Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1.GROW 250w (K2,Durban poison,WW, Bluberry)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bajdic
Nový Člen

Karma uživatele bajdic - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 10  

1.GROW 250w (K2,Durban poison,WW, Bluberry) Příspěvek č. 1




Cauvec, tak sem se rozhodl, že jsem hodim nějaký info a fotky o mym 1.indooru. Zatím vypadá vše ok, ale stejně bych byl rád za jakoukoliv radu, jak ke kytkám tak i k zařízení. Jediný problém který mám je teplota, pohybuje se od 30-35C přez den, v noci to je v klidu, přez den to není asi moc ideální, ale skříň mám pod eternitem na půdě, na který je tak už teďka okolo 50C. ALe tak snad to nějak půjde)Dik za každou radu

SEt-up: světlo: 250w HPS Tungsram
větrání : přítah: Mezaxial 0.05m3/s
odtah: Mezaxial 0.05m3/s
ofuk: Pc 12v větrák
8 malých pas. děr
zvlhčovačka: ETA (4l/den)
květníky: 2,5l - 4l
půda: substrát z GS
hnojivo: růst : plagron alga grow

Osazenstvo: 5x K2 , 3x Durban poison, a zbytek Blueberry, WW

bajda

Naposledy upravil bajdic 29-05-2008 v 21:04 PM

Old Post 28-05-2008 v 17:09 PM
bajdic je offline   Profil uživatele bajdic   Find more posts by bajdic   Foto galerie člena bajdic   Click here to Send bajdic a Private Message   Add bajdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martenros
Stálý Člen

Karma uživatele Martenros - 90% PěstitelskáKarma uživatele Martenros - 90% PěstitelskáKarma uživatele Martenros - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 2

Zdravim, kdyztak jsem hod jeste rozmery skrine a taky aktualni vlhkost...K te teplote, pozor na to, myslim ze muj minuly grow shorel nejspis na tomhle + jeste male vlhkosti (..se podivej na thread..). Mel jsem taky nad 30C. Ta zvlhcovacka ti to stahne o par stupnu a male kyti vyzaduji velkou vlhkost (viz. FAQ), tak to ohul, jinak jeste bych dobu tmy, predpokladam ze svitis 18/6 dal mezi 11-17hod, to si myslim ze nejvic pece venku .Kazdopadne GL budu sledovat jooo a kdyztak fotky by neuskodily...

Old Post 29-05-2008 v 10:35 AM
Martenros je offline   Profil uživatele Martenros   Find more posts by Martenros   Foto galerie člena Martenros   Click here to Send Martenros a Private Message   Add Martenros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0726540 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív