Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 150w skříňka Step by Step(krok za krokem :-D )
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 49


Tak a tady je ta pojistka.... tahle pojistka je ješte před prodlužovačkou (rozdvojkou respektive rozšestkou :-D ) je na 6 amper.... takže kdyby něco tak by se to akorát vyplo a já bych to pak musel asi zase nahodit.... nebo nevím jak to funguje... spíš to radši vedete nechcu nechci skrat .-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Naposledy upravil Fruddy 04-10-2008 v 20:32 PM

Old Post 04-10-2008 v 20:26 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 50


už sem moc nechodím... spíš teda vubec.. jenom se chci pochlubit pachovým filtrem...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 13-10-2008 v 22:06 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 51


postup : není

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 13-10-2008 v 22:09 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 52


postup : stejnak to nikoho nezajímá
závěr: filtr funguje

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 13-10-2008 v 22:12 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 53

samozrejme ze zajima hazej to sem at se muzu opakovat

Old Post 14-10-2008 v 08:46 AM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 54

postup : http://www.icmag.com/ic/showpost.ph...50&postcount=20

třeba někdo.... jo pro 150w je to asi malej pacháč... doporučil bych pro 70-100w (při 150 zvetšit velikost vnějšiho potrubý na 140mm průměr)
a nebo cfl, pokud si někdo jakš takš vyrobil ten vetrák co sem vyráběl já tak ten to profoukne bez stráty na výkoně.... strátu sem měřil podle teploty ve pěstírně... mám tam odpor 1,5 kOhm a před instalací filtru bylo ve pěstírně 30,7 po instalaci 30,9-31,1... takže dost v pohodičce ale je to na ten fitr velkej průtok... teže zachytí málo pachu...

třeba to tady ješte bude někoho zajíma....

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 14-10-2008 v 13:10 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GRIS
Nový Člen

Karma uživatele GRIS - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 55

čůůs máš to moc good a hele jak je to s pachem je něco cítit??bo ne?

Old Post 15-10-2008 v 19:49 PM
GRIS je offline   Profil uživatele GRIS   Find more posts by GRIS   Foto galerie člena GRIS   Click here to Send GRIS a Private Message   Add GRIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zimmfi
Nový Člen

Karma uživatele zimmfi - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 56

zdarec maš to v celku vklidu, taky planuju nějaky micro

Old Post 15-10-2008 v 21:01 PM
zimmfi je offline   Profil uživatele zimmfi   Find more posts by zimmfi   Foto galerie člena zimmfi   Click here to Send zimmfi a Private Message   Add zimmfi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 57


čau chlapy pacháč funguje dobře... v pokoji to chvilku smrdělo ale to bylo kvuli tomu že mi od toho smrděl pokoj... ono to potřebovalo chvíli než to profiltrovalo celej pokoj..

hodím sem aktuální dění.... klidně to tady nech, aspon se to víc zopakuje .-)

Jo jinak potřebuju RADU hnojím plagronem alga-bloom 5ml/1,5l potom ješte do té zálivky přimíchám 2ml fish-mix sem zvedavej jestli to přehnojím chtel sem tam ješte přidat B´cuzz soil A+B 1 a 1 ml /1,5l.... takže 10ml na litr a pul vody.... bude to přehnojený? asi jo co? :-D

já si totiž myslím že ten fish mix v malým množstí (ty 2ml na litr a pul je asi ideální) a ten B´cuzz ( taky v malým množství) jsou průběžný hnojiva ne ? že se dávkujou do půdy pořád.... musíme vzít v ůvahu že mám málo předhnojenou půdu je to jenom Zahradnický substrát ten byl vycuclej od živin když už sem ho koupil.. toho Alga bloom mám už jenom asi 120ml tak snad to vystačí na celej kvet.... kdyžtak žačku předběžnej flush....

tak snad mi v tomhle poradíte jestli můžu jet všema 3ma hnojivama naráz... když mi neporadíte tak se nic neděje tak to zjistím tak do týdne... dnes sem zalil jenom tech 5ml/1,5l plagron a asi 4ml fish mixu... tak snad to rozdejchaj... zatím čau a doufám že poradíte

aktuální fotky skříně... kytky jsou trochu pozohýbaný...
takže svetlo de na všechny vetve stejně.... teda snad...

jo a rady typu: "skus použít hledání" "máš to hezký" takovýma radama si umím poradit i sám.... a nebojte hledat umím.... ale kombinace techhle hnojiv v zahradnickým substrátu a velikost kytek.... nevím co všechno to ješte může ovlivnit....

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Naposledy upravil Fruddy 15-10-2008 v 21:27 PM

Old Post 15-10-2008 v 21:16 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 58

Sem ti to trochu promazal , stacilo řict Kusu hovna muzes vynadat v kanale http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=38173 , no s tema hnojkama to bude v pohode hlavne to neprehanej s Fish mixem a nezapomen to jednou do tejdne lejt cistou vodou na propalch pak by to melo byt v pohode , kdybys to hnojil moc tak to poznas tak , ze ti zacnou žloutnout kraje listu .

Pestu zdar Hlava

Old Post 16-10-2008 v 01:07 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 59

cus, mas to mooc pekny, mam rád smysl pro detaijl budu sledovat

Old Post 16-10-2008 v 11:30 AM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 60

Hlava : díky za radu z hnojkama a za průběžnej proplach...
no já si taky říkám jak to ty kytky můžou snášet ten nehoráznej smrad z těch ryb.... ale včera jsem zalil 5ml plagronem a 4ml fish mixu a žijou což mě dost udivilo..... ji jinak vish mix mám asi v plánu vysadit protože na kvet se stejnak až tak moc asi nehodí , nebo ho budu dávat v minimálním množstív (0,5ml na litr) někde totiž psaliže zlepšuje půdní prostředí tak snad i to malý množství pomůže...

jinak v poslední době mě tady grower mile překvapil
dostal sem dokonce první PM týkající se tohohle příspěvku který bylo smyslu plný :-D


jo jinak filtr funguje asi tak na 95% rýma mi trochu odešla takže je cítit velmi velmi mírný zápach, ale moc se nedivím protože když sem otevřel skříň tak to byla taková aromatická vacka že mi bylo jasný že ten filtr nebude mít šanci zachitit všechno... tak třeba se to ješte nják vyřeší...

jinak kytky začínají mírně chlupatět (víc a víc se objevují blizny :-) )

až tady budu zase něco příště kutit tak to bude asi spíš upgreade Pachovýho filtru... protože už nemám co zlepšovat... hmm možná ješte ofuky.... ale s tím bojuju delší dobu a díky malým prostorům (27cm na 50cm ) je to asi nekonečný boj.... mám jenom jeden vetrák ( 12cm 12v) na částečný ofuk výbojky a na částečný ofuk rostlyn...
jo a taky delěí dobu přemýšlím o CoolTube... ale nemůžu nikde ale vubec nikde najít skleněnou trubku.....
když totiž vezmu v uvahu že když bude Cool Tuba tak můžu vetrák pustit pomaleji=lepší filtrace přes aktivní uhlí= není potřeba upgread pacháče...
uvidím jak se to všechno vyřeší... zatím pěstu zdar

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 16-10-2008 v 20:41 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papajamargot
Stálý Člen

Karma uživatele Papajamargot - 55% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 61

Moc pěkně udělaný taky se chystam na 150W aspom mam vzor. Díky

Ten avatar je original delal jsme ho po prvnim jointu
Hip Hop (Hodně impotentnich pičusu hopsá okolo podia)
inda balkon 2009

Old Post 20-10-2008 v 16:00 PM
Papajamargot je offline   Profil uživatele Papajamargot   Find more posts by Papajamargot   Foto galerie člena Papajamargot   Click here to Send Papajamargot a Private Message   Add Papajamargot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 62


Další aktualizace.... asi 13 den kvetu...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 20-10-2008 v 18:23 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 63

wow vyzera to super tiez premyslam o niecom podobnom na 125w len ako box som zohnal stary chladiaci box vnutry biely 50x50x50 asi.. som zvedavy na vynos držim palce

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 26-10-2008 v 16:17 PM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 64


Ahoj tak sem se rozhodl to tady trochu aktualizovat

na fotce sem označil čárou, po tu čáru je ta 150w učiná... všechno co bude pod čarou tak u toho ustřihám listy pálky a všechno nepotřebný.... aby se mohla síka kytky koncentrovat do vrchních palic....

nepokazím timhle krokem nic??

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 26-10-2008 v 19:52 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1121920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív