Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » První kytí, poraďte co dál
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

První kytí, poraďte co dál Příspěvek č. 1






Zdravím všechny pěstitele,

Jelikož jsem v pěstování trávy úplný zelenáč, prosím Vás o rady k mému pěstování.

Toto je moje první kytí, které jsem dostal od kamaráda. Měl jich 5 a všechny zasazené v kelímcích od jogurtů, v hlíně kterou nakopal někde v trávníku. Aby toho nebylo málo, nad hlínou byla centimetrová vrstva vody.

Kytí jsem okamžitě zbavil většiny hlíny a přesadil do substrátu pro výsev a množení. Přez noc jsem ho měl za oknem na parapetu, přez den (zhruba od 7 do 8) na balkóně.

Nyní je kytí 30 cm vysoké ale nevím, jestli zaštípnout, nebo jestli se rozvětví samo. Prosím Vás o rady, jak mám dále pokračovat.

Old Post 09-06-2008 v 12:27 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 2

Popisky k fotografiím : 1) Kytí po přesazení
2) Asi 10 dnů po přesazení
3) Pokračujeme v růstu
4) Fyfoceno dnes, před přesazením
5) Porovnání velikosti květináčů


Dodatek : hnojím Krystalonem Start každou neděli

Old Post 09-06-2008 v 12:34 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 3

na to ze to je windoor (pestovano za oknem) a na to ze ses uplnej zacatecnik je to celkem dobry(videl jsem horsi ), akorat ja osobne bych to dal jeste do vetsiho kvetinace, pro balkonovy pesteni muzu doporucit misto kvetinace obycejnej plastovej kybl-cim vetsi tim lepsi(samozrejme na spodku s vyvrtanejma dirama aby mohla odtekat voda)-to bys koukal jak by se ta kytka rozjela kdyby mely koreny vetsi prostor

Ma kytka dostatek svetla? Sviti na ni na balkonu slunce? Nebo je porad tak trochu ve stinu? Prijde mi celkem vytahla (ty mezery mezi patrama)..

Zkus to zastipnout, vic se to rozvetvi..

Jinac jelikoz mas jen jednu kytku (navic ze seminka) tak je tu riziko ze by to mohl byt samec(z toho si muzes akorat tak neco uvarit). Ale na druhou stranu i kdyby to byl samec tak s prvni kytkou ziskas zkusenosti a pristi grow bude diky tomu zas o neco lepsi

Naposledy upravil Sol 09-06-2008 v 14:40 PM

Old Post 09-06-2008 v 14:32 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJSantusVorisek
Stálý Člen

Karma uživatele DJSantusVorisek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4

rada nad zlato DPC precti si aspon FAQ newz hodis stupidni dotaz vole

Old Post 09-06-2008 v 17:09 PM
DJSantusVorisek je offline   Profil uživatele DJSantusVorisek   Find more posts by DJSantusVorisek   Foto galerie člena DJSantusVorisek   Click here to Send DJSantusVorisek a Private Message   Add DJSantusVorisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 5

Na kytí svítí od půl jedné tak zhruba do osmi slunce. Bohužel, nemám jiné místo, kam bych ji mohl dát. Dále otázka - nad kterým patrem ji mám zaštipnout ? Dávám na rady odborníků.

Děkuji

Old Post 09-06-2008 v 19:14 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

mno, první záštip se vede dycky na hlavnim vrcholu takže to štipni tam.
asi ani nevíš jak. nebudu tě trápit FIM technikou, udělej to úplně jednoduše - odstřihni takovou tu růži ten vršek. a listy co to de dej předtim stranou jakoby, štípni jen ten střed růže
kdybys měl detailnější fotku, nakreslil bych ti to do obrázku

asi na týden se kytka zasekne a vyjedou dvě hlavní větvě
a potom v dalších fázích jestli chceš keřík tak můžeš dělat to samý na dalších vršcích

edit:
tady je úplně jednoduchej a výstižnej obrázek
http://grower.cz/home/potw.php?a...ow&photoid=7633

Old Post 09-06-2008 v 22:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 7

Jo, jasně já mám se zaštipováním nějaké zkušenosti,z normálních kytek taky jsem tady jsem četl od FIN metodě, ale to je asi pro zkušenější pěstitele. Dotaz:vyjedou pouze dve nové větve úplně nahoře, nebo i po stranách v nižsích patrech ? (pokud to nezáleží na kytce)

Díky

Old Post 10-06-2008 v 13:17 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Jimmy
Jo, jasně já mám se zaštipováním nějaké zkušenosti,z normálních kytek taky jsem tady jsem četl od FIN metodě, ale to je asi pro zkušenější pěstitele. Dotaz:vyjedou pouze dve nové větve úplně nahoře, nebo i po stranách v nižsích patrech ? (pokud to nezáleží na kytce)

Díky

hoj
zaštípni jednou a poznas ne???podle toho jak se ti rozvetvý.

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 10-06-2008 v 14:04 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJSantusVorisek
Stálý Člen

Karma uživatele DJSantusVorisek - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 9

hele na fimu se neda nic zkazit .... bud to poseres a kytka roste normalne dal akorat vyrostou ustrihli listecky a nebo to poseres a vyroustou ti jenom 2 vetve

Old Post 11-06-2008 v 16:03 PM
DJSantusVorisek je offline   Profil uživatele DJSantusVorisek   Find more posts by DJSantusVorisek   Foto galerie člena DJSantusVorisek   Click here to Send DJSantusVorisek a Private Message   Add DJSantusVorisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 10

No kytí už šlo pod kosu, dodám foto, sejmul jsem mu 3 patra a zkouším z toho udělat další kytí. Brzo přidám foto

Old Post 11-06-2008 v 16:45 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3431590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív