Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 08
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Obecné Outdoor 08 Příspěvek č. 1

Tak pomaly sa blizi maj sadenia cas a ja som sa rozhodol,ze si tento maj sprijemnim Tento rok idem svoj prvy outdoor,ale dufam,ze po pracnom studovani tohto fora a samozrejme aj inych faktoroch dopadne dobre :P.Toto forum poznam uz dlhsiu dobu a mam ho uz kompletne prebehane ale koli tohtorocnemu outu som sa rozhodol konecne uz aj zaregistrovat..Marihuanu ako taku poznam sice len kratko asi rok ale uz po kratkom case som vedel ze nezostane len pri jej fajceni a budem sa snazit aj co to dopestovat.:Pale nerobim to len koli stuffu,ale tato rastlinka ma dostala proste som zavisly..na pestovani samozrejme....No ale dost bolo reci prejdem rovno k veci..Byvam na rodinnom dome s celkom fajn zahradkou a tak som sa rozhodol,ze si par kyblov dam dozadu na terasu ..dalej planujem este jeden flek v jednej vychytanej hustine uz som to tam bol aj nachystat takze coskoro pojdem sadit naostro..zatial tam je jedna mary ktoru som bol zasadit na prveho aprila ci sa uchyti uz ..sadil som tam niaky no name ale kedze vyhodila blizny a po..rvila sa mi troska tak som ju tam supol..No ale zatial mam na predpestovani tieto palicky: 2x Indica Sativa..je to F2 model od jedneho kamaratovho kamarata,mal som moznost ju aj skusit na vlastnu kozu a dostala ma svojimi tripy sativovymi stavmi takze dufam,ze sa mi podari dopestovat tento rok nieco podobne ..dalej mam 4x Early girl cakam este len na vyklicenie tak snad ma nesklamu..dal som ich rovno do substratu,pretoze tato metoda sa mi uz pred mojimi predchodzimi pokusmi osvedcila viacej ale uz no more rovno do substratu..lebo to cakanie ci vyjde alebo nie je hrozne ..cize radsej obrusok ..dalej mam este 9x skunk z prahy ..dostal som devat krasnych velkych zihovanych semien a ked som ich dal klicit na obrusok po 24 hodinach uz bolo sedem puknutych ..mrzi ma,ze neviem konkretnu genetiku tychto semien ale co uz narobim ..ale o kvalite nepochybujem ovsem ak to stihne dozriet..dalej mam este 8x niake kamosove slachtene odrody,ale bohuzial tiez neviem genetiky cize je to no name ale nepochybujem o kvalite ani jednej odrody sice su to no namy ale niesu to hocake cudky cudkate ..z tychto osem semien su 4x jedna odroda a 4x druha..tak zhrnutie 2x Indicka Sativa
9x Skunk
4x Early Girl
4x No Name
4x No Name
Indiky sativy uz rastu,zo skanku vyklicilo zatial 7ks,Early zatial ziadna pretoze su v substrate tak neviem samozrejme dal som semena tak aby po puknuti isiel klicok dolu a pri sative som nemal problem ..a z no namov zatial kazdy po dva kusy...Teraz prejdem k samotnemu pestovaniu..doma na zahrade planujem asi tak styri mozno sest rastlin v 40l kybloch (mozno mensich este som sa nerozhodol)planujem si doma nechat indiky,early a skunk z kazdeho po dva kusy ostatne pojdu na policka ..pestovat budem v namiesanom substrate samozrejme asi substrat na pelargonie s perlitom a popolom ..Hnojit budem na zaciatok kristalon start a na kvet slepiciaky a rozmyslam aj o plagrone ale myslim ze tie slepiciaky by mali stacit...Na zaver pridavam este fotky mojich indickych sativ a este aj foto no namu co je teraz na policku uz bohuzial fotky z pola nemam..

Naposledy upravil Mr.Eko 25-12-2008 v 16:44 PM

Old Post 08-04-2008 v 17:49 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 2




Tak tu su tie fotky
foto C.1 Klicime
foto C.2 no name co je teraz na policku a indicke sativy este malicke
foto C.3Moja krajsia sativka ale mam podozrenie na samca
foto C.4Sativy teraz
foto C.5Ruka zo sklom a najvacsim listom

Naposledy upravil Mr.Eko 08-04-2008 v 18:30 PM

Old Post 08-04-2008 v 18:08 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3






Tak hojte mily groweri a growerky par dni uslo ako voda a som tu s novym updatom ..nic nove sa niak vyrazne nezmenilo akurat uz mam posadene no names aj skunk ..klicivost skunku bola super sedem vyklicilo behom jedneho dna ..ale bohuzial early nevyliezla a pochybujem ze este vylezie..ale tak nevadi..ak mate niake otazky alebo rady alebo cokolvek tak piste budem len a len rad :P inak mojim indickym sativam sa dari zatial celkom fajn coskoro budem presadzat do vacsieho kvetinaca..teda uz som mal davno ale niak som este nemal cas ..

Old Post 13-04-2008 v 12:42 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4



Tak som tu s dalsim updatom tentoraz niak rozsiahlym pretoze sa nic niak moc nezmenilo len tolko,ze tie dve indicke sativy som uz presadil do vacsich kvetinacov a dari sa im zatial fakt dobre rastlinky su pekne zdrave ziadne problemy zatial no a na okne kde mam male kyti to vyzera tiez celkom pekne kvetinky si rastu ako o zivot..tak prikladam este fotky mojich malych a indicku sativku uz presadenu vo vacsom kvetinaci..na fotke je len jedna ale rovnako pekne su obidve..no a mohli by ste mi napisat konecne niaky komentik vobec by som sa neurazil lebo uz ma to nebavi pisat si stale pre seba

Naposledy upravil Mr.Eko 19-04-2008 v 08:41 AM

Old Post 19-04-2008 v 08:30 AM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 5

Mr.Eko: tak ti sem teda něco napíšu ... ta velká vypadá fakt dobře, co bych ti doporučil je zastřihávat.. a to jak vršek tak veškeré boční větve..teď vypadá kompaktní ale až ji přesadíš do volné hlíny tak teprve vynikne to zastřižení... a u těch malých přísypej hlínu až po okraj ať schováš ty stonečky ... máš to fajně rozjeté

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 19-04-2008 v 09:55 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 6









Tak po neskutocne dlhej dobe som konecne tu ..niezeby som grower nesledoval ale mal som niake vazne osobne problemy a v poslednom rade som nemal ani fotoaparat co by ale problem nebol ale proste nedalo sa zaco sa ospravedlnujem.Tak moj terajsi status je asi taky,ze styri deti rastu v kukurici a ostatne mam doma.Do kukurice som sadil docela neskoro a ani som nemal v plane sadit do kukurice,ale ostali mi niake ,,prebytocne,, rastlinky tak som ich hodil do kukurice.Sadene boli 28.6 a odvtedy uz troska podrastli,boli pohnojene asi dva krat krystalonom,neskor plagron alga bloom ..kukurica bohuzial neviem aka to je ci na zrno alebo na silaz ale moc velke ocakavania od toho ani moc nemam takze mi je to v podstate jedno ci nieco z toho bude,ak hej potesi ma to ak nie,nic sa nedeje..Co sa tyka rastliniek co mam doma tak tych mam v konecnom pocte kusov pat a to v zlozeni 1x indicka sativa ktora je pekna samicka.Ta druha sativa bola bohuzial samec ale nevadi,mlieko sa mi postaralo o rusnu noc.Sativa ma priblizne meter sedemdesiat a je to taky mensi vianocny stromcek da sa povedat..Bohuzial nezastrihaval som ju ani raz.Dalej mam dva krasne bonsaje ktore uz pat dni zatemnujem tak,ze vzdy o 18:00 ich schovam a rano o 6:00 zas vytiahnem.Zastrihovane boli zatial iba raz a na jednej mi zastrih vysiel pekne na tej druhej bohuzial pomenej.Tieto bonsaje ma velmi tesia pretoze uz zatemnovanie je poznat a onedlho budu v plnom kvete.Hnojene na rast neboli ani raz tak ako ani sativa,ale dnes dostali prvu davku alga bloom.Dalej mam doma este dve rastlinky,pre ktore som si vytvoril mensie ,,policko,, na zahradke.Dost bolo reci tu su konecne fotky

Naposledy upravil Mr.Eko 03-07-2008 v 16:04 PM

Old Post 03-07-2008 v 15:41 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 7














Hojte mily groweri,growerky a growercata
Po dlhsom case opat prichadzam,aby som priniesol niaky ten update a fotky mojich malych lasok ktore mi robia nesmiernu radost pretoze robia velke pokroky a uz teraz viem,ze tohtorocny harvest bude krasny ..Dievcata sa maju k svetu rastu,a moje dve zatemnovacky kvitnu ako z vody.Dnesnym dnom je to 15.den kvetu a palicky sa uz konecne zacinaju obsypavat a poriadne bliznatiet..Aj ked myslim,ze o takych desat patnast dni to bude zas o niecom inom .Dostavaju papat kvalitnu stravu a je to na nich poznat,lejem to do nich co to da ..hnojim kazdy druhy den 2ml a raz za tyzden 4ml alga bloomom a planujem uz teraz niekedy doobjednat este final solution a phytamin.Sativu zatemnujem uz 9. den a konecne prichadzaju prve vysledky..do dvoch dni vyhodila blizny a teraz uz si zacina veselo kvitnut..Dalej moje deti v kukurici ma tiez velmi tesia,rastu ako o preteky ale ani sa im necudujem po takych vydatnych dazdoch a strave Momentalne mam v kuku styri,tri rastlinky vyhodili uz samicie pre flowers a jednu vidim na samca..takze dostane nemilosrdny kill v najblizsich dnoch..A to je asi tak momentalne vsetko tu su uz slubene fotosky
Foto:
1.bonsajka c.1.

2.bonsajka c.2. tato je velmi krasne rozvetvena je to moj milacik

3.pohlad na moje dva bonsaje a sativku

4.bonsaj c.1 z vrchu

5.to iste ale obidve

6.bonsaj c.2 ..

7.to iste

8.viac nakvitnuta bonsajka c.1 na patnasty den kvetu je velmi krasna

9.zase bonsaj c.2

10,11,12.makra paliciek bonsajka c.1

13.aa toto je este jedna krpana,zatial je este malicka ale uz vyhodila samicie pre flowers,druhy bol samec..nechajme sa prekvapit,ci z toho bude aspon na brko

A este ak mate niake pripomienky,rady,otazky,dotazy,alebo pochvali tak sem s nimi

Naposledy upravil Mr.Eko 13-07-2008 v 21:05 PM

Old Post 13-07-2008 v 20:44 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 8











Taak a tu su este fotky mojich kukuricnych deti

Old Post 13-07-2008 v 21:11 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

dlouho sem neviděl takhle luxusní kytky při prvnim kole kytky sou vcelku zdravé a k světu .)
přístě bych zkusil sadit ještě o něco dřív (podle možností)...hlavně ty v kukřici


btw se tak dívám - model 2x Indica Sativa od kámošovýho kámoše :rofl:
...mno na jménu nezáleží, když se ví že je to dobrý
pravděpodobně to bude některá z následujících na týhle stránce:
http://www.indica-sativa.com/default.php

Naposledy upravil 13-07-2008 v 21:49 PM

Old Post 13-07-2008 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 10















































Zdraviim komunitu
Prichadzam s novym updatom mojich krasavic .Nic sa niak zasadne nezmenilo,akurat som bol dnes pozriet v kukurici a cakalo ma tam milee prekvapenie v podani styroch ozrutnych krikov..A navyse vsetky styri rastliny ukazali samicie preflowers .. su to strasne zabijaky ciste indiky vsetko ..aa doma mi to vsetko nadherne kvitne,dnes to je uz 23. den ..V nedelu dostali 4ml alga bloom inak normalne hnojim kazdy druhy den 2ml na liter..Rastu krasne hlavne bonsajka C.2 ta mi robi snad najvacsiu radost jednoznacne najkrajsia rastlina tohto roku uz sa tesim na tie salamy ..Ta druha je tiez vcelku pekna blizny sa jej farbia do cervena a tuto sobotu som neodolal a spravil som si z nej mensi zastipok ktory som narychlo ususil v ponozke ..chut nasladla po hnojke,neviem jak ma mohlo napadnut kurit nieco take no fuj ale ten stav co potom nasledoval no uz sa tesim nato ked to bude zrele..A sativa mi tiez robi radost celkom,krasne smrdi asi zo vsetkych najviac to bude naozaj skvele hulenie .Len ma trochu znepokojuje,ze jej zltnu niektore listy ale uz som ich pootrhal a dufam,ze uz viac nebudu..Inak ma vcelku mrzi,ze som nespravil na nej ten zastrih,strasna metla to je ..prakticky je to jedna velka stona a z nej ide okolo tridsat bocnych vetiev a konci sa jednou vrcholovkou .. a kvitne uz 17.den..ale asponze to je kvalitna genetika ..No nic to je asi vsetko taak uzite si fotosky..Dnes je ich trosku viac,porobil som aj niake makra cez lupu tak cekujte

Fotky: 1-14 kukurica
15-29 bonsajka c.1,c.2,indicka sativa
29-44 niake pokusy o makro
45-BONSAJKA C2. Uplne ju zboznujem,ak bude aj ucinkami taka ako vzhladom a stavbou palic tak sa mam naco tesit

Outdoor 2008-HARVESTED

Naposledy upravil Mr.Eko 21-07-2008 v 15:08 PM

Old Post 21-07-2008 v 14:25 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Mr.Eko
....a tuto sobotu som neodolal a spravil som si z nej mensi zastipok ktory som narychlo ususil v ponozke...


Che che to sem se zas zasmal, fakt sranda v ponozce!! , jako rano pri oblikani do ponozky a vecer je sucho?
Jinak gratuluju, tvoje kytky i tryd sou super (cetl sem to poctive cele ). Jenom doporuceni: 45 fotek v jednom prispevku? Me to trvalo tak pul minuty, nez sem projel dolu. Podle me je lepsi vybrat jen ty nejpovedenejsi.... Jinak preju bohatou sklizen!!
A k+ to jistí

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 22-07-2008 v 20:11 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 12

to xpapousek: Niee takto uvediem veci na pravu mieru ..Zabudol som napisat,ze som to narychlo susil FENOM v ponozke a nie,ze som si dal rano do ponozky pri obliekani palicku a vecer vytiahol na tom som sa aj ja pobavil omluvam sa moja chyba ..No a k tym fotkam ja viem no nabuduce sa poucim ..a diky moc vsetkym za kacka velmi ma tesia

Outdoor 2008-HARVESTED

Old Post 22-07-2008 v 21:54 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 13












Hojte komunita !..Tak konecne dalsi update mojich krasavic..Skor som nedaval preto lebo nic sa niak zasadne nedialo az do teraz..Moje dve male bonsajky su uz v 32.dni kvetu a zacinaju mi robit docela starosti a potreboval by som radu ..na obidvoch bonsajkach zacali hnednut uz pred par dnami prve blizny ale to by ma niak netrapilo lenze tie blizny uz hnednu v neumernom mnozstve a neviem si vysvetlit cim to moze byt,pretoze rastliny este jednoznacne zrele niesu.A bohuzial mikroskop na zistenie farby trichomov zivice nemam.Neviete mi poradit niekto cim by to mohlo byt ?A nemozu uz palicky dozrievat ?Viem,ze je to niak skoro ale to hnednutie sa mi niak nezda.Keby je zhnednutych len par tak to by som chapal,ale uz je zhnednuta viac ako polovica.No nic budem sa snazit zohnat ten mikroskop co najskor aby som zistil farbu zivice ale myslim,ze niakeho prezretia by som sa obavat este nemal.Tak bol by som rad,keby niekto skusenejsi mrkol na fotky a skusil poradit Dalej sativa kvitne uz 27.dnom a palicky sa uz krasne obaluju,maju nadhernu ovocnu vonu a uz som ju aj testoval.Kostovka prebiehala asi tak ze som odstrihol a ususil jednu krasnu palicku a susil som ju asi dva dni.Prekvapila ma tym,ze este vcelku nezrelom stave si zachovala svoju vonu co som necakal.Na chut som bol tiez docela zvedavy.Neskrabala,stopa po hnojke minimalna,takze spokojnost.Po troch alebo styroch slukoch cez sklo som citil,ze zacina nabiehat.Stav bol energicky high cely cas vysmiaty,skor body high.Myslim,ze velmi vhodna odroda do spolocnosti tesim sa ked bude zrela.Inak rastlinka ako taka nevyzera moc dobre,zacinaju jej zltnut listy,ale myslim si,ze to je preto lebo ich mala prilis vela a teraz krasne sustreduje vsetku silu do palic a ostava len to minimalne mnozstvo listov ktore potrebuje.Tie co prirodzene odumreli som pootrhaval a ostatne samozrejme nechavam.A este k tym bonsajkam Bonsajka C.2 mi robi neskutocnu radost pretoze palice ma velmi pekne obsypane velmi objemne lepkave a krasne smradlave.Ta druha ich ma viac vzdusne ale tiez su velmi pekne..No tak dost bolo reci tu su uz tie fotky

//edit:hnednutie blizien bolo sposobene oprcanim,holt hermafroditicita je SVINSTO

Fotky
1.Pohlad na obidve bonsajky
2.Samostatny na bonsajku C.2
3.Detail na palicku bonsajky C.2 a jej hnednuce blizny
4.Bonsajka c.2 z vacsej vzdialenosti
5.Indicka Sativa !
6.Detail na jej palicku..Nieje moc vidiet jej obsypanie
7.Palicky indickej sativy
8.Vrcholovka a ostatne palicky
9.Detail palicky bonsajky C.1 vsimnite si ako jej zltnu listy a tie blizny no nechapem to
10.Pohlad na palicky bonsajky C.2

Outdoor 2008-HARVESTED

Naposledy upravil Mr.Eko 27-01-2009 v 18:56 PM

Old Post 30-07-2008 v 21:48 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 14







Tak a tu su este fotky aktualneho stavu diania v kukurici

Outdoor 2008-HARVESTED

Old Post 30-07-2008 v 22:11 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 15
















Hojte komunita!Tak po dlhsom case som tu zas aby som vam priniesol niaky update z mojho diana na zahrade a v kukurici !
Pred tyzdnom som bol navstivit kuku pole aby som si nabral niake listy na mlieko aa po mojom prichode ma cakalo jedno neprijemne prekvapenie..jedina sativa co som tam mal na polovicu zlomena ..nuz asi nezvladla vietor a poddala bola naslabsia zo vsetkych styroch a bola uz asi tyzden v kvete nuz ale co uz to mliecko z nej bolo priam masakralne ! 3deci sa mi postarali o celkom peknu zabavu na cely vecer..No ale spat k teme ..Tak v kukurici mam teraz v konecnom pocte 3 rastliny z toho vsetky tri ukazali samicie pre flowers a uz sa formuju do kvetu
A teraz k dianu na zahrade.:PMinuly tyzden som si zohnal konecne mikroskop aby som mohol zistit sfarbenie trychomov zivice a najvacsia indicka sativa ma prekvapila.Trychomy uz boli jemne zakalene comu som nechcel verit pretoze dnes je to este len styridsiaty den co je na kvete a krystale uz maju par dni mliecnu farbu dokonca niektore az jantarovu takze som sa rozhodol ze zacnem flushovat dnesnym dnom je to uz siesty den co je na flushingu..takze to vidim asi tak ze dam 14 dni flushing,preschnut substrat,dva dni tma a KOSA!Samemu sa mi to nechce verit ze by sativa mala zakalene trychomy v 40 dni kvetu,ale trychomy predsa hovoria za vsetko. Ostatne dve bonsajky maju trychomy este krasne priezracne a ziadny naznak po zakalovani.a tie su na kvete uz 44.den..Momentalne som uz zacal flushovat aj tie,pretoze si myslim ze hnojky uz tak nepotrebuju a necham vyschnut substrat a uz len pockam na zakalenie trychomov a kosa ..ale myslim si,ze tie maju este dost casu vidim to na takych 60 dni minimalne. Tak to vidim tak,ze budem mat tri druhy materialu.Sativa mierne stoned kedze krystaly uz naberaju jantarovu farbu,jednu skosim na vrchole ked sa zacnu krystaly zakalovat do mliecna a jednu ked budu priezracne az zakalujuce sa aby som vedel porovnat energickost ucinkov Tak a tu su uz tie fotky slubovane fotky

Foto:
1,2,3,4,5,6:Indicka Sativa Ma krasne lepkave,vonave palicky

,7,8,9,10:Bonsajka C.1
11,12,13,14:Bonsajka C.2 detaily a celkove foto Bonsajka c1.c2

Outdoor 2008-HARVESTED

Naposledy upravil Mr.Eko 11-08-2008 v 22:36 PM

Old Post 11-08-2008 v 21:42 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Eko
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Eko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Eko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 16










A tu su este tie fotky z kuku pola

Outdoor 2008-HARVESTED

Old Post 11-08-2008 v 21:50 PM
Mr.Eko je offline   Profil uživatele Mr.Eko   Find more posts by Mr.Eko   Foto galerie člena Mr.Eko   Click here to Send Mr.Eko a Private Message   Add Mr.Eko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8991290 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív