Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Kde je problém? neni to přelité , utopené kytky ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Anarchy99
Nový Člen

Karma uživatele Anarchy99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 24  

Zdraví Kde je problém?(+foto) Příspěvek č. 1



Prosím Vás o radu, rostliny ztrácí sytě zelenou barvu a listy jsou ohnutý dovnitř a dolů. Mají 30 dní v růstu, celou dobu bez problémů. Hnojeno 1x 1ml/l Plagron Alga-Grow. Zálivka obden 250 ml, pH-6,2/6,5. Viz. foto.

Old Post 22-06-2008 v 12:10 PM
Anarchy99 je offline   Profil uživatele Anarchy99   Find more posts by Anarchy99   Foto galerie člena Anarchy99   Click here to Send Anarchy99 a Private Message   Add Anarchy99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

Možná to je zvíšenou teplotou, možná malím přívodem vzduchu. 25O ml.... ? na jak velký květníky, a co hlína ?. Pokud to máš vše ok, zkus postřik na listy od Plagronu: Phyt - Amin. Nakonec mě napadá že to může být světlem, jakou máš vatáž, jak je starý svítidlo a nepřepnul jsi na květ?..................Květ = potřeba květových hnojiv - záleží na hlíně. Já jedu teď první indoor takže moc skušeností nemám, nech si ještě poradit od více lidí

Old Post 22-06-2008 v 16:14 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarihuanKonopný
Stálý Člen

Karma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% PěstitelskáKarma uživatele MarihuanKonopný - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 3

Zdravim kolego..hele já bych řekl, že je trochu topíš..ty baňatý listy dělá moc vody, nejvíc to je vidět na tý slečně vlevo vzadu..stalo se mi to taky, ale neni to žádnej extra problém..Plagron Alga-Grow používám taky..4ml v litru vody jak píšou je ideální a jednou za týden jim tenhle koktejl uplně stačí..nikdy jsem kytky nehnojil málo a častějc, spíš naopak, víc a třeba i jednou za čtrnáct dní, ale zase abych je nepřehnojil..aspoň ja to mám takhle vyzkoušený..na květ bych nasadil Dutch formula BLOOM..to se mi taky dost vyplatilo..

2008,2009 - svině zlodějský už napadly i mě.....zabít, zničit, rozšlapat a rozčtvrtit...

Old Post 23-06-2008 v 09:58 AM
MarihuanKonopný je offline   Profil uživatele MarihuanKonopný   Find more posts by MarihuanKonopný   Foto galerie člena MarihuanKonopný   Click here to Send MarihuanKonopný a Private Message   Add MarihuanKonopný to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchy99
Nový Člen

Karma uživatele Anarchy99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 24  

Hlína Příspěvek č. 4



Dobrá, tak něco k parametrům: Homebox XS, růst - 250 watt HPI-T, květ - 250 watt HPS, zabaleno v CoolTube. Ventilace UFO 275 m3/h regulovaný triak. regulací. Ofuk 2rychlostní ventilátor s klipsem., regulován trans. regulací. Ultrazvukový mlhovač KERI, 250 ml/l. Ec + pH ADWA. Pěstební médium Plagron Royalty Mix. Hnojiva: Plagron Alga Grow + Bloom, postřik Phytamin. Odrůda IP (Interpol), doba zrání cca 55 dnů. Zálivka po 2 dnech podle potřeby. Stav po 14 dnech růstu viz. foto.

Old Post 23-06-2008 v 16:04 PM
Anarchy99 je offline   Profil uživatele Anarchy99   Find more posts by Anarchy99   Foto galerie člena Anarchy99   Click here to Send Anarchy99 a Private Message   Add Anarchy99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od MarihuanKonopný
Zdravim kolego..hele já bych řekl, že je trochu topíš..ty baňatý listy dělá moc vody, nejvíc to je vidět na tý slečně vlevo vzadu..


ABSOLUTNí souhlas

Život je boj-bojuj

Old Post 23-06-2008 v 16:22 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchy99
Nový Člen

Karma uživatele Anarchy99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6

O.K. Takže, nechám trochu víc proschnout květníky, mají 6,5 l tak 350 ml po 3 dnech. Původně jsem chtěl přepínat na květ po 3. týdnu růstu, ale chci, aby byly v co nejlepší kondici. Jinak k substrátu, Plagron Royalty Mix je bezesporu jeden z nejlepších na trhu, ale je od výrobce dost předhnojen (8 týdnů), proto jsem zatím hnojil pouze jednou a to v koncentraci 1ml/l Alga Grow po 14 dnech v růstu. Tak nevim jestli mám pohnojit ve stejný dávce a nebo trochu přidat, jestli vůbec. Za týden bych chtěl přepnout, s kvěťákem začnu na poloviční koncentraci.

Old Post 23-06-2008 v 16:42 PM
Anarchy99 je offline   Profil uživatele Anarchy99   Find more posts by Anarchy99   Foto galerie člena Anarchy99   Click here to Send Anarchy99 a Private Message   Add Anarchy99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

hnoj viiiiic a podle navodu, dej tomu phytamin a melo by se to zlepsit. pokud to mas v hline, tak pH zalivky 7.
jinak pekny kyti, mas se na co tesit, 250W da az az...

Old Post 24-06-2008 v 06:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

Ja Royalty Mix úbec na grow nehnojil, pouze kořenový a růstový stimulátror ,enzimi a Phyt Amin. A jsem plně spokojen

Old Post 24-06-2008 v 10:34 AM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchy99
Nový Člen

Karma uživatele Anarchy99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 9

-Ra-: No tak ph zálivky 7 je už trochu moc, ideál bych to viděl 6,2 - 6,8.
Právě když jsem hnojil podle návodu, tak se projevovalo přehno-
jení. V tom souhlas s Čarasem.

Čaras: Enzimy ty určitě pořídím.

Jak to máte s hnojením na začátku květu?

Old Post 24-06-2008 v 16:26 PM
Anarchy99 je offline   Profil uživatele Anarchy99   Find more posts by Anarchy99   Foto galerie člena Anarchy99   Click here to Send Anarchy99 a Private Message   Add Anarchy99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 10

Přehodim světlo, 2 dny ho nechám na 18/6 stím že poslední zálivka byla již s PK 13 14. Světlo srazim na 11/13 a započnu s první dávkou ALgablomu, 1ml PK v každé zálivce spolu s růstokvětovým stimulátorem od AH. Po prvním týdnu přepnu na 12/12 to už jsou blizny. Teď už jen zvyšovat dávky Algabloomu a posléze přejít na Green Sension....(nebo jak se to menuje?) poslední zálivka enzimy a pak vyčistit a kosit

Old Post 24-06-2008 v 17:29 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchy99
Nový Člen

Karma uživatele Anarchy99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11



Přepnuto na květ, HPI-T byla nahrazena za HPS. Zálivka 1 ml Grow + 1 ml Bloom/1l, dávkování Grow složky bude stejné, dávkování Bloom budu postupně zvedat, až se dostanu na hodnoty předepsané výrobcem. Uvažuji o koupi Plagron Green Sensation, prý se to vyplatí, tak uvidím.

Old Post 30-06-2008 v 19:13 PM
Anarchy99 je offline   Profil uživatele Anarchy99   Find more posts by Anarchy99   Foto galerie člena Anarchy99   Click here to Send Anarchy99 a Private Message   Add Anarchy99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Sorry, necetl jsem,ze pouzivas Royalty mix,kazdopadne jak casto hnojis?Ja ma obyc. PRIMAFLORU a hnojim podle navodu 1xtydne a nemam problem. Zalivam to odstatou vodou, nijak ph neupravuji a ta ma ph presne 7.Nikdy nebyl problem.Ja bych to videl jinak.Ph mam zmereny kapkovym indikatorem. Tvoje kyti jsou moc pekny.S tim senzaci bych to tak ruzove nevidel,spis se to prodrazi.Ale nebudu rozumovat, kdyz nemam zkusenost.
Ja nic nevim,jsem novacek,pestuju jen sedm let,tak se omlouvam,ze se zapojuju do debaty,ale ja uz jsem takovej,tak sry.

Old Post 30-06-2008 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchy99
Nový Člen

Karma uživatele Anarchy99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 13

Klasika podle plánu 1x týdně, pomalu budu zvedat dávkování,tak uvidím. Zálivka odstátá voda z kohoutku, pH - 6,2, Ec - 0,3. Jen je škoda, že voda nemá nižší Ec. Používám Akvin pH test, nebo něco takovýho a Adwa pH meter, ale kdo by ho pořád kalibroval.

Old Post 01-07-2008 v 09:56 AM
Anarchy99 je offline   Profil uživatele Anarchy99   Find more posts by Anarchy99   Foto galerie člena Anarchy99   Click here to Send Anarchy99 a Private Message   Add Anarchy99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
userr
Stálý Člen

Karma uživatele userr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14

no mas to prepolievane a daas malo ml hnojiva na 1liter vody ja davam 7ml/l davaj raz tyzdene vodu cistu a raz tyzdene hniojivo

USERR





RISPETA LA SUA VITA = VAZ SI SVOJ ZIVOT

Old Post 26-07-2008 v 16:39 PM
userr je offline   Profil uživatele userr   Find more posts by userr   Foto galerie člena userr   Click here to Send userr a Private Message   Add userr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele userr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0626690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív