Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Škvoři - info ....jeste doladim Hlava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Škvoři - info Příspěvek č. 1

Zdravím,
jen pro info, třeba to někomu pomůže:
před týdnem jsem se vrátil z tábora a nestačil jsem se divit. Kytky byly hodně ožraný - dírky v listech velikosti špendlíkové hlavičky, místy jen požraný na povrchu. Pod kytkama byly černý hovínka velikosti maku. Zasáhlo to nejvíc šalvěj, ale i konopí. Vanilce (kterou pěstuju taky) se to vyhlo. Psal jsem kamarádce, která kytičkám rozumí a ta říkala, jestli to není škvor. Vysmál jsem se jí s tím, kde by se u nás v bytě vzal (jde o windoor). Bežel do zahradnictví a na radu prodavačky koupil postřik proti žravému a savému hmyzu. Je pravda, že na svilušky byl parádní a i to ožírání se tím zastavilo. Považoval jsem problém za vyřešený... No a dneska při úklidu jsem za květináčem skutečně objevil škvora.

Píšu to sem, protože jsem tu o škvorech nic nenašel a nikdy bych nevěřil, že u windooru se tohle taky může stát.. Až budu mít foťák, hodím sem fotky...

Old Post 24-08-2008 v 09:34 AM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 2

Podle me to skvor nebyl.To jsem v zivote neslysel,aby nekomu okousal kytky skvor.Ja jsem mel taky par listu deravejch-pravdepodobne to bude nejaky hmyz.Nechal jsem to bejt a nijak se to nerozsirilo.

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 24-08-2008 v 11:10 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PineCone
Stálý Člen

Karma uživatele PineCone - 24% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3


Zdar, nejsem si jistej, ale možná, že ti to fakt okusujou - tohle jsem se o jejich potravě dozvěděl na Wikipedii: Dospělci i larvy jsou všežravci s noční aktivitou, loví jiné bezobratlé, okusují části rostlin i ovoce, při přemnožení proto mohou škodit na rostlinných kulturách.

http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/508538-skvori

Dáme shota, dáme, plíce roztrháme!

Old Post 24-08-2008 v 11:24 AM
PineCone je offline   Profil uživatele PineCone   Find more posts by PineCone   Foto galerie člena PineCone   Click here to Send PineCone a Private Message   Add PineCone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kac
Stálý Člen

Karma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 4

na skvory pozor, me kvuli nim zkolabovala jedna vetev potom co jsem ji natahoval, udelala se u stonku trhlinka a do ni se prave usadili skvori a zacali vykusovat lyko zevnitr, potom co sem ji rozrizl byla plna malejch hoven a v ni asi 5 skvoru fuuuuuj fakt humus

Outdoor --- (2008) (2009) (2011) (2012)

Old Post 24-08-2008 v 11:43 AM
Kac je offline   Profil uživatele Kac   Find more posts by Kac   Foto galerie člena Kac   Click here to Send Kac a Private Message   Add Kac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-07-2008 - Hniloba kořenů .....jeste doladim Hlava - 2 odpovědí
27-07-2008 - zalévání .....jeste doladim Hlava - 29 odpovědí
08-03-2008 - Predátoři - Biologicka ochrana rostlin .....jeste doladim Hlava - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7078960 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív