Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Velká morava GROW!!!Belladona,Windov Skunk,Thai Haze Skunk!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Velká morava GROW!!!Belladona,Widow Skunk,Thai Haze Skunk!! Příspěvek č. 1

Awe,groweri!

Po neuspesnych pokusech,se o5 vracim k pestovani.

Dlouho jsem premyslel jaky model pro sezonu 2008 zvolit,brouzdal jsem tady po groweru a cetl vase rady,pripominky a ruzne diskuze ohledne genetik atd.

Hodne outdoristu tady preferuji seminka DP a jejich out genetiky.Ja jsem zastancem genetik vyslechtenych spise pro sklenik nez ciste pro out,z jednoho prosteho duvodu.Kdyz si prohlednete tready tak vetsinou na out sadite Durban posion (maly obsah THC,velky vzrust,masivni palice,celkove nenarocna kytka...) a Possion 1 (maly vzrust,masivni palice,pomerne hodne THC ale maly vynos..coz je pro out celkem na nic..)..atd adt..

Proto jsem zvolil seminka od Paradise Seeds.

Nejvic me zaujala genetika Belladonna-ma velky vynos,nenarocna kytka,tvrde masivni palice,maly vzrust do 130-150cm,obsah THC je primo luxusni 18%!!!!
Proto jsem si ji taky objednal

Dal jsem chtel vyskouset nejakeho krizence White Widow a nejakeho skunku..

a jako bonus seeds jsem dostal vyborne krizence Thai Haze Skunk..za toho jsem mega stastny ale silne pochybuji ze dokvete,no nevadi uvidime jak se mu bude darit

takze abych to shrnul:

10x Belladonna

12x Widow Skunk

4x Thai haze Skunk

(vsechny tyhle genetiky maji neco spolecneho s legendarnim SKUNKEM NO 1!!)

Mistecka budu mit 3 vsechny otocene smerem k jihu takze se bude muset casto zalivat))

Hnojiva jsem zvolil od Bio bizz nicim jinym bych moje kyti nehnojil jen prirodou...ZADNA CHEMIE!!:-)

fotecky sem budu davat prubezne,pocitam tak za 14 dni necham aklicit seminka..

Predem vsem dekuji za K(jestli nejaka bude) a rady pripominky,budou se meurcite hodit...GROWU ZDAR!!!

Dwarfííík

Naposledy upravil Dwarf Vingette 15-03-2008 v 21:17 PM

Old Post 15-03-2008 v 19:03 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 2

Ahoj, ja sem taky dostal Thai Haze X Skunk N.1
Tak muzeme letos porovnat. Kupodivu mam i stejny hnojky....BioBizz (grow,bloom)
I kdyz s tim Durbanem a passionem nemas pravdu. Dobrej priklad je toho legendarni duduskovo zahradka v sini slavy. Co se kvality/kvantity tyce, tak proste luxus. I kdyz sem Durban Poison nikdy nemel, rad bych ho vyzkousel. Loni sem pestil cistou out Holands hoop a nemuzu si stezovat. Jinak ti preju hodne stesti s letosnim growem

Old Post 16-03-2008 v 08:11 AM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Happy_Mirec
Ahoj, ja sem taky dostal Thai Haze X Skunk N.1
Tak muzeme letos porovnat. Kupodivu mam i stejny hnojky....BioBizz (grow,bloom)
I kdyz s tim Durbanem a passionem nemas pravdu. Dobrej priklad je toho legendarni duduskovo zahradka v sini slavy. Co se kvality/kvantity tyce, tak proste luxus. I kdyz sem Durban Poison nikdy nemel, rad bych ho vyzkousel. Loni sem pestil cistou out Holands hoop a nemuzu si stezovat. Jinak ti preju hodne stesti s letosnim growem


jj dik,tobe taky,ale kamosi co Durban Possion pestovali tak nic moc a to se o nej pekne starali a hnojili to myslim slepicakem a PLAGRONEM.

Meli i Possino 1 a to byl luxus ale zase slaby vynos jen 100G na kytku ale kvalita vyborna!!!

JJ zaloz taky tread at muzem poravnat nase kyticky a vzajemne se doplnovat a radit si!GL

Old Post 16-03-2008 v 10:14 AM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 4

100g na kytku se ti zda malo? Ja mit 100g na kytce, tak si piskam. A thread zalozim, az budou kytky aspon na predpestu. A nemam ani fotak, kze to je na prd. Mno jaro uz pomalicku klepe na dvere.....se tesim jak malej kluk. Nasi mi letos konecne povolili dat si par rizku na zahradku, coz je skveli. Kdyz mi corkari ukradnou cely pole, mam doma zalohu v podobe 3 rezanu. Tak zatim trpajzliku Vingi

Old Post 16-03-2008 v 10:48 AM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5


Jsme v galerce tak jsem hodim nejake foto seminek

Old Post 16-03-2008 v 15:24 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

Taaak po dlouhe dobe Vam prinasim smutnou zpravu naklicena seminka se me prevrhla a ted nerozeznam zadnou odrudu do faze kvetu takze jo to v haji a bude te me muset pomoct s pozdejsim rozpoznanim mych kiticek..

Ale nastesti jsem si zapamatoval od kazde odrudy nejvetsi seminko a hlavne od Belly ty byly hrozne velike....pozdej hodim nejake fotky..

smutny trpajzlik Vingit

Old Post 26-03-2008 v 15:55 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 7

Awe,kytickam se zatim dari dobre,az na to ze se docel tahnou do vysky...a nevim jak bych to mel zmenit...jinak vadi to vubec necemu ze jsou kytky vytahle??

Old Post 01-04-2008 v 13:17 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Cim to asi bude? že se táhnou do výšky?
No najlepsie to nie je.

***Durban posion (maly obsah THC,velky vzrust,masivni palice,celkove nenarocna kytka...) a Possion 1 (maly vzrust,masivni palice,pomerne hodne THC ale maly vynos..coz je pro out celkem na nic..)***
Tak toto tvrdzení se mi vůbec nezdá, najmě stím Durbanem..ja mám 100% jiné skušenosti

Old Post 01-04-2008 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Dwarf Vingette
Awe,kytickam se zatim dari dobre,az na to ze se docel tahnou do vysky...a nevim jak bych to mel zmenit...jinak vadi to vubec necemu ze jsou kytky vytahle??

Čau, můžeš je přesadit do většího květníku a dát je o něco hlouběji, jinak to vůbec ničemu nevadí, že jsou vytáhle

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 01-04-2008 v 14:03 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 10

oki dik borci!Takze to nicemu nevadi to jsem rad!

Jinak nerikam,ze DP a P1 jsou spatne genetiky ale treba Bella je urcite lepsi.

Old Post 01-04-2008 v 14:35 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 11

Čau, letos sem vybíral mezi belladonnou a DP a taky zvítězila bella! jo jenom s tim vytahavanim: ja to řešim tak, že do květinače dam ze začatku hlínu tak 10cm pod okraj a přibližně po 14 dnech když se ta kytka vytahne tak dondam tech zbylejch 10cm az pod ty děložní listky. A ke všemu to vytahávání řešim ještě zařivkou jako doplnující zdroj světla(protože mam okno na východ). Jinak hodně štěstí!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 01-04-2008 v 15:18 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 12

Spatna zprava je takove,ze me nevylezl jeste ani jeden Widow Skunk zasadil jsem 5 naklicenych semen.

Dobra zprava je,ze 5 Belladon jede jak o zivot uz maji i 2 patro.

Thai Hazes skunk aspon pokud se nepletu tak jede taky pekne...

PS:s tim THS to nevim na 100% nedokazu to rozeznat mozna je to Widow skunk ..jedine co poznam tak jsou ty belly.

Old Post 06-04-2008 v 14:08 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 13




1)Zleva 4x bella,1xThai Haze Skunk,1xbella,1xThai Haze Skunk









2)Belladony zasezene 29.3







3)Thai Haze Skunk zasazeny 29.3

Old Post 06-04-2008 v 15:03 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 14

dnes vykouknul prvni Widow Skunk ale bude taky posledni..jinak vsem doporucuji investovat vic penez nej min do seminek,ty levne semena jsou buh vi jak stare a klicivost je uboha..

Old Post 08-04-2008 v 17:57 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 15

dal jsem zaklicit 2 posledni Widow Skunky a 2 Thai Haze Skunky,klicky uz maji asi 1-2mm tak pockam do zitrka a dam je do zeminy pro sazenice PH5,8-6,5

Old Post 10-04-2008 v 10:52 AM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 16

Cus...hele do hliny bych je dal co nejdřív (bez čekání...ale asi to nehraje moc velkou roli)
Jináč jestli ti něco nenaklicilo, tak muzes zkusit dat ty semena na par dni do mrazaku a pak to zkusit znovu. Já to teda nikdy nedelal, ale za zkousku nic nedas vid.
Good luck

My heart and soul, they are free...

Old Post 10-04-2008 v 12:58 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3057790 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív