Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Vrátit zpátky placenou registraci na Grower.cz ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Chcete zpátky placenou registraci?
ANO
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Příspěvek č. 17

placena registrace odstrani mnoho stouralku, zvedavcu, potencionalnich "udavacu" a kokotu..........ale stejne jsem proti

btw. neplatil jsem...ale zaplatim - co cloveku zbyde, kdyz si chce masirovat ego svyma fotkama

Old Post 28-09-2008 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopticka
Stálý Člen

Karma uživatele Lopticka - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 18

taktiez by som sa rad pridal do diskusie, za platenu registraciu urcite som, ako povedal kazdy pred mnou, rozdeli to kytky od plevel. Pri pocitani sumy na beznu pestovatelsku zostavu (svetlo ventilacia hnojivo energie) sa mi zda suma 89sk az smiesna. Vyse roka som pravidelne navstevoval grower ako host a som si isty ze podobne vedomosti by som nenacerpal nikde inde..
MOzno na zahranicnom serveri ale zas kto sa bude paprat s tolkym prekladanim, ked mam obcas problem pochopit CR vyraz

Ale budis, za kvalitu sa plati.

btw. za reg. som platil az dvakrat, ale lutovat ci stazovat sa ma ani nenapadlo

Naposledy upravil Lopticka 21-10-2008 v 08:51 AM

Old Post 21-10-2008 v 08:41 AM
Lopticka je offline   Profil uživatele Lopticka   Find more posts by Lopticka   Foto galerie člena Lopticka   Click here to Send Lopticka a Private Message   Add Lopticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopticka
Stálý Člen

Karma uživatele Lopticka - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 19

myslim, ze grower nepotrebuje rast navonok (primat clenov a dokonca za free) ale skor rast vnutorne , upevnit svoje jadro, aby nemusela byt ziadna Cierna Listina v bazare, a tym sa aj ulahcilo obchodovanie v bazare jednotlivi a stali obchodnici ci predavajuci sa budu poznat a istym znakom dovery bude aj ta platena registracia.
peace

Old Post 21-10-2008 v 08:50 AM
Lopticka je offline   Profil uživatele Lopticka   Find more posts by Lopticka   Foto galerie člena Lopticka   Click here to Send Lopticka a Private Message   Add Lopticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 20

Ano, určitě bych ji vrátil. Co je 80 Kč? Před několika lety jsem je zaplatil, jednorázově a myslím že to byla dobrá investice.

Množství informací které grower schromažďuje je totiž obrovské a pokud se tu člověk zaregistruje a přijde do nějaké internetové komunity, měl by snad - pokud v ní opravdu chce být - zaplatit alespon tento směšný poplatek, který se může využít na hosting, zlepšení konektivity apod..

Old Post 18-11-2008 v 20:08 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

A co treba udelat neco takovyhleho ... kazdej kdo by se nove registroval by dostal nejakej novackovskej status a mohl by prispivat jenom do threadu "uvod do groweru". Tam by se predstavil, rekl co od groweru ocekava, co mu muze naopak nabidnou. Kvalitni prispevky by se akceptovali a jejich autori by mohli byt MODy upgradeovani na normalni cleny. Debilita v prispevku - smula.

Old Post 05-12-2008 v 11:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od KaB
A co treba udelat neco takovyhleho ... kazdej kdo by se nove registroval by dostal nejakej novackovskej status a mohl by prispivat jenom do threadu "uvod do groweru". Tam by se predstavil, rekl co od groweru ocekava, co mu muze naopak nabidnou. Kvalitni prispevky by se akceptovali a jejich autori by mohli byt MODy upgradeovani na normalni cleny. Debilita v prispevku - smula.


Myslis ze by MODi meli cas cist vsechny ty blaboly a posleze je roztridit ? ...
Jsem pro placenou registraci ,pitomych par kacek za to stoji a kdo na ne nema tak stejne muze cist zadara a ucit se ... takze je to vlastne jedno , zbytecne resit ...

Old Post 05-12-2008 v 13:13 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Fajn, ale je lepsi kdyz se ctou blabaly soustredene na jednom miste nez kdyz jsou rozhazeny po vsech forech Stejne to po nich musi MODi cist

KaB

Old Post 05-12-2008 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_jOq_
Stálý Člen

Karma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 24

Zdravím všechny,
já jsem na groweru zaregistrován krátce (také free of charge), ale klidně bych to zaplatil. Stránky groweru jsou mi pomocníkem spoustu let a musím říct, že velmi užitečným. Grower mi pomáhal i když jsem ho navštěvoval jako host. Vše potřebné jsem si našel i bez ptaní.
Příjde mi, že je to teď akorát MNOHEM JEDNODUŠŠÍ pro podvodníky a neférový kšeftaře (viz zahr. bazar), kteří někoho ojebou, pak si vytvoří další nick a ojebávají vesele dál!!!

Takže já jsem pro placení.



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42685

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42688

Old Post 17-12-2008 v 08:04 AM
_jOq_ je offline   Profil uživatele _jOq_   Find more posts by _jOq_   Foto galerie člena _jOq_   Click here to Send _jOq_ a Private Message   Add _jOq_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gregys
Stálý Člen

Karma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 25

Já platil a zaplatil bych i více,kdyby chtěli.Za informace a takhle rozsáhlé se všude platí,tak proč ne registrační poplatek???

img

Old Post 17-12-2008 v 17:19 PM
gregys je offline   Profil uživatele gregys   Find more posts by gregys   Foto galerie člena gregys   Click here to Send gregys a Private Message   Add gregys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

jednoznacne by som dal platenu registraciu,sice som ju mal tiez zadarmo(aspon som poslal 2x sponzorsku sms )

Old Post 17-12-2008 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 27

doteraz som ti len tak cital clanky a naberal info...teraz uz mozem aj prispievat...spravil som si vlastnu temu a pritom hned vedla bola podobna/modi ju spojili/...pital som sa na blbosti ale tie odpovede tu uz niekolko krat zodpovedane boli...samozrejme ze k- ...ale tak som tu novy/i ked predtym som si to cital ked to nebolo zadara/a clovek sa uci...teraz sa nejdem dlhsiu dobu nic pitat a budem viac hladat...keby som nebol regnuty tak by som bol nuteny hladat a takto som si povedal ze preco sa nespitam...proste uz viem ze som tu spravil par blbosti a zamyslel som sa nad tym...a na otazku ze ci chcem s5 platenu registraciu by som odpovedal ANO...podla mna sa to roznesie ze je to tu zadara a male deti sem budu chodit len aby sa pochvalili kamaratom...podla mna tych 90kc ci kolko to bolo je malo...teraz na leto sa chystam na svoj druhy out a a nebolo by mi luto zaplatit aj viac...urcite by som sa dakedy v Máji prihlasil...takze odteraz viac hladania a menej kecania a ospravedlnujem sa za to ze som sa hned nestotoznil s komunitou growera ale dufam ze sa to v blizkej buducnosti napravy...

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 31-12-2008 v 13:03 PM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 28

Doufám, že si nemyslíte, když tady každý řekne co si o tom myslí, že se něco změní. Chtělo by to spíše vytvořit rozumný návrh, a ten poté předložit "vedení" fora.

Old Post 31-12-2008 v 20:42 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 29

no, hlavně se jedná o offtopicy, můj návrh zní, ať má každý člen, který vytvoří svůj topic např. v indoor galerii, možnost ze svého threadu vymazat libovolné cizí příspěvky

opravdu nejsem IT odborník a nevím, jestli je to technicky možné, ale pokud by to šlo, ušetřilo by se spoustu práce modům

např. někdo si piluje poctivě svůj thread, aby ho měl hezkej a urovnanej a teď mu to sice někdo pochválí, nebo zkritizuje, ale už tam má nechtěnou mezeru, pochvaly se dají dát perfektně přes karmu a je to i rychlejší a záleží na každém členovi kolik a jakou kritiku snese

toť vše, nic lepšího už mě nenapadlo :-)

aplikovalo by se to asi jen v galeriích, ale podle mě je tady dost inteligentních lidí, kteří nezakládají témata jen tak pro nic, kromě kanálu teda a dokázali by to občas promazat :-) v jiných sekcích např. technika

Old Post 01-01-2009 v 00:09 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bc.
Nový Člen

Karma uživatele Bc. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 30

Som tu novy a predsa by som prijal platenu registraciu.... do 100 CZ/SK (po novom pre nas zo SR v €) Predsa ide o kvalitu, a plati pravidlo ze kvalita = cena.

Old Post 09-01-2009 v 14:31 PM
Bc. je offline   Profil uživatele Bc.   Find more posts by Bc.   Foto galerie člena Bc.   Click here to Send Bc. a Private Message   Add Bc. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 31

Ja bych dal za registraci poplatok 5 € aspon by sa na grower vratila skoro stratena kvalita ktoru nicia neprizposobivy novackovia...........

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 10-01-2009 v 08:40 AM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 32

mne se tu moc libi
btw, kdyz sem cetl thread kde se nejaky picus ptal furt dokola jestli tohle je ta lampa co potrebuje, 200x mu bylo odpovezeno ze ano, a on se po 201. zepta: Jo? fakt je to ona? tak sem fakt nechapal... takze ano, jestli platba zamezi vnikani takovych picusku na jinak sqele forum, tak chcu platit...

Old Post 12-01-2009 v 02:21 AM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2278420 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív