Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Karma systém jen v pěstitelských fórech?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 1

Ahoj Groweri...
Dlouho sem se rozmyslel jestli mam Tenhle prispevek napsat ,ale nedalo mi to tak pisu.Poseldni dobou je tu stale vic a vic clenu coz je docela pozitivni vec,jen me "vadi" ,ze se Vam to rozdavani karmy nejak vymklo kontrole.Cetl sem si prispevek Karlose a na konci je psano : nezapomeňte, že nehodnotíte dotyčného, ale jeho příspěvek! Myslel sem ,ze podle tech zelenejch svetylek kazdej pozna jak dobry je uzivatel PESTITEL ,ted nechci nikoho urazit ,ale nechapu prispevky tipu : To je super ze poslouchas Sadlera,mas tam ode me Karmu apod. ted sem napsal jenom jeden priklad ale v kurarne je to skoro vsude,preci jenom je tohle server zabyvajicim se petovani konopi,tak me napadlo ,aby se karma mohla rozdavat jen Indoor pestovani , Outdoor pestovani , Galerie , Pokrocile techniky a problemy a odrudy a slechteni.Rozdavani karmy v kurarne nebo v kanale mi pripada zbytecny a hlavne je to pak vsechno neprehledny,kazdy rozdava karmu za naprosty "blbosti" ,k offtopikum apod.
No taxe nad Tim zamyslete ,mozna resim blbost,mozna ne,je to jen muj nazor.Domluvil jsem :)
mejte se (:

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 04-05-2002 v 09:35 AM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

2Idea:

>Myslel sem ,ze podle tech zelenejch svetylek kazdej
>pozna jak dobry je uzivatel PESTITEL
No vidis a ja zase myslel, ze podle tech zelenejch "svetylek" , kazdej pozna, jak dobrej je uzivatel CLOVEK...

...tohle tvrzeni berte trosku s rezervou, ale precejenom, malokdy se stane, ze se objevi vety typu "Joo? Ty poslouchas taky Metallicu? Sup K+4U". Vetsinou se karma pridava za opravdu smysluplny a hodnotny prispevky, ktery muzou bejt druhymu radou a treba i pomoci.
Jasne, jsme porad na serveru Grower, to ale neznamena, ze bude rec jen o in/out-door technikach atd. KAZDEJ GROWER JE PREDEVSIM CLOVEK a to se snim potahne celej zivot )). Chci tim rict, ze kdyby byla rec pouze a jen o pestovani, rozhodne by nebylo v diskusi nakejch 37tis. prispevku a rozhodne by ruzny uzivatele netravili na serveru nekdy az hodiny denne...
Ja osobne jsem proto stastnej, ze se diskuse serveru rozvijeji az do nekdy relativne vzdalenejch temat od pestovani. Leckdy to "relativne" totiz nemusi vubec znamenat az tak moc daleko.

Old Post 04-05-2002 v 11:37 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 3

Oběma dávám karmu, protože máte oba pravdu . Je pravda, že je tu karma na hodnocení pěstitelských schopností, ale tomu se prostě člověk neubrání, aby alespoň touhle cestou neřekl někomu, že jeho příspěvky za něco stojí. A ono to obě strany tak nějak potěší. Toho, kdo dává, že tím udělal někomu radost a toho, kdo bere, že ten příspěvek za něco stál . Samozřejmě, že jde pochválit jen slovně, ale to zase jen za cenu těch "ošklivých" offtopiců. Třeba se to dobudoucna změní, pokud se ten karmosystém trochu upraví. Necháme se překvapit .

Old Post 04-05-2002 v 13:46 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 4

Tak jsem se nad tím taky zamyslel...a váha se houpe pořád sem a tam.
Určitě by se měli někteří uklidnit. Možná i já. Už nevím, co jsem kdy napsal.
Rozhodně by tu nemusely být za fotkama příspěvky "K+". Upozorňoval na to už OK. Ať to tam napíše někdo, kdo se chce zeptat na něco k tématu. A není lepší dotyčného pochválit slovně (máš hezkou skříň, kytky vypadaj fakt zdravě, ty palice bych kouřil), než jenom K+ ? To ať si každý rozhodne, jak chce. Karmou za výkony s kytkama bysme šetřit neměli. Proto tu je hlavně.

Ohledně udílení karmy v kuřárně apod.
Tady bych s ní trochu víc šetřil, ale dával. Když někdo napíše něco fakt hezky, výstižně, tak proč mu nedat karmu.
Otázka je, jestli dávat karmu za fotky mimo oblast cannabis. viz. Wallhalův thread o plyšákách, ty haluzný optický klamy; nebo za odkazy na weby mimo cannabis
......v tom asi závěr neudělám.

-né, aby mi za tenhle příspěvek dal, nedejbože, karmu


***člověk se tu upíše a von ho předběhne. díky Al-ban ***




[Edited by Muf on 04-05-2002 at 03:00 PM]

250w skříň

Old Post 04-05-2002 v 13:57 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 5

no tak karma se dava za prispevek a podle tech zelenych puntiku se spis orientuju na toho, od koho muzu cekat dobry veci a spysluplny texty, ale rozhodne to nevypovida o tom, jak je kdo dobry pestitel - nekdo muze byt sebelepsi, ale puntiky si nenahrabe, nebo tu bude chvili a nebude bran vazne, protoze ma jen jeden puntik... o dobrym pestiteli rozhodnou dobry kytky a dobry rady - a ty muze davat klidne i nekdo s jednim puntikem. rozhodne by na karmu nemel byt bran velky ohled - at ji ma kazdy co nejvic, kdyz si to zaslouzi !
K+ to Idea, ze se snazi neco zmenit (treba zmeni svuj pohled na karmu, az ji bude mit pres celej monitor )

p.s. spis bych dodelal to, ze jak si zobrazim svuj seznam prispevku, ze bych tam mel napsany, jakou maji karmu. obcas me naskakuje a ja nevim za kterej prispevek, stale prochazet ty novejsi se mi nechce, nemam na to cas (prohnanej telecom - mam povoleny malo hod. internetu )

[Edited by drinker hulič on 04-05-2002 at 03:36 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 04-05-2002 v 14:25 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 6

A neni to jedno? Přece se nebudem omezovat pravidlama. Takhle dopadnem jako dnešní politici a nic se nezmění. Jestli někdo rozdělí karmu na dvě části (pěstitelská(zelená), osobní(jiná)) nejsem proti, ale podlě mě je s tim moc sraní a prd z toho.

Old Post 04-05-2002 v 17:50 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 7

Ja si zase myslim, že tak karma, je docela dobrá ale určuje předsudek..... a myslim, že je dobrý dávat karmu za příspěvky( texty např: v kuřárně) protože řekneme si to na rovnu , kolik lidí chodí po galeriích pěstitelů, neni tam k vidění nic moc novýho( hm, pěstuje ve skříni, a tydy to suší. A hele zas pěstuje ve skříni a má malý paličky) pořád stereotip. myslim že hodnocení příspěvku je v poho

chňápete mě, že jo?!

Old Post 04-05-2002 v 20:56 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
unknown :-)
Nový Člen

Karma uživatele unknown :-) - 0% PěstitelskáKarma uživatele unknown :-) - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 9 

Pohodička Příspěvek č. 8

Já nevim sem tady jenom chvíly, ale zdá se mi že lidičky to většinou nepíšou kvůli tomu aby dostaly K+, ale proto aby něco vzdělili ostatnim ne? Tak proč bych nemohl dát někomu K+ když mi jeho příspěvek připadne hodně dobrej a plně s nim souhlasim. Radši si zahulte :-))

yeah

Old Post 04-05-2002 v 23:05 PM
unknown :-) je offline   Profil uživatele unknown :-)   Find more posts by unknown :-)   Foto galerie člena unknown :-)   Click here to Send unknown :-) a Private Message   Add unknown :-) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoltan
Nový Člen

Karma uživatele Zoltan - 0% PěstitelskáKarma uživatele Zoltan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička Příspěvek č. 9

Podle me je tady karma nato aby se proste pridavala.... nic jinyho bych v tom nehledal.

Be growing... Be happy!!!

Old Post 04-05-2002 v 23:11 PM
Zoltan je offline   Profil uživatele Zoltan   Find more posts by Zoltan   Foto galerie člena Zoltan   Click here to Send Zoltan a Private Message   Add Zoltan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zoltan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

KARMA ? !!! Příspěvek č. 10

Jak by to sní na groweru.cz mělo opravdu být!!!
Idea-tak tobě to ani vysvětlovat nemusim-kápnul si na to,máš recht
4C3- Ty už jsi malinko vedle ale vzhledem ktomu že jsi registrovanej asi půl roku-nedivim se,že už jsi to pochopil tak jak píšeš,takže i Ty máš pravdu
No a pravdu má i Al-Ban ale už dělá právě tu chybku
Měly by jste si uvědomit,že karma se neudílí se SOUHLASEM
to znamená pokud s někym v něčem souhlasim-nebudu mu hned udělovat karmu,ale pokud snim jenom souhlasim-odkejvu si to doma u compu a tim to končí.
Pokud se ktomu chci ještě nějak připojit a nebo vyjádřit-tak to tam nějakou rozumnou formou napíšu-třeba :jasně Pepo,máš pravdu,souhlasim s tebou je to jak píšeš,tak se mi to taky stalo
a nebo neéé Ty kecáš,takhle se to nedělá,nebo by jsi neměl atak
A né hlavně hned při každym souhlasu a přitákání,hlásit K+ nebo K- tohle právě dělá z příspěvků HYENY u kterých při přečítání strávim ranec času a pomalu se nic nedozvim.
Každej den si vyzvedávam 30 mejlů s hláškou BB přispěl ktomuto tématu-letim tam abych se dozvěděl něco zajímavýho a co tam? he,sračka-někdo někomu udělil karmu a já si to mam jít přečíst-to je teda pruda
Pokud s někým sdílím podobný nebo hehe dokonce stejný názor,nevkydnu mu karmu a ještě to tam napíšu,ale napíšu mu do PM,že jeho příspěvek je fakt husteej a se všim co tam napsal se ztotožnujou i moje názory-to bude mít ale radost a hlavně si to bude pamatovat,kdo ským sdílí stejný názory a kdo ne.
Tohle se týká SOUHLASU
Co se týče KARMY -ta by se opravdu měla udělovat spíš za NÁMĚTY,NÁPADY,TIPY A TRIKY-takže by se měla objevovat spíše v threadech o pěstování,takže ve forech Indoor pestovani , Outdoor pestovani , Galerie , Pokrocile techniky a problemy a odrudy a slechteni
Kuřarna,je o pokecu o všem-to že je to dnes tak populární forum,zní udělal jen ČAS který sebou nabral spoustu členů se spoustou zájmů a názorů.Proto je dnes Kuřarna tak zajímavý čtení se spoustou zajímavých threadů a ohlasů.
Takže si vyměnujte zkušenosti,rady i názory,ale karmu konečně udílejte jen,když to opravdu stojí za to!!!
Systém karmy na začátku vychytat,by asi nikdy nešel-nikdo nemohl vědět jak se to zvrhne.
Dneska by možná tak pomohlo za každou udělenou K+nebo K- by automaticky Přidělujícímu jeho karma UBYLA
to by se najednou šetřilo
Zatim to tak nefunguje,ale klidně to tak berte!!!
tak se všichni mějte fajn a bacha na karmu!!
tady na groweru jí máte právo udělovat,ale..........

Old Post 05-05-2002 v 11:08 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Palec nahoru JO Příspěvek č. 11

Takže jak teď v Kuřárně někdo jen naznačí udělení jakýkoliv karmy, jak budu nucen trávit byť jen jednu pikosekundu čtením karmových příspěvků, máte všichni K- a to nejen v threadu kde se takovýto příspěvek objeví, ale rovnou na celym Groweru ZA TREST, ať už si to konečně pamatujete. Pochopil jsem to správně?

Old Post 05-05-2002 v 21:58 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

- karma Příspěvek č. 12

To teaboooster
J jsem mel opravdu ten pocit, ze se karma odebira me kdyz ji nekomu prideluji a nedavno jsem zjistil ze tomu tak neni. Coz me docela vyvedlo z miry, ale nic moc.

To idea
Vim ze uz nemas nic proti me, ale tu karmu si stejne nezaslouzim.

To vsem tak mi tu karmu vemte.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 06-05-2002 v 07:38 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 13

2 teabooster:
Já sem měl zase pocit, že karma je něco, čim se vyjadřuje duševní pohoda a tak.
Pokud teda máme udělovat karmu za pěstitelský pokroky a kvality, tak by to potom měli bejt spíš nějaký BODY PĚSTITELSKÉ VYSPĚLOSTI a ne karma, neee?

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 06-05-2002 v 07:42 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

hmmm... Příspěvek č. 14

Je pravda, ze v mnoha pripadech se ozvu, ze jsem karmu pridal - takovy maly zviditelneni se. (karmovaneho to potesi, to je fakt)
ALE co kdybychom karmovali dal tak jak karmujem, jen bychom omezili ty zviditelneni se? Takova silent karma

protoze

nejsem presvedcen o tom, ze by karmu zaslouzili jen ti, co predvedou sve pestitelske know-how, ale i ti, co predvedou sve cloveci know-how

protoze

...ale nechci opakovat, vystihnul to treba 4C3

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 06-05-2002 v 09:52 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Pohodička Pořád jste to nepochopili !!! Příspěvek č. 15

Jak píšete:mělo to být opravdu hodnocení příspěvků,
takže problem je spíš,že Karma měla dostat jinej název,ale jak už jsem říkal-kdo mohl na začátku vědět jak se to zvrhne

to jenom v rychlosti-večer se ktomu můžu vrátit-nemam co dělat-jsem nudista

Old Post 06-05-2002 v 10:16 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tom
Stálý Člen

Karma uživatele Tom - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 16

Karma sa udeluje podla toho, ci je ten prispevok naozaj duchaplny a oslovi dotycneho, ktory ju udeluje(aspon myslim) a tych par karmiciek za to ze pocuvas metalicu, tublatanku(to su umelci jak svin!!!!!!) alebo svoju ubrblanu babicku moze byt kazdemu vies kde... A ked ja vidim haldy zelenych "puntiku" tak viem ze ten prispievatel bude asi vcelku v pohode, lebo to je hodnotenie celej jeho "osobnosti", teda aspon tu a dostal ju, nepridelil si ju sam. Dufam ze sa este drzim temy...

Old Post 06-05-2002 v 18:00 PM
Tom je offline   Profil uživatele Tom   Find more posts by Tom   Foto galerie člena Tom   Click here to Send Tom a Private Message   Add Tom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7289770 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív