Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 70w po druhé - WSI x Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 70w po druhé - WSI x Chronic Příspěvek č. 1

Zdravím...Svůj první indoor se mi vůbec nevydařil...4yti 4 samci... na prvni grow je to katastrofa a proto doufám že když jsem koupil pořádné semínka tak aspon nebudou samí samci

Skříň:koupená za 1500Kč i s vybavením

Rozměry skříně:V60xŠ30xH45

Semínka : 8x White Satin indica x Chronic (klíčím,díky Svahadji)

Půda : Pro Kaktusy a sukulenty ( PH: 5,5 - 7,00)

Papání: Plagron start-up,alga Grow,Tera Bloom,Phyt-amityn (neceho uz je jen trocha dostal jsem to ke skrini)

Lampa : Son-t 70W (na růst možná zářivka)

Moje nejevětší začátečnická chyba byla,že to přerostlo + ještě to byli samci .

Techniku bych teď zvolil Sea of Green (SOG) ,
Jelikož ještě mám ve skříni samce (asi jsem lama!!) tak Vám ukážu pár fotek skříně a No name uvnitř!

Semínka už klíčí tak jakmile doklíčí a vyrazí ze země,vyhazuju no namy a rvu do skříně pařeniště a ještě se rozmyslím nad osvětlením...

Určitě mi pomožtě s tím,co mi to ve skříni vyrostlo (přerostlo )
Děkuju Sony1Extra!

Naposledy upravil 11-09-2008 v 18:16 PM

Old Post 11-09-2008 v 17:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



Kyti právě ve skříni!Vidím chloupky,ale i koule (nemusí to být koule ale nevyvinuté listy) mno a foťák nemá makro režim takže nic,zkusím vypujčit jiný... mám pujčený jeden a ten stojí za houby...

Old Post 11-09-2008 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 3

Jedu tu samou genetiku co ty plus tri dalsi taky od Svahadji-ho ... takze klidne muzes checknout muj thread a nacerpat nejakou inspiraci... Jinak kazdopadne na tu mrnavou skrin co mas budes muset stejne jako ja kytky ohybat a to festovne, tak se na to priprav a jinak doporucuju na rust svitit vybojkou ne zarivkou... potrebujes i dost tepla a to ti zarivka asi moc nedoda...

a pokud muzu doporucit, tak bych po tech samcich tu skrin nejak umyl... ja teda nevim jestli samci uz kvetli nebo ne, ale asi nechces, aby tam nekde zustal nakej pyl... mimo to, po kazdym growu bys mel skrin vydezinfikovat ....

drzim palce, budu sledovat

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 11-09-2008 v 22:16 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Spector:No neni to tak jiste ze jsou to samci... dneska se mi jevi jako maximalne herma... Ale vetsinou to,co vypadalo jako koule se vyvinulo v listy a nahore je plno bilych pestiku...Pujčim si fotak a pres sobotu a nedeli udelam lepsi fota...

Jinak za jak dlouho Ti seminka vyklicily... ted jsou 16 h a ani jedno...

Old Post 12-09-2008 v 11:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 5

za 2 - 3 dny ... klicivost 7/8 a to jsem u toho osmyho necekal a proste jsem ho vyhodil...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 12-09-2008 v 13:03 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 14 dní 12/12 aneb aspon dve samickyyy!! Příspěvek č. 6


Ani jsem tomu nevěřil... přesně tu velikou kyti co jsem typoval na samce,pže byla nejrozvinutější a co se s ní vyklubalo? Sice přerostlá,ale nádherná SAMICE!! .Takže nakonec asi nechám skřínečku dojet na 12/12 ještě 5 týdnů.

Jelikož už jsem dal klíčit další semínečka,tak zřídím matkovnu s nějakou CFL,ale zatím až děťátka vylezou ze země musí počkat v minipařeništi aspon 2 dny za oknem...Mozna drive...

Poradte jaky prostor na matkarnu bude stacit? Udelam nejakou malou skrinku jen 35cm na vysku,bude to stacit když CFL skoro vubec netopi?Uvazuju na n-lite blue 125w,bude stačit? Zatím co jsem cetl je n-lite blue na matky jak delana tak snad se bude kytkam dařit

Old Post 14-09-2008 v 13:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7


Dalši fotečky!

Old Post 14-09-2008 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

cau ty chces davat 8 kytek do skrine 45 na 30?ja bych tam dal 4 a jel scrog ale to je na tobe.
A pak bych ti doporucil zainvestovat do lepsiho substratu doporucoval bych royalty mix od plagronu ma ph 5,8-6.2 tan co mas je podle me na kokot mozna proto si mel sami samce a k te matkarnr 35 vyska si mysli ze stacit nebude aspon 50cm

Old Post 15-09-2008 v 11:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ta nlite 125w by stacit mela

Old Post 15-09-2008 v 11:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

no jo,ale kdyz jedu ze seminek tak minimalne 2 kyti budou samci...vetsinou vice...jo a ten royalty mix uz jsem taky zvazil a na dalši grow bude...

Old Post 15-09-2008 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

ohledne matkarny - neni to přímo matkárna ale klíčím v ní semínka nechci aby se mi vytáhli než je dám pod sodík.

jinak plánuju do skříně 100 nebo 150w... HPS i MH

Old Post 15-09-2008 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

ja bych tam lupl tu 150w taky sem mel skrin 55na 35 sest kytek scrog a byl s toho prales jako prase ale super zhruba 100g suchyho

ja osobne nechvam klicit seminka ve tme ale pak na maly kytky abys na to numusel takovej cas svitit sodikem by ta vyska 35 mozna stacit mohla.
Ale bejt tebou poridim rizecky,seminka na kokot

Old Post 15-09-2008 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Kamo s řezama je problem,do Ovy to mám daleko.Praha a brno ještě dale a nemam čas někam jezdit...Kdybys vedel o nekom kdo rezy posle obchodnim balikem do druheho dne tak nema problema.

Z tech vyklicenych seminek mam 4 zasazene a 3 uz jsou venku,ale rozvijeji se pomalu...Posralo se mi topeni a tak seminka co se nestacily vyklubat se zasekly a ted jsem je hodil na topeni a uz topi tak uvidime kdy prisadime dalsi

Old Post 16-09-2008 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

hele a odkud si jestli to neni tajny??s tema klonama by sme se mohli domluvit...kdybys me za ne dal 150 tak je dovezu teda pokud nebydlis nekdy v pr..li...ale az tak za 10 dni co ty na to??

Old Post 17-09-2008 v 07:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Diky za nabidku,ale uz mam spoustu seminek...

Old Post 17-09-2008 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Hodně nového,hodnoťte prosím!!! Příspěvek č. 16


Zdravíčko milé growerstvo!
Rád bych Vám zde napsal vše nové o svém growu a je toho celkem dosti!
Jedna samička pod 70w,22den květu
Dnes je 22 den květu a v pokoji,kde se nachází growroom,to začíná pořádně smrdět (vonět samozřejmě ).Otrhal jsem menší paličky ze spodu a měl jsem celkem ulepené ruce.Hnojím 2x za týden Plagron Terra Bloom.Ph jsem měřil,ale papírkem se to moc přesně změřit nedá,ukázal mi ale kolem 5,5-5,0 PH (Je to v pořádku?).Také ve spodu mi vadly velké listy,tak jsem je utrhl a je klid,trochu jsem je možná přehojil,ale potá co jsem to dvakrát prolil vodou se listy napravily zároveň s květem.



Nová matkárna - Miminkov (zářivky 36w+23w)
Urobil jsem novou matkárnu a miminkovnu.běží 24/0 a od toho vyplývá první dotaz k matkárně.Jak dlouho od naklíčení mám ponechat 24/0?Nestresuje to kyti? .V Miminkově je 7 maličkých (cca 5-7dní starých) kyti WSI x Chronic.Kropím je jak to de,aby měly co největší vlhkost a mám je v minipařeníčku,který má pootevřené otvory (nechal jsem je zavřené a klony,které jsem kdysi měl mi zplesnivěly).

Přikládám foto a předem děkuji za odpovědi,rady a názory od Vás zkušených Growers!

Old Post 22-09-2008 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0577160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív