Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Vrátit zpátky placenou registraci na Grower.cz ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Chcete zpátky placenou registraci?
ANO
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
kozmir
brumbambule

Karma uživatele kozmir - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 33

jsem jednoznačně pro platit poplatek.Nejsem tu tak dlouho,takže má registrace byla zdarma.Příklad--mám doma kabelovku za kterou platím měsíční poplatek,ktomu platím televizní poplatek a rozhlasový poplatek,rádio neposlouchám a stejně platím,MěSíčne!!! Zde jsem našel tolik CENNÝCH rad,ZADARMO a v televizi a rozhlase ani jedna rada za peníze.Jsem jednoznačně PRO nějaký poplatek,třeba i placenou smsku,nebo zpoplatněnou registraci !!!!!!

Old Post 15-01-2009 v 22:50 PM
kozmir je offline   Profil uživatele kozmir   Find more posts by kozmir   Foto galerie člena kozmir   Click here to Send kozmir a Private Message   Add kozmir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Osobně jsem pro opětovný zavedení placený registrace. Na groweru se registrujou děcka, který tady ctějí jenom prudit. Předvádějí se tady jak umí dobře pstovat, ale pokud mu někdo poradí, dočka se jenom sprostý odpovědi. Takový lidi tady nemají co dělat.

Old Post 21-01-2009 v 06:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Jsem pro zavedení placené registrace ,ale myslím si že děcka které chcou prudit tak si nakou tu korunu z kapesného vždycky najdou.....

Old Post 21-01-2009 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 36

juli:
pokud budou prudit dostanou ban. Myslim, že by si to hnedka každý rozmyslel. Však tu nedávno ještě placené registrace byly a znát to bylo dost. Byl to moc dobrý filtr.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 21-01-2009 v 19:39 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 37

Anketa dopadla jasně, odpovědi v příspěvcích taky docela jasný. Tak kdy se placená registrace vrátí?

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 22-01-2009 v 06:31 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 38

Nemusel by být ani poplatek, stačil by nějaký jednoduchý test sociální inteligence...

Old Post 22-01-2009 v 21:55 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od jestedman
moc to žerete, registraci mám zadarmo, přesto jsem na provoz přispěl nemalou částkou. Nejdřív jsem byl proti placení, pak jsem zjistil, že to není od věci. Oddělíme tím lidi, kteří se registrují jen a pouze, aby se zeptali na nějakou chujovinu. Protože než zařizovat registraci za 85, tak raději zkusí hledání..



Tohle je ten správný názor!

RADŠI HLEDAT NEŽ PLATIT REGISTRACI! A kdo zaplatí, má i zájem (pro náctiletý to fakt může být dost)

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 27-01-2009 v 08:01 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Jsem proti. Zavedení poplatku odradí stejně tak lidi kteří mají, tak ty, co nemají co říct.
Chce to spíš určitou změnu pravidel a systému. Grower klub se jeví jako určitá naděje. Kdo ví, co z toho vyleze, pokud vůbec něco.
(edit.) Když nad tím tak přemýšlím, tak bude-li ten klub placenej, tak je to vlastně prašť jak uhoď. Takže spíš ta změna pravidel a systému. Zavést hodnocení příspěvků, threadu, testy obeznámosti s pravidly při přispívání od určitých sekcí a to plošně, ne jenom na grower klub. Nové diskuzní fórum Masarykovy univerzity může být příkladem - předpokládám ale, že admin do něj nemá přístup.

citace:
původní příspěvek od pfusík
Nemusel by být ani poplatek, stačil by nějaký jednoduchý test sociální inteligence...

Máš nějakou konkrétnější představu?

Naposledy upravil 01-02-2009 v 23:08 PM

Old Post 01-02-2009 v 22:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Nemusel by být ani poplatek, stačil by nějaký jednoduchý test sociální inteligence...
a to akoze ked som dobry a slusny grower ktory ma rad svoje rastlinky nadovsetko ale uz mu to hulenie trochu stuplo do hlavy tak tu nemam co hladat?bo z takym vyhulenym mozgom by som ten test asi velmi dobre nespravil ...
nieje to moj pripad ale aj tak......

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 05-02-2009 v 08:06 AM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od BoBoR
a to akoze ked som dobry a slusny grower ktory ma rad svoje rastlinky nadovsetko ale uz mu to hulenie trochu stuplo do hlavy tak tu nemam co hladat?bo z takym vyhulenym mozgom by som ten test asi velmi dobre nespravil ...
nieje to moj pripad ale aj tak......

Teď si podle mě pleteš pojmy. Sociální inteligence je schopnost vycházet, porozumět ostatním. Není to o schopnosti řešit logické úlohy.

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 05-02-2009 v 08:53 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 43

ahaaaaa...tak to pardoon...zle som to pochopil

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 08-02-2009 v 15:41 PM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leito&Elegantic
Stálý Člen

Karma uživatele Leito&Elegantic - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 44

Chlapi necetl sem to celel protoze je tady toho hafo ale urcite ZPOPLATNIT! Budou tu jen lidi co se o to doopravdy zajmaj a co k rostllinam maj vztah.. a ne hloupi nactilety kterym jeste nebylo ani 18.

Elegantic&Leito


http://grower.cz/forum/showthread.p...threadid=39574 šalvěj divotvorná - salvia divinorum

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=763341#post763341

Old Post 12-02-2009 v 03:33 AM
Leito&Elegantic je offline   Profil uživatele Leito&Elegantic   Find more posts by Leito&Elegantic   Foto galerie člena Leito&Elegantic   Click here to Send Leito&Elegantic a Private Message   Add Leito&Elegantic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Leito&Elegantic
a ne hloupi nactilety kterym jeste nebylo ani 18.


myslím že tak 60% členům na groweru stejnak ještě 18 nebylo (dle jejich stylu "pÍsmAA" a nebo stupidních dotazů ve stylu "jak zapojit 12v větrák" apod.)
NJáký vstupní test by byla podle mě dobrá volba... už jednou sem tu psal že bych ho klidně zpracoval ( ale neumím moc v Java scriptech nebo v čem se to dělá :-) )

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 26-02-2009 v 19:51 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Fruddy


myslím že tak 60% členům na groweru stejnak ještě 18 nebylo (dle jejich stylu "pÍsmAA" a nebo stupidních dotazů ve stylu "jak zapojit 12v větrák" apod.)
NJáký vstupní test by byla podle mě dobrá volba... už jednou sem tu psal že bych ho klidně zpracoval ( ale neumím moc v Java scriptech nebo v čem se to dělá :-) )



....myslis neco takoveho ?? uz sem to sem jednou daval ...

Old Post 27-02-2009 v 00:53 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbastell
Stálý Člen

Karma uživatele barbastell - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 47

to Hlava:
pěkný testík Stačilo by mě 95%?

A Bůh stvořil konopí, aby učinil člověku život snesitelnějším...

Old Post 27-02-2009 v 06:23 AM
barbastell je offline   Profil uživatele barbastell   Find more posts by barbastell   Foto galerie člena barbastell   Click here to Send barbastell a Private Message   Add barbastell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 48

s tím testem to není vůbec špatnej nápad...zajímalo by mě jak byh dopad
placenou registraci bych určitě vrátil!

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 28-02-2009 v 22:58 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9336070 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív