Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Vrátit zpátky placenou registraci na Grower.cz ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Chcete zpátky placenou registraci?
ANO
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Vrátit zpátky placenou registraci na Grower.cz ? Příspěvek č. 1

Zdravím po prvním týdnu děsu kdy jsem zde stihl vidět kolem 100 nováčkú co jsou scela jistě pod hranicí 18 let.Modi mažou jednoho za druhým a jejich OT témata tu po nich zůstavají.Co takhle vrátit na G zpátky placenou registraci?
Nevyhovovalo to lépe? Jeden se smazal a pokuď se mu nechtělo investovat dalších 80kč za novou registraci tak se už neregnul.

Naposledy upravil 11-08-2008 v 11:07 AM

Old Post 11-08-2008 v 10:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koloušek
Stálý Člen

Karma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 2

Určitě jsem pro návrat placený registrace. Příde mi to trochu nespravedlivý pro lidi co si zaplatili, byli rádi, že už tu jsou a konečně můžou přispívat
Teď příde nějaký "pako" regne se zadara a nic mu nebrání v otravování lidí svejma OT.

Old Post 11-08-2008 v 13:07 PM
Koloušek je offline   Profil uživatele Koloušek   Find more posts by Koloušek   Foto galerie člena Koloušek   Click here to Send Koloušek a Private Message   Add Koloušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 3

ja bych pro zacatek nechal registraci zdarma, ale pri smazani bych dal docasny ban (rekneme na tyden, nebo na dva), taky omezeny pocet registraci z jednoho IP, ale tusim ze si to predstavuju jak hurvinek valku

kdyz si vzpomenu jak v nametech a navrzich thread s nazvem Vratte na grower ZDARMA (nebo neco v tom smyslu) tak me to dostava

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 11-08-2008 v 18:17 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brávooo
Stálý Člen

Karma uživatele brávooo - 89% PěstitelskáKarma uživatele brávooo - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 4

¨sem jedině pro placenou registraci gruweru to
pomuže,a přijde mi to nefer proti například mně když sem musel platit.. a například když mně bude někdo chtit obložit se
seeds nebo tak neco tak si to rozmysli něž aby platil zas
za registraci jinak tu bude hafo lidi co jim to bude jedno protože se přihlasej pod jiním jmenem tot muj nazor

http://grower.cz/forum/showthread.p... WR -SKLIZENO

http://grower.cz/forum/showthread.p... O5 125W RED LOWRYDER *2

Old Post 11-08-2008 v 19:11 PM
brávooo je offline   Profil uživatele brávooo   Find more posts by brávooo   Foto galerie člena brávooo   Click here to Send brávooo a Private Message   Add brávooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Lupus: Stím banem jsem mluvil se stonedem a ten říkal že o tohle se stará admin.

brávooo:Souhlasím stebou.Teď je to ráj pro mrdky typu "vobkládačů"


Pro dospělého člověka těch 79kč by neměl být problém ne.
Navíc nováček se zaregistruje a hned tu plácá nesmysli( nemyslím tím všechny ale většina je na tom tak)Radí jak se má pěstovat a přitom ví prd.
Jestli se spátky nevrátí placená registrace tak to vidím na brzký the end groweru.

Old Post 11-08-2008 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 6

takze ehm
cilem registrace zdarma je prilakat na grower vice lidi, bohuzel neni 100% vychytana selekce techto lidi ale ono se to za cas uklidni, kdo bude chtit bude v grower klubu a kdo ne tak ten bude ve free zone, jak jiste vite soucasti grower klubu bude i to ze pouze "members" muzou pridavat prispevky a zakladat thready, uzivatele bez ucasti v Grower klubu zahradnicky bazar pouzivat nemuzou

s tim banem . myslim si ze by se to urcite dalo zautomatizovat do te miry aby pri smazani clena byl minimalne nejaky docasny ban znemoznujici registraci (treba 2tydny, mesic) a samozrejme taky registrovany pristup na G, i kdyz mohly by stim byt nejake dilci problemy
ale co uz

a jinak The End Groweru? proc? proc? proc? to jen tak neskonci

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 11-08-2008 v 21:49 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 7

Lupus: Uz jen proto, ze clen kterej s tim mel v podpisu a vseobecbe nejaky straslive levicovy kecy <nebyl to dokonce ten, co se ptal, jestli by Capek sel do Antify> a zadny padny argumenty, byla jeho pout neuspesna....

<Po mem by mel za to vsechno pak jeste opletacky, ale nezijeme v idealnim svete, ze ? >

To zaprvy.


Za druhy- mluvil jsem se stonedem.... mmm... lip by znelo ,,hovořil jsem s jemnostpánem Rajdrem'' ...


Za treti- mluvili o CEM? O tom, ze vsem nasazet IP bany?! Slezli jste ze stromu?!
Chcete aby se banovalo vic IPček- tedy i adresy o ktere se deli vice lidi <wi-fi, hotspoty, kavarny, kancelare....> ? Na co?
Pokud Vas nekdo podela na prodeji seminek, je to jedine a predevsim ***VASE*** chyba, pratele, dospely clovek by mel byt schopen kontrolovat tok svych penez a ze kseftujete s nekym koho neznate a neznate nikoho kdo by se za nej zarucil--- sorry, ale jste idioti opakuju IDIOTI

Za ctvrty

-nahly prival hoven- dalsi neuveritelnej alibismus - kdyby jste misto stezovani si na soucasnou situaci upozornovali na nevhodny prispevky a temata do threadu k tomu urcenych nebo pouzili modalert - udelali by jste lip.

Uvedomte si, ze lidi co udrzuji forum v cistote nectou fakt vsechno. Nemaji na to cas. Sou to jen lidi.

A lidi spolu navzajem spolupracuji, pokud se teda neocekava, ze CLOVEK povede stado....


Za paty

pokud se zrodi Blb, kterej touzi po tom mit 8 kostek karmy a 1500 postu o nicem v relevantich threadech za pul roku a jeste svou ignoraci maskovat hrdosti- rad si a to zaplati. Dukazu Vam s radosti najdu klido 5. Vetsina borcu to zatahne sama, cast komunita vykouse < = obcas je pri tom sranda>...

Za sesty

proc v kanale?

máucta

jemnostpán Rajdr

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 11-08-2008 v 21:52 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 8

Zdá se mi to, anebo je převážnou většinou lidí, kteří chtěji znovuzpoplatnit registraci, z těch, kteří ji sami platit museli?

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 11-08-2008 v 23:01 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 9

moc to žerete, registraci mám zadarmo, přesto jsem na provoz přispěl nemalou částkou. Nejdřív jsem byl proti placení, pak jsem zjistil, že to není od věci. Oddělíme tím lidi, kteří se registrují jen a pouze, aby se zeptali na nějakou chujovinu. Protože než zařizovat registraci za 85, tak raději zkusí hledání..

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 12-08-2008 v 10:26 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 10

já bych placenou registraci zavedl zpátky a klidně bych jí zvedl na tři kila a možná ještě víc.Potom by si vychcánci v bazaru nebo náctiletý se svýma stupidníma příspěvkama rozmysleli po smazání se zaregistrovat znova a znova.Někdo namítne,že je to hodně peněz,ale ruku na srdce,co jsou dnes tři kila?Nestojí za to vědomosti,co tady čerpáme?Potom by se mohl Grower rozvíjet a dělat častěji nějaké akce,soutěže atd(museli by se ale dotáhnou do konce,ne jako stěma tričkama,na rterý čekám a ono furt nic).Vždyť by jsme měli táhnout jako komunita,které jde o legalizaci naší milované rostlinky za jeden provaz.Ale možná jsem trochu bláhovej.

Old Post 12-08-2008 v 12:56 PM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 11

Heh, já si zaplatil a nestěžuju si, joo bylo by lepší mít to zadarmo ale co stim teď nadělám? Spíš to přeju těm co se budou registrovat zadarmo. Jo je tu spousta volů (třeba já:teef se sem nasere za 80Kč nebo i zdarma. Ale pak jak řiká "jemnostpán rajda" to zabalej sami. Takhle tady bude víc lidí a tim pádem tu zůstane víc dobrejch pěstitelů...
P.S.: Prosim o schovívavost .

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 12-08-2008 v 13:13 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

zajimave je, ze placenou registraci chcou prevazne novi clenove

Old Post 14-08-2008 v 09:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 13

ZPĚT... hafo malejch dětí = spam

a nevim proc je to silenej alibismus... kdyz chci změnit system pro lepsi a snadnějsí chod, který pomuze idiotum co obchoduji s novackama a proti idiotum co se prihlasej desetkart... nez nechat spatny system a menit lidi... ja se zodpovednosti nevyhybam... a klidne plus toto budu klido upozornovat na idioty

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Naposledy upravil Vietcong-player 14-08-2008 v 12:22 PM

Old Post 14-08-2008 v 11:00 AM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vavris
Nový Člen

Karma uživatele vavris - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 14

Jsem tu novej ale těch 79 kč bych klidně zaplatil za to aby grower stal za to takze jsem pro tento navrh a klidne tech 79 kč zaplatím ;-)

Old Post 23-08-2008 v 12:35 PM
vavris je offline   Profil uživatele vavris   Find more posts by vavris   Foto galerie člena vavris   Click here to Send vavris a Private Message   Add vavris to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vavris! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 15

OMFG lidi, co tu remcáte o obkládání v bazaru - vy ste asi nečetli v topiku Grower klub, že inzerování do bazaru bude placená služba, což ? takže asi proto ta registrace for free.

ad rajdr : šlo to napsat v 5 ti větách ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 23-08-2008 v 14:02 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 16

Že by po zavedení bezplatný registrace výrazně přibylo kvalitních témat/přízpěvků jsem si nevšiml. Zatimco lidí s nulovým přínosem přibylo. Už jen to jak se rozmnožily členové s červenou karmou je signifikantní.

Co se týče placenýho prémiovýho členství... sem zvědavej jak se tento model osvědčí, pro mě to je nabídka nezajímavá. Každýho to rozhodnutí.


citace:
Původní příspěvek od Hanyz
Zdá se mi to, anebo je převážnou většinou lidí, kteří chtěji znovuzpoplatnit registraci, z těch, kteří ji sami platit museli?

Za registraci sem neplatil.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 14-09-2008 v 20:21 PM

Old Post 12-09-2008 v 19:52 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1594470 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív