Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Černé skvrny + žloutnoucí, usychající listy , přehnojení ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Dotaz černé skvrny +žloutnoucí, usychající listy Příspěvek č. 1



Zdravím, mám problém!
Na listech se nejdříve udělají černé skvrny pak liste zežloutne a pak usnchne.Prvně se mi to objevilo na spodnich listech a teď už soro na všech....

Kyti je na balkoně v hline pro pokojove rostliny.Zalívám odstatou vodou z kohoutku.Ph jsem neměřila, ale myslím že by mělo být v pohodě.Nehnojeno.Hledala jsem všude tadyna forech, ale úplně stejný problém jsem nenašla.Jen snad, že by to mohl být nedostatek Mn a Zn?

Poraďte prosím!!!!Dneska jsem přihnojila kristalonem pro plod a květ.Myslíte, že to bude stačit?

Naposledy upravil Mrtinka 18-08-2008 v 14:41 PM

Old Post 18-08-2008 v 14:34 PM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 2

zdravim te, jak dlouho se tenhle problem projevuje? zkousela jsi se divat na koreny??

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 18-08-2008 v 16:26 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 3

luckyBOB:no asi 2tydny..jsem odjela na dovolenou a jak sem prijela...tak uz to vypadalo takto...na koreny sem se nedivala...?ze by uhnivaly..?na dne mam dirky..

Old Post 18-08-2008 v 17:01 PM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 4

no urcite se muselo stat neco docela drastickeho bych rekl, ty cerny skvrny jsou podle me znamka vylozene neceho co ty kytce bezprostredne vadi (ne nedostatek jako napriklad jen zloutnuti listu, ale vylozene problem jako napriklad hnijici koreny), takze si myslim, ze by byl fakt dobrej napad se na koreny kouknout, mozna tam najdes nejakou plisen nebo tak a uz budes vedet...a pokud koreny budou belounky, zdravy a neposkozeny, tak se pak da premyslet dal cim to muze byt...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 18-08-2008 v 18:01 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 5

specor:du se hned podivat..napisu co zjistim

Old Post 18-08-2008 v 18:20 PM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 6

specordhrnula jsem hlínu těsně na pod povrchem a kořínky byly krásně bílé...je možné , že by uhnívaly třeba na dně.?nádoba v které je kyti nasazená ma hodně velký objem...kdbych ji celou vytáhla poničila bych kořeny..ale pres nadobu prosvíta bíla barva kořínů i u dna vypadá to, že jsou zdravé..v této nádobě jsme pěstovali už 2X a nikdy kořínky neuhnily..a kytička rostala bez problémů....

Old Post 18-08-2008 v 18:29 PM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7

jasná plísen

Old Post 18-08-2008 v 19:28 PM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 8

postříkej to třeba akrobatem a nepřelejvej to

Old Post 18-08-2008 v 19:30 PM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 9

junfun:akrobat?koupím to normálně v zahrádkařských potřebách?Bude stačit to jen postříkat?

Old Post 18-08-2008 v 19:39 PM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Mrtinka
specordhrnula jsem hlínu těsně na pod povrchem a kořínky byly krásně bílé...je možné , že by uhnívaly třeba na dně.?nádoba v které je kyti nasazená ma hodně velký objem...kdbych ji celou vytáhla poničila bych kořeny..ale pres nadobu prosvíta bíla barva kořínů i u dna vypadá to, že jsou zdravé..v této nádobě jsme pěstovali už 2X a nikdy kořínky neuhnily..a kytička rostala bez problémů....


1. vyprosuju si spravny spelling svoji prezdivky, tohle me uplne urazi...

2. prirozene to bude spis plesnivet dole nez nahore... plisen potrebuje vlhko a teplo... to nejlepe sezene skoro na dne kvetinace...

ale zadnej profik nejsem, neporadim ti co s plisni delat, muzu jen rict, ze abys ji predesla, tak to nemas prelivat, aby tam dole proste nestala voda hlavne a hodne ventilovat vzduch, aby ti hlina dobre prosychala...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 18-08-2008 v 22:25 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 11

spector:díky za radu, jo a sorry za tu zkomoleninu

Old Post 19-08-2008 v 04:47 AM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Kořeny hnijou většinou od spodataky si myslim,že ti plesnivý...smažu

Old Post 19-08-2008 v 08:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 13

Koupila jsem si postřik na plísně acrobat.Myslíte, že se to vzchopí když jsem to postříkala?Přesazení asi nepřipadá v úvahu, že?Poraďte mi prosím, jak bych ji mohla ještě pomoct?jinak díky všem za rady

Old Post 19-08-2008 v 16:32 PM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Neco podobneho mel znamy a bylo to smrtici nepomohlo nic..........
jinak drzim palce czest juli

Old Post 19-08-2008 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 15

uz jsi se zkusila kouknout na ty spodni koreny?

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 19-08-2008 v 19:59 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 16

spector:no vyřízla jsem do toho barelu otvor abych se koukla ...bo aj s kořenem jsem to neměla šanci dostat ven bez poškození...no kořínky byly světle zelené až bíle...zhnilé kořínky by byly hnědé a nepěkně zaváněly nee..?Dnes jsem na stonku objevila plíseň.Tak jsem to postříkala tím akrobatem.Udělala více otvorů do dna a postavila to na takovou mížku, aby tam byla vzduchová mezera a třeba to nedrželo tolik vlhkost.Už jsem nevěděla, jak jinak bych jí mohla ještě pomoct.Ťeď jí nezalívám a 10X denně se chodím dívat, jestli se to nezlepšuje.

Old Post 19-08-2008 v 20:29 PM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0285140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív