Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak najít závadu na zářivkách ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Dotaz Jak najít závadu na zářivkách ? Příspěvek č. 1

Zdravíčko, ve sklepě jsem našel starý úchyty na zářivky 2x20W, problém je, že tam něco odešlo a nevim co. Když to zapojim tak v tom bzučí a při odpojení to dalo zpětnou ránu (celkem dost velkou, naštěstí kabel dopad do šroubků a ne na mě =) ... potřebuju help jak prozkoušet co je v prdeli ... a je to starší tesla ... zářivka se nesnaží ani nastartovat
jo a sry, jestli podobný téma tu někde je, ale tohle se mi docela blbě hledalo a nenašel jsem

Old Post 21-09-2008 v 08:41 AM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2

neni v prdeli starter ?? ... ja jsem doma taky nasel teleso na 2 zarivky takove uplne ty dlouhe a chybel tam jenom novy starter a ficelo to v klidu

Natahnout,Nasat,Zadrzet,Zakuckat

2008 ---> Terasa + zralok v akvarku (Shivas Mystery,GWSxWR ... )

2009 ---> Terasa + garden (SMBOGxTop44,White Satin,S.A.G.E.)

2010 ---> Garden + terasa (SS,BB,Shiva)

OUTDOOR ORTHODOX, tak za rok znova

Old Post 21-09-2008 v 08:53 AM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Killuminaty
Stálý Člen

Karma uživatele Don Killuminaty - 89% PěstitelskáKarma uživatele Don Killuminaty - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 3

podla mna by to mohol by tiez ten starter,skus ho vymenit

It’s so hard to stay away,I need her every day,I feel so high when I hear your name,Sweet Jane,If you was reefa, you’d be the sweetest Shiva, potent just like that creepa,
Knowin how much I need ya, I need ya.I see ya, I’m just tryin to get near ya,Warring dyin to feel ya, you’re aroma is so familiah.I’ve never loved another like I love you Jane, Jane, Jane,Tell it to me that I should leave you alone but I just can’t, can’t, can’t.
From the first time I hit it I knew, I couldn’t quit it, It’s true, that I’m addicted to you

moj 1.Grow 400W Skunk #1

moja matkaren

my 1st AERO pokus

Old Post 21-09-2008 v 09:51 AM
Don Killuminaty je offline   Profil uživatele Don Killuminaty   Find more posts by Don Killuminaty   Foto galerie člena Don Killuminaty   Click here to Send Don Killuminaty a Private Message   Add Don Killuminaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exkalibur
Nový Člen

Karma uživatele exkalibur - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 4

Čus kdyby to byl startér tak se nažhaví vlákna ale nerozsvítí se..změřit tlumivku popř vyměni trubici..Kdyby to nepomohlo tam mi písni

kdo hulí toho baví žít...

Old Post 21-09-2008 v 10:42 AM
exkalibur je offline   Profil uživatele exkalibur   Find more posts by exkalibur   Foto galerie člena exkalibur   Click here to Send exkalibur a Private Message   Add exkalibur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 5

trubici mám už jen jednu, u jedný se uvolnil kontakt, tak z toho utekl ten vnitřní plyn nebo co tam je, startér jsem tam dával z jiný, funkční 25-80W a nic, když jsem tam dal ten startér, tak to nevrčelo nic ... jinak nevim co mám proměřit a jak, já to skočim do sklepa vyfotit .)

Old Post 21-09-2008 v 11:28 AM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6


tady to je ...

Old Post 21-09-2008 v 11:39 AM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 7


a ještě druhá, najednou to přidat nešlo ...

Old Post 21-09-2008 v 11:41 AM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exkalibur
Nový Člen

Karma uživatele exkalibur - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

čus tak podle těch fotek toho moc poznat nejde ale zkusil jsem to zakresli kde bych to asi změřil..napětí před a za tlumivkou ..překontrolovat dráty trubice se dají změřit okruhovkou nebo ohmmetrem a mělo by to fakat..

kdo hulí toho baví žít...

Old Post 22-09-2008 v 16:35 PM
exkalibur je offline   Profil uživatele exkalibur   Find more posts by exkalibur   Foto galerie člena exkalibur   Click here to Send exkalibur a Private Message   Add exkalibur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exkalibur
Nový Člen

Karma uživatele exkalibur - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=854
tady je když tak zapojení zářivek...ty tam máš akorát podle všeho tlumivky 2

kdo hulí toho baví žít...

Old Post 22-09-2008 v 16:42 PM
exkalibur je offline   Profil uživatele exkalibur   Find more posts by exkalibur   Foto galerie člena exkalibur   Click here to Send exkalibur a Private Message   Add exkalibur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 10

zkotroluj vsechny kontakty . jestli jsou v poradku startery, a jestli mas dobre otocene zarivky.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 22-09-2008 v 16:45 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 11

kontakty jsem kontroloval, zářivkama jsem otáčel... zkusim to zejtra dopoledne proměřit a pak se uvidí

Old Post 22-09-2008 v 16:58 PM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4366490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív