Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Sogekingův InOut
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Obecné Sogekingův In Příspěvek č. 1





Osvětlení, používám starou vyřazenou pouliční lampu s 300 W sodíkovkou, myslím Philips.
Všechny rostlinky jsou no name.
Jako matečnou rostlinu jsem si vybral řízek, který se od ostatních odlišoval velmi rychlím větvením. Bohužel díky své nemotornosti jsem zabil původní rostliny, situaci však zachránil onen řízek. Řízkuji podle mě poměrně netradičním způsobem, v truhlíku mám zapíchány zkumavky s roztokem obsahující stimulant. Do nich pak dám seříznuté řízky.
Jako chlazení mám 30 watový průmyslový větrák, ale mám ho pouze pro extrémní horka teplota u rostlin zatím nepřesáhla 25 stupňů.

Jakékoliv otázky na to co mi tu chybí připište.
Ta chcíplinka je řízek, který nevím proč přešel na květ, holt smůla.
Out zasazen, ale fota zatím nejsou.

Aktuální úspěšnost řízků.(jako že všechny zakořenili) : 100%

P.S.Pokud z obrázků poznáte co rostlinkám chybí neváhejte napsat.

Naposledy upravil Sogeking 22-05-2008 v 21:07 PM

Old Post 21-05-2008 v 12:50 PM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Obecné Příspěvek č. 2




Tak takhle pokračuju,začíná se to docela pěkně košatit. Poslední potvůrka definitivně zlikvidována a zítra si asi udělám kakao.

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 27-05-2008 v 04:07 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3




No a tady je trocha mojí techniky, moje malá lampička.

Větrák umístěný v nepoužívaném komíně pro nouzový odtah.

No a moje kvasné lahve pro vyrovnání oxidu uhličitého v místnosti.

Život je jako noname, nikdy nevíš co ochutnáš :-)

Old Post 29-05-2008 v 09:04 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M Power
Nový Člen

Karma uživatele M Power - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4

Zdravým Tě Sogeking,
rozepiš se trochu víc o té tvojí řízkovací metódě.

Old Post 17-06-2008 v 20:50 PM
M Power je offline   Profil uživatele M Power   Find more posts by M Power   Foto galerie člena M Power   Click here to Send M Power a Private Message   Add M Power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0420660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív