Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Buble Gum OutDoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Satanek
Stálý Člen

Karma uživatele Satanek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Satanek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Satanek - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 17

Zdravim te, tesim se na dalsi nove fotecky, protoze jedu taky Bubble Gum v kvetinaci (na balkone) a zajima me srovnani.. Ta moje je zatim naprosto zdrava a palicky zesiluji, zadna plisen, tmave listy atd.. Odkdy ti kvete? Mne kvete asi od 28. srpna, takze ji davam jeste priblizne 2 tydny.. Jinak K+ za pekne keriky

Old Post 10-10-2008 v 09:57 AM
Satanek je offline   Profil uživatele Satanek   Find more posts by Satanek   Foto galerie člena Satanek   Click here to Send Satanek a Private Message   Add Satanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 18




(Předem se omluvam za kvalitu fotek)
Květ nasadily taky kolem dvacátýho!Tady jsou BG co jsem sázel normálně do země!Už krásně voní,produkce pryskyřice za poslední týden myslim dost stoupla,takže do 2týdnů půjdou taky

Naposledy upravil Kumar 12-10-2008 v 08:38 AM

Old Post 12-10-2008 v 08:24 AM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 19





Letos moje první sklizená kytka!Je to ta,co jí napadla ta plíseň(Obr č.4 palice vlevo)Ona už teda stejně byla celkem zralá,takže myslim,že kouř bude Ok

Naposledy upravil Kumar 15-10-2008 v 13:07 PM

Old Post 12-10-2008 v 08:40 AM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 20

Lidi nemůžete mi někdo poradit,jak to udělat,aby materyál po usušení aspoň zdánlivě připomínal vůni Marihuany??!=oD Nevim proč,ale už když jsem sklízel loni,tak to sice makalo skvělě,ale teda smrdělo to hrozně!!No a letos už to chytá ten samej závan jako loni a to jsou to úplně jiný modely!!..........Nevim,co dělam špatně!=o(

Old Post 13-10-2008 v 20:55 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 21

Zdravím

Asi máš stejnej problém jako já. Modely mi po sklizni začínaj docela smrdět. U mne je to způsobeno tím, že nemám na sušení ideální podmínky. Občas to prostě zpětně navlhne pak to zase musí schnout. Jak sušíš?

BzZzum BzZzum Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 13-10-2008 v 21:06 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 22

No já to mam na půdě a tam vlhko myslim neni,jelikož tam jsou velký,hrozně starý dřevěny trámy a žádnou újmou způsobenou vlhkostí netrpí!!

Old Post 13-10-2008 v 21:12 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Zdarec kumare taky mám ten stejnej problém jako Trafo a ty .Když už to mám suchý tak to voní jak normálně usušený seno ale faká to fakt luxusně ají chuť je oka lae ta vůně vůbec nic

Old Post 13-10-2008 v 21:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 24




Zdravim Grower
Tak jsem pokosil poslední kytičku tady máte nějaký fotky

Old Post 22-10-2008 v 18:57 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 25

Lidi nevim,jak se mi to povedlo,ale najednou to začalo vonět krásně!!

Old Post 22-10-2008 v 19:20 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

ta vůně je daná genetikou si myslim...ale třeba minulou sklizen mně to taky nějak vábně nevonělo,tak jsem společně s ganjou mrsknul do zavařovaček i usušenou kůru z mandarinek a pomerančů a efekt byl víc než skvělý

Old Post 22-10-2008 v 19:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Satanek
Stálý Člen

Karma uživatele Satanek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Satanek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Satanek - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 27

To si pis ze odruda udela svoje! Hele nebudou nejake kvalitnejsi fotecky? Zatim jsi jediny koho jsem nasel, ze jede tento rok taky BubbleGum jako ja, tak me zajimalo srovnani... Pokud nemas tak me zajima aspon vysledek, podle svoji soudim ze to bude pochoutka

Old Post 23-10-2008 v 16:20 PM
Satanek je offline   Profil uživatele Satanek   Find more posts by Satanek   Foto galerie člena Satanek   Click here to Send Satanek a Private Message   Add Satanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 28

Lepší fotky bych měl mít příští týden,bohužel už jenom sušených palic!!

Old Post 23-10-2008 v 20:55 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 29

Omluovam se,ale fotky už nebudou!!Celkový výnos cca 180g

Naposledy upravil Kumar 23-03-2009 v 14:30 PM

Old Post 09-11-2008 v 19:26 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumar
Stálý Člen

Karma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kumar - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 30

Chut??Jelikož nejsem velkej znalec,tak příliš nedokážu posoudit,ale podle mého názoru je to spíš ovocný,Krásně to kluože do krku bez nakýho škrábaní!!Stav je hodně silnej až uspávací!!
Děkuji za pozornost

Naposledy upravil Kumar 23-03-2009 v 14:35 PM

Old Post 22-11-2008 v 14:03 PM
Kumar je offline   Profil uživatele Kumar   Find more posts by Kumar   Foto galerie člena Kumar   Click here to Send Kumar a Private Message   Add Kumar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2018 - Bubble Gum - 0 odpovědí
20-09-2014 - Auto mazar outdoor - 17 odpovědí
06-10-2010 - citeex 1 outdoor - 78 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1709800 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív