Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Poraďte lampu prosím :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Poraďte lampu prosím :) Příspěvek č. 1

Zdravim,


Jen maly dotaz prosím. Hledal jsem tady, ale nenašel. Našel jsem jen rozdíly mezi určitými lampami. Zajímalo by mě, co je lepši ?

Philips Master SON-T PIA Green Power 600W - růst i květ

A nebo koupit jednu na růst a druhou na květ ?

A nebo zkombinovat MH na růst a HPS na květ ? Díky moc

Old Post 18-07-2015 v 12:19 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 2

Já osobně sem spokojenější s MH na růst s tim, že měnim lampy až cca 7-10 dní po přepnutí na květ, pak dávám HPS. Na druhou stranu kolega nepoužívá už dlouho dobu nic než dual od Lumateku a je naprosto spokojenej, dá se sehnat za slušný peníze. Na výnosu jako takovym to má minimální vliv, z mýho pohledu jen kytky pod MH maj lepší stavbu a líp se větvěj.

Old Post 18-07-2015 v 13:13 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 3

Dikec moc

Právě jsem četl že nejlepši jsou lampy na Philipsu, tak přemyšlim nad něma
na Květ bych si teda koupil ten philips. Ale v MH lampach se absolutně nevyznam
Každopádně na ceně nezáleží. Takže můžete mi někdo doporučit nejkvalitnějši HPS na květ a MH na růst ? Děkuji

Old Post 18-07-2015 v 13:34 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 4

Tak jsem vybral

Růst http://www.kleckashop.cz/vybojka-60...-mh-cool-deluxe

Květ http://www.kleckashop.cz/vybojka-60...e-xtreme-output

Je to OK ?

Old Post 18-07-2015 v 14:00 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 5

já osobně ti doporučim jet květ i růst normálně na sodíku.
a ta extreme output podle nějakýho měření tušim v legalizaci nesvítí vůbec líp, jen má hezčí název a cenu
takže si klidně kup nějakou levnější. osobně si myslim, že v těch výbojkách rozdíl neni a když jo, tak minimální, takže stejně nepoznáš rozdíl...

Old Post 18-07-2015 v 19:27 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

Rozdíl tam je, jak moc velkej a jestli stojí za peníze navíc je na každym, jak se rozhodne. Každopádně se lišej v počtu fytolumenů.
Flower Spectre - 190.000
Flower Spectre Deluxe - 193.500
Flower Spectre Extreme - 200.000

Tu MH lampu jsem používal a byla bezproblémů, GIB Flower Spectre používám základní a taky žádnej problém, takže výběr za mě ok

Old Post 18-07-2015 v 21:22 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 7

Dikec chlapi

Tak jsem je objednal
Použival jsem Osram Plantastar na růst i květ, tak jsem zvědav jestli bude rozdil Ještě zainvestuji do digi předřadniku.

Old Post 18-07-2015 v 22:06 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-02-2009 - Poradte prosim. - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8261950 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív