello, I'm signature virus, help me
to spred, by coping me into your
signature.

Naposledy upravil JabaDuba 02-09-2013 v 21:30 PM

Old Post 02-09-2013 v 20:49 PM
JabaDuba je offline   Profil uživatele JabaDuba   Find more posts by JabaDuba   Foto galerie člena JabaDuba   Click here to Send JabaDuba a Private Message   Add JabaDuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 43

zdarec,jak vis,ze ti venku kiti nedozraju,sak sa ti uz krasne palicati,podla teho jak vizeraju ich budes mat v polke oktobra(řijen) hotove,to ja ani zdaleka este nemam take paldy nakvitle jak ty,a verim ze dozraju,dva roky dozadu byla daleko horsi zima o takemto case,a krasne dojeli,sice na konci oktobra,a s trochu plesne,ale s tym musi kazdy pocitat ked je horsie pocasie,hlavne ke koncu leta,ale ked si rozhodnuty jej svitit,tak bych asi urcite volil vertikal,alebo ked sa rozhodnes na horizontal,tak zdvihni boky stinitka,a zalom tu najvyssi paldu,nech mozes ist ze stinitkem cim najniz...

Old Post 02-09-2013 v 21:45 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JabaDuba
Stálý Člen

Karma uživatele JabaDuba - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 44

práávě ta plíseň mě odradila. opět jako předminulý rok začínaly i teď tak jsem je postříkal přípravkem a přesunul dom.
navíc pod deset stupňů co je teď venku těm kytkám taky moc nepřidávalo, začínaly z toho fialovět (což u tohoto modelu moc normální nebude)... jako jo je možné že by tam dozrály, ale raději je nechám dozrát doma, již ze zkušenosti minuly rok, když mi krásně bez problémů co nastávaly venku kytí dozrály.
jenže to jsem pro ně měl doma 600w takže to bylo o něčem jiném...

a teď už k tomu.. stinítko už sem trochu rovnal oproti origo ale můžu ještě přihnout, zalomit myslíš fakt zlomit stonek, to už v této fázi asi ne, ne?
přitahoval jsem je zatím jen drátky k sobě aby byly pod lampou, ty vyšší buď ohnu nebo podložím nižší..
ohledně toho vertikálu mám strach že ta lampa by měla svítit v horizontalni poloze, co mi rikal typek jak jsem jí bral, tak aby se s ní nic nestalo, kdyz bude hlavou dolu, co?

Hello, I'm signature virus, help me
to spred, by coping me into your
signature.

Old Post 02-09-2013 v 22:56 PM
JabaDuba je offline   Profil uživatele JabaDuba   Find more posts by JabaDuba   Foto galerie člena JabaDuba   Click here to Send JabaDuba a Private Message   Add JabaDuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JabaDuba
Stálý Člen

Karma uživatele JabaDuba - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 45

a ještě co ohledně spodních menších větví? dát je uplně pryč??

Hello, I'm signature virus, help me
to spred, by coping me into your
signature.

Old Post 02-09-2013 v 22:59 PM
JabaDuba je offline   Profil uživatele JabaDuba   Find more posts by JabaDuba   Foto galerie člena JabaDuba   Click here to Send JabaDuba a Private Message   Add JabaDuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 46

citace:
a teď už k tomu.. stinítko už sem trochu rovnal oproti origo ale můžu ještě přihnout, zalomit myslíš fakt zlomit stonek, to už v této fázi asi ne, ne?
přitahoval jsem je zatím jen drátky k sobě aby byly pod lampou, ty vyšší buď ohnu nebo podložím nižší..
ohledně toho vertikálu mám strach že ta lampa by měla svítit v horizontalni poloze, co mi rikal typek jak jsem jí bral, tak aby se s ní nic nestalo, kdyz bude hlavou dolu, co?



no aj v tejto fazi sa da vrchol zalomit,ale musis ist na to straslivo opatrne,a ked tak ju po drteni a zalomeni mozes zafixovat nejaku dlahu,teho stinitka sa neboj,a radne tie hlinikove kridla vyrovnaj,a ten co ti rikal,ze lampa nemoze byt vertikal,tak pekne kecal,je pravda,ze z hps sa siry svetlo po dlzke,ale ked das kiti pekne do kruhu a vlozis medzi ne vertikal hps,tak presvitis kiti vic jak horizontal,samoska tu lampu musis nejak chladit,abys ju mohel dat cim nizsi,a blizsi kiticek...

Old Post 03-09-2013 v 06:06 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od JabaDuba
práávě ta plíseň mě odradila. opět jako předminulý rok začínaly i teď tak jsem je postříkal přípravkem a přesunul dom.
navíc pod deset stupňů co je teď venku těm kytkám taky moc nepřidávalo, začínaly z toho fialovět (což u tohoto modelu moc normální nebude)... jako jo je možné že by tam dozrály, ale raději je nechám dozrát doma, již ze zkušenosti minuly rok, když mi krásně bez problémů co nastávaly venku kytí dozrály.


Člověče, udělej kompromis: Nech je přes den venku - a na noc je vem dovnitř.

Old Post 05-09-2013 v 11:15 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Vajgl
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Vajgl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 48

Hello,
má někdo tady s tímhle experimentem ještě nějaké zkušenosti a chtěl by se o ně podělit? Mám v plánu letos dojet pod světlem 4 kytky a dát je v půlce září pod světlo a nechat dojet. Světlo by bylo 3 x 250w a odtah aspoň Vent TT 150 (snad by mohlo stačit na prostor 3,5 x 1,2 x 2 m ?). Nemůže ten přechod pod světlo kytkám ublížit ? Třeba spálení ?

Nedej zahynout kytkám a
vyhasnout dýmkám

Old Post 31-03-2014 v 20:25 PM
Mr. Vajgl je offline   Profil uživatele Mr. Vajgl   Find more posts by Mr. Vajgl   Foto galerie člena Mr. Vajgl   Click here to Send Mr. Vajgl a Private Message   Add Mr. Vajgl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6073880 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív