Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkon + les 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Obecné Balkon + les 2008 Příspěvek č. 1





Ahoj groweři, letos, jelikož jsem se konečně stal členem groweru, zde můžu založit thread. Chtěl bych zde popsat jakým způsobem budu letos pěstovat a především doufám, že mi kdyžtak pomůžete s vyřešením některých nejasností ohledně pěstování.
Letos jsem zasadil 7 semínek 25.4. Semena jsem koupil od místního člena v zahradnickém bazaru.
Jedná se o Master Kush a Durban Poison x Early Misty.

Zemina: Growmix od Plagronu
Hnojivo: Hesi TNT Complex a Stimulátor Roots Complex

Zálivka vodou z vodovodu min. 24 hodin odstátá s upraveným pH na cca 6.

Jelikož pěstuji na balkone tak se snažím rostliny tvarovat a ohýbat - nesmějí přerůst výšku zábradlí. Všechny až na jednu jsem zaštípnul. Ještě minulý týden byly u kytek různá ohýbadla, ale už jsem je sundal je s tím dost práce, takže tento týden koupím kolínka. Některé kytky nechám růst jak se jim líbí, jelikož přijdou dát do lesa, takže si budou moci vyrůst jak je jim libo.

V současné době je na balkoně všech 7 rostlin - 100 % klíčivost příjemně potěšila.
Ale i v tak pozitivním výsledku je háček, na balkoně může být jenom omezený počet kytek, tedy 2 max. 3.

Z tohoto důvodu jsem v neděli 1.6. byl v lese připravit políčko pro několik kytek. Našel jsem skutečně okouzlující paseku, kde rostou cca 2m smrčky a mezi nimi je vysoká tráva maliní a ostružiní. Takže špičkový místo, jelikož do takovýhle pasek nelezou houbaři, ani se nevyžínají. Takže pokud mě tam někdo neuvidí neměl by políčko nikdo náhodně objevit.

Pokud se týká hlíny, ta byla ošetřena dolomitickým vápencem, a ještě ke každý kytce přisypu tak 5-10 litrů, kupovaný hlíny, zatím nevím jaký, ale growmix to patrně nebude, jedná se o dost drahou hlínu na kytky do lesa, spíš něco z OBI.

Jediná komplikace je lesní zvěř. Na to už existuje plán.

1. Moč v PETce s dírkama, takže to tam bude smrdět.
2. Ke každý kytce přijde zatlouct rozsoch.
3. Na několik větviček rozsochu namatlat máslo.
4. Do dírkovaného mikrotenového sáčku vložit nošený ponožky a ještě je nastříkat nějakou voňavkou.


Tato čtverytá ochrana by měla zajistit bezpečnost kytek.

Na políčku slimáci nejsou, takže se proti nim zatim bránit nebudu. Ostatně tam přijdou vysadit dost veliký kytky (viz foto )a těm by už ublížit neměli (pokud se jich tam nevyrojí přespříliš).

Fotky:

1. Favoritka na balkon, je krásně nízká, má patra blízko od sebe a sama se výborně větví. Předevčírem jsem ji přesadil do květináče (objem 13l) ve kterém už zůstane.

2. Celkový pohled na kvítí.

3. Nezaštípnutá - byla nejmenší a pude do lesa.

4. Zaštípnutá FIM - 4 obnože.

Pokud se týká "květináču", tak to jsou uříznuté PET láhve obalené papírem, aby měly kořeny, které jsou u stěny, tmu. Nicméně už je nejvyšší čas je přesadit, jelikož květináče jim jsou malý a neudrží se v nich vlhkost, každý den se musejí pořádně zalít. Takže ve středu přijde první várka (3 kytky) vysadit na políčko v lese.

Fotky z lesa dodám až se zase dostanu k fotoaparátu.

Zatím čau a pěstu zdar

Naposledy upravil Krokodýl 04-06-2008 v 20:57 PM

Old Post 02-06-2008 v 19:10 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2

Dneska jsem byl v tom lese a na pole vysadil 3 kytky. Smůla je, že jsem úplně pomotal názvy modelů (a ne jenom já :-)), takže teď nevim, který jsou který. Nicméně až začnou kvést, tak se to třeba pozná a když ne, tak třeba podle chuti a když ani to ne, tak nevadí, stejně na příští rok plánuju něco ze seed banky.

Aby toho nebylo málo, tak ta nejkrásnější kytka, patrně DPxEM, je samec, dneska jsem si všimnul koulí. Takže ho ještě nechám povyrůst a potom ho uvařim .

Nevíte pls. někdo jestli je třeba kytku na vaření flushovat?

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 04-06-2008 v 20:26 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 3

Hm, flushovat ... jako jestli chceš podetnout toho samce, tak myslím flush je zbytečnej. Stejně jsi ho beztak moc nehnojil co ?

Něco jinýho je flush na konci, kdy sklizíš samičky, to už je jiná. Flush samosebou zlešpí chuť (i když u listí to je asi jedno )

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 04-06-2008 v 20:35 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

To je fakt, moc jsem ho nehonojil, asi dvakrát a to jenom zlehka.

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 04-06-2008 v 20:54 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

Jedný kytce jsem asi před týdnem zabalil jednu spodní větvičku do papíru a sliboval si od toho, že pod papírem začne kvést. Po týdnu jsem papír odstranil a podíval se jestli ukázala co je zač, ale ona nic, jenom byla úplně žlutá a několik lístků hned odpadlo.
Dnes asi po týdnu od odkrytí začala celá kytka kvést - je to ♀, takže pohoda. Vůbec mi nevadí, že začala kvést tak brzy, alespoň moc nevyroste což stejně nesmí.
Nicméně už je to druhá kytka co začala kvést, první byl ten samec, nevim čim to může být, ale po přesazení mi začínají kytky kvíst.
Co myslíte mohlo by to být nedostatkem místa pro kořenový bal v předešlém květináči, a teď když získala kytka místo, tak se snaží rychle splnit svůj účel?
Se světlem by neměl být problém, kytky jsou na jihovýchodní stranu a svítí na ně cca 6 hodin denně přímé slunce. Na balkoně jsou ještě další dvě (zatím nevykvetly) a daří je jim dobře. Obzvlíšť ten MK(patrně), v 13l květináči s growmixem jede excelentně.
Dnes dostaly 3l zálivky s 12ml hnojiva (mělo by být 15, ale zatim si nechávám rezervu v další zálivce dostanou zase o trochu víc (v předešlé byly 3ml na litr)).
Jinak na první pohled je vidět rozdíl mezi MK a DPxEM, takže snad zase zjistím, který jsou který .
Pokud se týká lesa, tak zítra to bude týden, co jsem je tam dal. Chtěl jsem je zkontrolovat zítra ráno, ale asi by to nemělo cenu, protože nás zase čekaj deště, takže kvůli zálivce nemá návštěva opodstatnění a kvůli zjištění, jestli se ujaly taky ne, protože s tím už stejně nic neudělám. Držím se úzu, že na pole se má chodit co nejméně (někteří říkají že stačí 8x i se zasetím a sklizní). Nicméně asi bych tam nejpozději koncem příštího týdne měl zajet kvůli hnojení a obnově odpuzujících nástrah proti zvěři. Howgh

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 10-06-2008 v 22:14 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Zdar máš moc pěkný kyti.
se nediv že ti nakvítaj , když ti na ně svítí pouze 6Hod deně.
Pročti si Faq.... Růstová perioda je 18hod a květová 12.
6h je opravdu málo.Přesaď to jinam!
Nejlepší fleky jsou tam kde bývaj vysoký kopřivy.
Zdržuje se tam krásně vláha a do kopřiv lidi nelezou.

Old Post 11-06-2008 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7


2Lil Jon: díky za odpověď.
Pod lampou je to přece něco úplně jinýho. Najít místo v přírodě, kde ti na kytky svítí 18 hodin každej den, je naprostá utopie. Si představ, že by ti na ně muselo začít svítit v 5 ráno a přestat v 11 v noci - to nikdy nedokážeš. I v těch nejlepších podmínkách na kytky bude svítit slunce max. 14 hodin denně. Navíc takovejhlech dní je v roce strašně málo, většinu dní jsou na obloze mraky a taky se mění délky dní třeba dnes vyšlo slunce v 4:53 a zapadne ve 21:11 a nejdelší den je 21.6., takže dny už se o moc neprodlouží, naopak za 10 dní se začnou zkracovat.
V každém případě uznávám, že 6 hodin je málo, jenomže na tom balkóně prostě víc neudělám, jedině bych je přesouval, tím bych přidal cca 1,5 hodiny.
Nevim jak je to na tvých kytkách, ale schválně až bude slunečnej den, tak si stopni kolik hodin ti na kyti svítí, moc by mě zajímal výsledek.

Co ostatní outdoor groweři, kolik hodin vám na kytky svítí?

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 11-06-2008 v 14:12 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

Na kytkách se začaly objevovat třásněnky a sem tam nějaká mšice, takže dnes byly ošetřeny BIOOLem.

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 12-06-2008 v 19:38 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9

Prosim o radu.
Jak jsem se výše zmínil jedna z kytek začala kvést. Chci ji nechat ať kvete, ale nevim, jestli ji zakrývat nebo ji prostě nechat. Když ji nebudu zakrývat a jenom změním honjivo na květové, bude to mít nějaký vliv na výnos a délku květu? Je možné, že se kytka umoudří a zase začne růst? Prostě nevim co s mám dělat.
Za případné odpovědi předem díky.

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 14-06-2008 v 00:06 AM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10




Konečně jsem se po delší době dostal k fotoaparátu, takže posílám update.
Na balkoně zůstaly nakonec 3 kytky a ze všech se vyklubaly holky, takže jsem moc spokojenej.

foto 1. 14 dní zakrývaný DPxEM
foto 2. MK docela hezky roste a větví se. Přemýšlím, že tak ještě 14 dní a taky ho začnu zakrývat. (jako malá je v prvním příspěvku na poslední fotce)
foto 3. Celkový pohled

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Naposledy upravil Krokodýl 26-06-2008 v 16:03 PM

Old Post 26-06-2008 v 15:27 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 11

Úplně moc mě mrzí, že nemůžu zveřejnit fotky z lesa (nemám foťák), kytky tam rostou luxusně (dostatek slunce i vlhkosti). Největší je cca 150 cm vysoká, ale mám podezření, že to bude samec.
Druhý dvě mají něco přes metr a díky zaštípnutí se pěkně rozvětvily.

Jinak mi na balkon přibyly dva klony Jack Herrer, nicméně nejsou v dobrý kondici, než se ke mě dostaly byly den možná dva v autě, kde jim bylo velký horko, takže listy v nižších patrech uschly. Byl to pro ně enormní tepelnej šok
Nicméně už se zotavují takže doufám, že přežijí.

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 04-07-2008 v 22:08 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12

Jackové už začínají vypadat docela slušně, ale nemůžu se rozhodnout jestli je mám ještě zaštípnout. Maji cca 6 pater a měří cca 20cm u každýho listu vyrůstá obnož. Jenomže už je dost pozdě a mám obavy, aby v případě zaštípnutí ještě stihly solidně vyrůst. Máte někdo zkušenosti s Herrerem, je potřeba je štípat, nebo lepší nechat je růst? Díky

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 06-07-2008 v 21:57 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 13


Tady posílám foto toho většího a hezčího Jacka

Už jsem z 80 % rozhodnutej vzít mu zítra ráno vršíček a toho druhýho, menšího nechám růst, alespoň budu mít srovnání.

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Naposledy upravil Krokodýl 07-07-2008 v 01:56 AM

Old Post 07-07-2008 v 01:40 AM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Konečně update Příspěvek č. 14





Mám zase foťák, takže budou aktualizace. Sice je to starší mašina, ale snad už příští týden bude novej :-)

Pokud se týká rostlin, tak těm se daří dobře, obzvlášť teď, když je pořádný počasí. Fota balkonovek přidávám zde a první fotky z lesa by měly být zítra.

První foto:

Zlomy - MK jsem musel hodně lámat, aby nepřerostl zábradlí a teď ho asi čeká nějaká ta zlomenina zase. Musí se vejít pod stůl, kde je pomocí deky zatemňován. Jeho velikost už přesáhla meze únosnosti - proto zatmívání.

Druhé foto:

MK poupě - tady je jeho výtvor po 18 dnech zatmívání. Musím teda říct, že v zatmívání pečlivý nejsem. Někdy to prostě nejde, tak zůstanou kytky odkrytý jindy zase mejí méně než 12 hodin světla. Prostě práce na směny neumožňuje přesnost. Nicméně se zdá, jak potvrdí následující snímek, že to moc nevadí. Master má spíš jiný, závažnější problém, je drobet přehnojený, takže už týden nic nedostal a zdá se, že alespoň ještě týden bude "krmen" pouze vodou s upraveným PH.

Třetí foto

DPxEM květ - je 52 dní květu a pátý den FS. Takže ještě cca 9 dní a budu ho sklízet. Dneska jsem zkoušel první záštipek konzumovat, chuť nic moc, ale bylo to sušený v troubě, tak se nedivim. V každém případě hodlám část úrody školit, fermentovat, ale o tom napíšu až to bude aktuální. Jinak účinek žádná sláva, lehký rauš spíš stoned, to taky dávám na vrub způsobu sušení. Takže doufám, že se to ještě všechno vylepší, vždyť to nejdůležitější ještě přijde.

Čtvrté foto

Jackové - vlevo je ten větší a zaštípnutej. Daří se jim výtečně, je to přece jenom pořádná genetika. Uvažuji ještě o jednom zaštípnutí, jelikož si z nejvýše položený obnože dělá vršek, kterej letí nahoru jako strženej. Taky jsem si teď vzpoměl, že bych je mohl mlžit, to by asi rostli rychleji. Jo, zítra většího zaštípnu a budu mlžit cca 20 dní a potom jestli nezačnou kvést začnu zakrývat, mají delší dobu kvetení (65 dní tuším), tak aby to stihli



Jinak mám stále problémy s mšicema, který mě neskutečně štvou. Bojuju s nima BIOLem, ale není to jednoduchý, jsou na spodních stranách listů a přípravek musí mšice smáčet. Je problém nanést postřik na spodní stranu listů, asi bych si měl pořídit lepší postřikovač...

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 31-07-2008 v 00:41 AM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

LES Příspěvek č. 15











Takže slíbená fota z lesa
Komentář k pátý fotce - nevím proč je stonek ohoblovanej... Udělalo to zvíře nebo o co jde...

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Naposledy upravil Krokodýl 31-07-2008 v 13:05 PM

Old Post 31-07-2008 v 12:57 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krokodýl
Stálý Člen

Karma uživatele Krokodýl - 91% PěstitelskáKarma uživatele Krokodýl - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 16





Ahoj, pod dlouhatánský době přidávám fotky z lesíka, jeden prasák se tam zhermil. Neměl sem čas tam jít víc jak 4 týdny, takže už je načisto vykvetlej, tak tam zůstal, možná ho dojdu sebrat ať neubírá živiny zbylím dvěma kytkám co s ním jsou v jedný hlíně.

Balkon + les 2008

Balkon 2/10

Old Post 25-08-2008 v 12:58 PM
Krokodýl je offline   Profil uživatele Krokodýl   Find more posts by Krokodýl   Foto galerie člena Krokodýl   Click here to Send Krokodýl a Private Message   Add Krokodýl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-11-2021 - Balkon 2021 - 22 odpovědí
18-07-2020 - Balkón 2020 - 46 odpovědí
14-02-2017 - Balkonek 2016 - 68 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9262840 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív