Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Peľ (pyl) poštou cez hranice ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Peľ (pyl) poštou cez hranice ? Příspěvek č. 1

zdar, uz 2 clenovia z CR mi posielali pel na Slovenko, presli 2 tyzdne a stale mi nic nedoslo. kde je problem ? myslite ze to je citit ? na poste maju psov alebo ako ? podla mna by to malo ist uplne v pohode, nechapem preco mi to nedoslo,
(jasne pocitam aj s tym ze ma o*ebali, ale to je krajna moznost)

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 22-07-2008 v 11:58 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 2

Nemal by v tom byt ziaden problem, pes by si pri peli akurat asi kychol Ale je to stale ta ista posta, niekedy im to trva par dni, niekedy par tyzdnov. Alebo ako pises, ojeli ta, aj to je moznost

Old Post 22-07-2008 v 13:53 PM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Kdyz jsem neco posilal na slovensko byl s tim casto problem.
Mate nejak pojebanou postu nebo co. Nebo se to mrvi na nasi strane. Nebo mame proste smulu.
Pokud to byli stali clenove na ojeb bych moc neveril.
Poslal jsi jim spravnou adresu? to se mi taky povedlo uvest blbou...

Old Post 22-07-2008 v 14:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

adresu som uviedol dobru... clenovia to boli stali, neo*ebovali by si myslim. serem uz nato nabuduce to uz budem riesit len osobnym odberom, aj za tu cestu, cenu

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 22-07-2008 v 14:47 PM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7089330 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív