Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » směs w bubbleru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Hydroponie Příspěvek č. 1

Nazdar Groweři,potřebowal bych poradit s tím,co mám dát do bubbleru.Existuje nějakej nawod,jaxi tu směs udělat???Jse, chemik,takže mám přístup skoro ke wšemu.Nechce se mi za to moc utracet.General Hydroponics jsou na me trosku moc drazi!Dik moc a preju wsem uspesnou sklizen!CS

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 05-05-2002 v 17:18 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 2

precti si presny slozeni a zkus to napodobit..

Old Post 05-05-2002 v 17:52 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Hydroponie Příspěvek č. 3

Mé osobní zkušenosti mě přesvědčily o tom že není nad origoš hnojiva. prošel jsem kristalonem , wuxalem a podobně ale nejlepších výsledků jsem dosáhl při GH.
Je to firma z roky praxe a zkušeností .
každopádně bych ti doporučoval tyhle hnojiva + postřiky Bio-Algeen a Phythamin. Výsledky stojí za to při té péči v bubbleru , na rostlinkách je to přímo vidět jak jsou vitální.
Pokuď si vemeš cenu elektřiny a zařízení tak to není až taková pálka .

Old Post 05-05-2002 v 18:07 PM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Hydroponie hnojivo Příspěvek č. 4

zdar
natom co píše Bruce něco je,ale doporučil bych v Tvémn případě vyzkoušet něco z řady dostupných hydro hnojiv v klasickém zahrádkářství
co se jednotlivých hnojiv týče-použij vyhledávače,třeba se slovem hnojivo a najdi si potřebné-vše už se tu píše
tak zatim zdar

Old Post 05-05-2002 v 20:38 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-04-2004 - Koreny v bubbleru? - 8 odpovědí
20-07-2002 - bubbler... - 5 odpovědí
04-06-2002 - Jak na bubbler? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6496150 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív