Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Kuřáci konopí mohou mít falešné vzpomínky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Kuřáci konopí mohou mít falešné vzpomínky Příspěvek č. 1

Podle studie Biomedical Research Institute of Hospital de Sant Pau a Autonomous University of Barcelona, která prováděla skeny mozku mohou mít chroničtí kuřáci konopí tendenci žít ve vlastní realitě a vytvářet falešné vzpomínky.

http://www.dailymail.co.uk/sciencet...ve-reality.html

Negativní efekt na paměť (uložení a vyvolání několika slov) byl potvrzen i s kontrolní skupinou kuřáků abstinujících 30 dní.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-04-2016 v 21:25 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 2

Voni toho nakecaj... Třeba kámoš staví vzdušný zámky, taky úlet

Old Post 15-04-2016 v 22:13 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 3

No nevim...
Ti co hulili jako náctiletí alespoň tři roky vyšli v testu dlouhodobé paměti o 18% hůře než lidé, kteří se marihuany nedotkli..

Léta se mluvilo jen o krátkodobé a o tom, že vliv na paměť není trvalý, jelikož ta se vrátí do normálu po abstinenci. Tyhle výsledky to popírají.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-04-2016 v 22:31 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 4

Dle mýho není 30 dní žádná abstinence.. Já nejsem náruživej hulič, spíš rekreační, ale hulil jsem v náctiletech hodně. Nemyslím si, že by mě to nějak poznamenalo, oproti drogám jinýho charakteru opravdu minimálně.

Old Post 15-04-2016 v 22:34 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5

Např. si pamatuju, jak jsem byl ve 3! letech v Mostě v nemocnici se salmonelou, izolován od rodiny i od dětí co byly na stejnym patře, mezi náma sklo a já byl sám, 14 dní..

Edit:
Když o tom tak přemýšlím, tohle zní dost pesimisticky..
Ale co jsem tak poznal ze života, že čím dýl člověk žije, tím mu rok přijde kratší. Asi na to jsou i různý studie, ale zdravej rozum hovoří za vše.. Když je nám 18 let, rok trvá jednu osmnáctinu našeho života. Když je nám 25, rok trvá pětadvacetinu našeho života, atd, atd. V šedesáti lusknem prstem a rok fuč... Pak se asi taky jinak zapomíná.

Btw, paměť je milosrdná, selhává nám.. Kdyby ne, museli bysme se z toho zbláznit.

Naposledy upravil Squer 16-04-2016 v 01:53 AM

Old Post 15-04-2016 v 22:36 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6

Tyhle studie sou strašně zavádějící... na jakym vzorku lidí testovali? Byly tu už studie o poškození mozku (šedé kůry), pak zas jiný který to vyvraceli... pfff nechává mě to klidnym, když du pít (opravdu výmečně už to neni každej pátek) mam okna že nevim vůbec nic kolikrát, takže nějaký zapomenutý slovíčko mě nesere. A podsouvat si falešný vzpomínky z alkoholem je myslim o tolik snažší... stačí si vzpomenout jaký sme vždycky supermani po pětipivku

Nejvtipnější věta je už ten samotnej název článku: Brain scans reveal how cannabis smokers can live in their own reality... to snad nemyslí vážně ne? Hůř si pamatujem... to ale neznamená že nedokážem vnímat realitu... nechápu jak s takovýma výsledkama došli k tomuhle závěru. Podle mě to je blbost.

No nic, jen mi to přijde kapku úsměvný...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 16-04-2016 v 07:21 AM

Old Post 16-04-2016 v 07:10 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Taky to beru s rezervou. Co je hlavní na těchto studiích je to, že každá nám dává důkaz o tom, že konopí působí na každýho odlišně. Je to prostě o hlavě. Na světě potkáš stovky idiotů, který ti budou tlačit do hlavy historky, který se vůbec nestaly, a přesto dotyčný v životě neměli ani prda trávy. Je na každym, aby se soustředil sám na sebe a nic si nenamlouval! Dokud budu normálně fungovat a myslet, nemám důvod se zaobírat těmahle studiema.
PS for crazyben: Navlečem energozbroje z Enklávy a nenecháme se zastrašit chladnými zbraněmi této doby! :-D

Thomas V.

Old Post 16-04-2016 v 11:46 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

Ja sem klasik takze beru energozbroj bratrstva k tomu gaussovku a az pude do tuhyho tak je v vzdycky v zasobe naky psycho (sorry za ot)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-04-2016 v 18:12 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 9

no vida a já si pamatuju úplný hovno, ať už real nebo falešný tak zapomenu i svý jméno kolikrát:-)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 18-04-2016 v 16:06 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 10

Vachy si mi to vzal z pera! Prave znam i lidi co vzivote nepili ani nehulili a stejne maj vypadky pameti. Mozek jako takovej je hlavne sval chlapci. Takze kdyz jej nebudete namahat a budete hulit jak prokopli tak holt budete dementnet. Nemusim byt zadny phdr abych tady k tomu dosel. Hrejte logicky hry, lustete krizovky, ctete knizkky nebojte se premyslet a uvidite ze ty negativa nejsou tak hrozny.

Kvalita predevsim!

Old Post 18-04-2016 v 17:41 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4581730 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív