Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » zlutobile listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Baui
Nový Člen

Karma uživatele Baui - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 25  

zlutobile listy Příspěvek č. 1


cauky lidi, mam problem a nevim co stim... mam asi 3 tydny stare holky a pomalu me rostou a porad me zloutnou listy az do bila apak z hnednou a odumrou... koreny jsou hnede.... pomocccc jo a mam to v hydrotonu v bublaku pod 400w a davam ph 5,8 ale na druhej den tam je treba 6,3 vadi to taky? Ec davam 0,6 az 0,9 bez hnojiv jen vitaminy vse mam od bio novy predem mmmmmmmmmmmmmmmoooooooc dekuju

Naposledy upravil Baui 07-12-2008 v 16:46 PM

Old Post 20-08-2008 v 10:36 AM
Baui je offline   Profil uživatele Baui   Find more posts by Baui   Foto galerie člena Baui   Click here to Send Baui a Private Message   Add Baui to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baui
Nový Člen

Karma uživatele Baui - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 2

tady je foto

Old Post 20-08-2008 v 10:38 AM
Baui je offline   Profil uživatele Baui   Find more posts by Baui   Foto galerie člena Baui   Click here to Send Baui a Private Message   Add Baui to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 3

podobny problem jsem mel kdysi davno,kdyz jsem zacal pestit...byla to nedostatecna vymena vzduchu ve skrini.Dost jsem ji podcenil,list nemuze odparovat,kvuli nedostatku noveho vzduchu a tudiz se nemohou ziviny posouvat v kytce od korenu k listum a ty tleji v korenech.Od te doby vim,ze vymena vzduchu je dulezitejsi,nez jeho vlhkost.Ty polomrtve listky tam nech,dokud nevyrasi nove.Lecba by se mela projevit do tri,peti dnu.Doufam,ze ti ma rada pomuze.

Old Post 20-08-2008 v 13:16 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baui
Nový Člen

Karma uživatele Baui - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 4

dikec moooc za radu neco s tim udelam ikdyz osobne si myslim ,ze to tim nebude... mam to v pokoji v podkrovi 4m 5M a je tam okno a pres den je otevre je pravda, ze kdyz jsou vedra tak tam je max33 stupnu...ale to by me zvladat... kazdopadne jim mam asi dat cistou upravenou vodu co? ty ulety na tech listech se uz delaji na tech pidi listeckach co se delaji a ty stare takhle odumiraji..... uz jsem zoufalej. jo a svetlo mam tak 50 cm nad nema....pleas help, celou dobu jsem michal vodu s vitrasolem, ezym, Bn x cel,the missing link... a nedaval jsem tam zraslo A a B... myslis, ze bych to prehnojil tema vitaminy?

Old Post 21-08-2008 v 10:39 AM
Baui je offline   Profil uživatele Baui   Find more posts by Baui   Foto galerie člena Baui   Click here to Send Baui a Private Message   Add Baui to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

mno strecu, ja si spis myslim ze mas moc teplej roztok. Apropo jakej tam mas ventas na odtah(pokud tedy nejakej vubec) mnoo a jestli jim nedavas hnojiva tak co by jsi cekal? Ze porostou do oblak? to tedy ne. Cetl jsi FAQ? mam pocit ze jestli ano tak velice spatne. teplota roztoku by mela mit tak do 22 stupnu pana celsia. A co to mas na hore na tom bublaku? a proplachl jsi a poradne vypehackoval ten hydroton? protoze pokud ti protika voda pres ten hydroton aneni moc ustalenej tak se urco bude zvysovat Phcko. a myslim si ze voda ti protika tim hydrotonem. Muheheh mej se dobre a myslim ze budes potrebovat novy rezy:-))

Old Post 21-08-2008 v 14:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od owerall
podobny problem jsem mel kdysi davno,kdyz jsem zacal pestit...byla to nedostatecna vymena vzduchu ve skrini.Dost jsem ji podcenil,list nemuze odparovat,kvuli nedostatku noveho vzduchu a tudiz se nemohou ziviny posouvat v kytce od korenu k listum a ty tleji v korenech.Od te doby vim,ze vymena vzduchu je dulezitejsi,nez jeho vlhkost.Ty polomrtve listky tam nech,dokud nevyrasi nove.Lecba by se mela projevit do tri,peti dnu.Doufam,ze ti ma rada pomuze.

BINGO

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 21-08-2008 v 17:06 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DRuppy
Nový Člen

Karma uživatele DRuppy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 7

zdravim mam ten stejny problem v rainforestu2 svitim 600w vybojkou odtah mam ufo kolem 460m3/h pestuju v kokosu pouzivam hnojky GHE flora series kytky jsou ve 3 tydnu rustu od 15- 20cm vysoke vlhkost kolem 50% teplota primo u kytek je kolem 28 stupnu teplota vody je 23,24 stupnu EC 1,1 PH davam na 6,2 ale po 24h klesne na 5,3 a to je druhy problem se kterym si nevim rady svetlo mam 60cm vysoko protoze cim vis bylo tim min byly zluty a jakoby se zasekly

Old Post 21-08-2008 v 21:50 PM
DRuppy je offline   Profil uživatele DRuppy   Find more posts by DRuppy   Foto galerie člena DRuppy   Click here to Send DRuppy a Private Message   Add DRuppy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 8

jednoznacne nizky EC chce to nasolit jim hnojiva jinak neporostou, stav korenu i listu tomu odpovida, dej jim EC 1.2-1.4 kolik mas EC samotny vody ? dej jim minimalne polovicni davku, spis trosku vetsi. ze samotny vody kytky nidky neporoustou a budou se pozirat samy tak jak ti to delaj.

Dj jim tejden a uvidis jak si budou chrochtat.
S tim ze je to zpusobeny nedostatecnou vymenou vzduchu ve skrini nesouhlasim.

S moc velkou teplotou roztoku taky nesouhlasim...tohle jeste tak moc neni.

PH zacne bejt stabilnejsi az tam nacpes hnojky, osobne bych se vysral na vsechny vitaminy a cpal tam jenom A+B nebo to co je na rust, nikdy jsem nepouzival hnojky od bionovy. btw ph-ckem to taky urcite neni

BTW neni to zadna teorie ale dlouhodoba praxe s bublakem

Naposledy upravil FrYnK 22-08-2008 v 12:59 PM

Old Post 22-08-2008 v 12:52 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baui
Nový Člen

Karma uživatele Baui - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 9

oki zkusim je pohojit a dam vedet.... jaky ec mam davat od malicka a pak postupne ? voda ma EC 0,6 tak jsem jim michal 0,9... jo a vadi kdyz nemam odtah vzduchu? ale je tam nez je tma otevrene okno....

Old Post 22-08-2008 v 16:34 PM
Baui je offline   Profil uživatele Baui   Find more posts by Baui   Foto galerie člena Baui   Click here to Send Baui a Private Message   Add Baui to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 10

TO ze nemas odtah je celkemy velka chyba. to urcite dores.

Pri EC samotny vody 0,6 bych dal hnojky klidne na EC 1.4...zkus a uvidis.

Casem az bude kytka vetsi a vic pit tak poznas kolis mas davat hnojiv tim ze budes merit roztok, kdyz EC bude stoupattim jak bude pit roztok tak ji uber, dolej cistou vodou. kdyz EC naopak bude klesat znamena to ze chce trosku vic

Old Post 23-08-2008 v 08:28 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baui
Nový Člen

Karma uživatele Baui - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 11

zlaty rady dikec......

Old Post 23-08-2008 v 14:19 PM
Baui je offline   Profil uživatele Baui   Find more posts by Baui   Foto galerie člena Baui   Click here to Send Baui a Private Message   Add Baui to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogo99
Nový Člen

Karma uživatele gogo99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

pomohlo to? Příspěvek č. 12

jak ti radili , s navýšením EC? mám velmi pdodobný parametry i problém, tak se zajímám...dík

Old Post 12-09-2008 v 13:04 PM
gogo99 je offline   Profil uživatele gogo99   Find more posts by gogo99   Foto galerie člena gogo99   Click here to Send gogo99 a Private Message   Add gogo99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

musiš přidat vzduch

Old Post 25-09-2008 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

vzduch,voda 22 st c. a rozumne hnojeni .pozor na klony s nahnedlymy koreny.jinak je to zkaza growu.sportu zdar

Old Post 11-10-2008 v 08:19 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychoXXX
Stálý Člen

Karma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 15

mne sa to tiez stalo a v mojom pripade to urcite bolo nedostatkom zivon. nemali ziadne - listy bledly, okraje az biele boli. pohnokil som a vsetko ok

Old Post 21-10-2008 v 22:27 PM
psychoXXX je offline   Profil uživatele psychoXXX   Find more posts by psychoXXX   Foto galerie člena psychoXXX   Click here to Send psychoXXX a Private Message   Add psychoXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6106780 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív