Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » WW nebo BUBBLE GUM???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Dotaz Příspěvek č. 1

Nazdarek KOLEGOWE,chci si objednat nejakej pytel u NIRVANY,ale newim jakej model.Rozhoduju se mezi bilou wdowou a bubble gum.Co myslite,ze je lepsi.Nebo doporucili by ste mi neco lepsiho do bubblaku???

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 14-05-2002 v 20:42 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 2

Oboje je hustej nářez (i když BG je možná o trošičku slabší). BubbleGum jsem pěstil, WW jenom kouřil. WW je víc tripovější než BG a BG je zase víc "euphoric". Já bych objednal oboje.

Haman - Flying smokers

Old Post 15-05-2002 v 16:23 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrey
Stálý Člen

Karma uživatele andrey - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31  

Bublle Gum Příspěvek č. 3

Dá se pěstit Bubble Gum a WW i outdoor???

Old Post 15-05-2002 v 18:15 PM
andrey je offline   Profil uživatele andrey   Find more posts by andrey   Foto galerie člena andrey   Click here to Send andrey a Private Message   Add andrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
des
Nový Člen

Karma uživatele des - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 4

To andrey: Kdyztak se podivej na http://www.seedsdirect.to/breederlist.html

Strain: Bubble Gum
Breeder: Nirvana Seeds Standard
Origin: USA/Holland
Indoor / Outdoor / GH
Flowering: 56-63 days

Strain: White Widow
Breeder: Nirvana Seeds Standard
Origin: Holland
Indoor / Outdoor / GH
Flowering: 56-70 days





Old Post 15-05-2002 v 22:06 PM
des je offline   Profil uživatele des   Find more posts by des   Foto galerie člena des   Click here to Send des a Private Message   Add des to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 5

No neviem, kamosi pestovali WW Outdoor, znacne nesuroda odroda, jedna rastilna cca 1 m dalsia sotva 30 cm, nie je vyrovnana odroda WW.

Old Post 15-05-2002 v 22:20 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 6

Jak už bylo řečeno BG má chutnější chuť:-), zato WW je silnější. Já sem se rozhodoval a vybíral a vybral bych BG, ale POZOR NEKUPUJ TO OD NIRVANY a přečti si můj článek zrovna o tom: http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=2 . Celkově kup si BG ale od Seriou seed.

Old Post 16-05-2002 v 18:58 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrey
Stálý Člen

Karma uživatele andrey - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31  

Nirvana NE? Příspěvek č. 7

četl jsem tvuj článek Acide... ale tam se píše že za 25NLG (northern lights) měl hroznej odjeb... tak jak tomu mám rozumět?

Old Post 16-05-2002 v 19:12 PM
andrey je offline   Profil uživatele andrey   Find more posts by andrey   Foto galerie člena andrey   Click here to Send andrey a Private Message   Add andrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 8

kdyz uz jste u toho gde tag komplet sortiment NIRVANY maji zde za 15eur+5postovny a prislo mi to za 4 dny...pogoda jak pagoda

Old Post 16-05-2002 v 20:55 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

To andrey Příspěvek č. 9

Jde wo to andreyi, že u Nirvany můžeš mít fůru samců. Kdežto když si připlatíš tak tam máš ten feminised. A snad to bude i celkově lepší. Nevím, nevím, ale za kvalitu se platí

Old Post 16-05-2002 v 21:49 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrey
Stálý Člen

Karma uživatele andrey - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31  

2 acid hack Příspěvek č. 10

No to je pravda! jenže já jsem student... nemůžu dát 80 dolarů do semínek Prostě prachy nejsou... a proto sem rád když si můžu sehnat něco za 15 dolarů

Old Post 16-05-2002 v 22:24 PM
andrey je offline   Profil uživatele andrey   Find more posts by andrey   Foto galerie člena andrey   Click here to Send andrey a Private Message   Add andrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2acid.hack Příspěvek č. 11

To že budeš mít od Nirvany víc samců je blbost. Zasadil jsem 8semínek a měl jsem 5 samic. Jen z toho Skunku 1 co dávaj zadara jsem měl hafo samců (ale byly zadarmo žejo?). Ale kvantitu vyrovnala kvalita. Fakt hustej Skunk 1, mnohem lepší než od Sensi (a navíc průměrnej výnos na kytku jsem měl nejlepší zrovna u tohohle modelu).

[Edited by Haman on 17-05-2002 at 09:04 PM]

Haman - Flying smokers

Old Post 17-05-2002 v 12:39 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 12

zdravim...tag me napadlo, ze jsem si v zadnym threadu nefsim debaty na tema jednoprask...nechci kvuli tomu zakladat novy tema a docela se to sem hodi...jak je podle vas nej jednoprask...

Old Post 19-05-2002 v 21:00 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Jako "jednoprask" bych oznacil asi WW,ale mazar myl taky slusnej rachot!

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 19-05-2002 v 21:25 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 14

Ale víš co bych stěma prachama udělal vrazil je do
BogBubblegum od BOG SEED. Podívej se na fotky na http://www.seeddirect.to je to fakt nářez.

Old Post 20-05-2002 v 20:38 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-02-2002 - Bubble Gum - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5963550 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív