Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkon 2008 by Mjr.BlasterX
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17






Dalšíííííí...
- chtěl bych aby se tady někdo už konečně vyjádřil k tomu zatmívání, a kdyžtak poradil jak bych to mohl udělat?? Jestli bude dobrá černo-bílá folie z G shopu nebo se to pod ni moc zapaří, nebo raději nějakou tkanou folii...




1, Skunk no.1




2, GWS




3, GWS




4, GWS stonek+zapik




5, GWS stonek+zapik

- žralok mi dělá velkou radost, vyjádřete se k tomu zatmívání!

Old Post 17-07-2008 v 08:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Satanek
Stálý Člen

Karma uživatele Satanek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Satanek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Satanek - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 18

Cuz, mas to pekny! Dobre keriky to budou, roztahovani ti chvalim No a k tomu zatmivani: jeste by jsi je mohl nechat chvili povyrust co? S plachtama zkusenosti nemam, pokud chodis pravidelne do prace tak neni problem kyti rano hodit ven a vecir zase schovat do temne mistnustky doma.. 12/12

Old Post 17-07-2008 v 10:33 AM
Satanek je offline   Profil uživatele Satanek   Find more posts by Satanek   Foto galerie člena Satanek   Click here to Send Satanek a Private Message   Add Satanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Zdar, právě, že žádnou místnustku kde je tma nemám! Bydlím v paneláku, takže do sklepa to nosit 3 patra doluá nebudu Udelám dřevěnou konstrukci a přes to vždycky hodím plachtu od 8 večera do 8 rána. Ještě je nechám vyrůst, ale už raději začnu nad takovýma věcma přemýšlet dříve než bude pozdě!

Old Post 17-07-2008 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Mjr.BlasterX
Dalšíííííí...
- chtěl bych aby se tady někdo už konečně vyjádřil k tomu zatmívání, a kdyžtak poradil jak bych to mohl udělat?? Jestli bude dobrá černo-bílá folie z G shopu nebo se to pod ni moc zapaří, nebo raději nějakou tkanou folii...




Čau
-sem rád že ti GWS X WR dělá radost a hlavně sem zvědavej jak ti to finálově dopadne,ja měl pěknej salám
Mno já na balkoně zatmíval krabicí od pračky ale to sem měl jen jednu kytku pač přizemí na pěst není moc ideál tak sem nechtěl provokovat,letos tam mám taky jednu ale tu sem tentokrát nechal jen trochu povyrůst a požil sem jí na zem páč krabici od pračky už nemám tak jí formuju do krabice od TV

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 17-07-2008 v 13:39 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Zdar,
- díky za radu to mě vubec nenapadlo, nějakou velkou krabicí, to by neměl být problém. Dokvetla ti pěkně ta GWS na balkoně?

Naposledy upravil 17-07-2008 v 14:20 PM

Old Post 17-07-2008 v 14:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Mjr.BlasterX
Zdar,
- díky za radu to mě vubec nenapadlo, nějakou velkou krabicí, to by neměl být problém. Dokvetla ti pěkně ta GWS na balkoně?


jaj,to mě nedocvaklo,já jí měl ve skříni mno ale jak se řiká:slunce žádná lampa nenahradí...takže je to pod tvojí taktovkou

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 17-07-2008 v 14:34 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Moje


jaj,to mě nedocvaklo,já jí měl ve skříni

Nevadí, uvidíme jak dopadnu... Ale myslím si pokud budu zatmívat, že se mám na podzim na co těšit

Old Post 17-07-2008 v 14:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24


bassgoogh:díky za Káčko
- pohled z balkonu...

Old Post 18-07-2008 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Zdravim, ted nekdy sem dodám další photoupdate, každý den hnojeno 4ml/l Biozizz grow, a dnes byl aplikován postřik Phyt-Aminem...Kytky vypadaj zdravě a vede se jim dobře pizzz

Old Post 21-07-2008 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26






Zdravíííím, tak je tady ten slíbený photoupdate.




1, G13xM




2, list G13-náctky




3, G13xM




4, Celek




5, Skunk no.1

Naposledy upravil 24-07-2008 v 09:21 AM

Old Post 24-07-2008 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27






Dalšíííí, prominte mi to pořadí fotek, ale nějak se to pospřeházelo....




1, GWSxWR




2, GWS profil




3, GWS ohýbáme




4, Skunk no.1 + 1l láhev




5, Ohýbáme, ohýbáme

Naposledy upravil 24-07-2008 v 09:23 AM

Old Post 24-07-2008 v 09:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Jinak, hnojím s každou zálivkou Bio Bizzem grow 4ml/l, pravidelný postřik Phyt-Aminem, skunk 1. krááásně voní, stači když otevřu balkon a dostanu smrdutou facku , kytka se krásně větví sama a roste z ní budoucí minibalkonový křak Tak se zatim všichni mějte PEACE

Old Post 24-07-2008 v 09:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 29

zdar, na aku stranu mas orientovany ten balkon ?

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 24-07-2008 v 09:47 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Creator
zdar, na aku stranu mas orientovany ten balkon ?


Zdar, někdo to tady už je, ale je orientovany na Jihozápad. A kytky byly zasazeny 25.6.2008

Old Post 24-07-2008 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 31

presiel som cely thread a nenasiel som , ale inak pekne kvetiny a ked to mas na juhozapad tak je to uplne OK ,

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 24-07-2008 v 09:57 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 32

Za měsíc je tam neposkládáš, je jich tam moc. Ale jinak to vypadá moc hezky, pěknej grow

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 24-07-2008 v 12:16 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-11-2009 - balkon by planter 09 - 77 odpovědí
14-10-2008 - balkon 2008 bio(plagron) - 34 odpovědí
27-08-2008 - Balkonek 08 by Apple - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9817100 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív