Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Pojistka v GIB předřadníku - kde?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Pojistka v GIB předřadníku - kde? Příspěvek č. 1

Z ničeho nic přestal fachat předřadník, jenom bzučí. Bylo mi řečeno, ať se podívám, jestli není spálená pojistka a že jí stačí vyměnit, ani bych nemusel kupovat novej. Mám GIB 600W a snažil jsem se sundat tu spodní plastovou část, jenže jsem tam žádnou pojistku neviděl. Jak vypadá a kde jí tam přesně najdu?

Old Post 20-05-2008 v 16:40 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejdaa
Stálý Člen

Karma uživatele strejdaa - 80% PěstitelskáKarma uživatele strejdaa - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 2

Zdravím tě, mam jen takovej asi blbej dotaz ale co kdyby náhodou .. mam stejnej ale 400w a když zhasnu a chci rozsvítit taky to bzučí .. musim 20 min počkat on vychladne a pak ho nahodim hned Urcite si to zkousel ale co kdyby jinak pojistka nevím kde je ...

Old Post 02-06-2008 v 18:13 PM
strejdaa je offline   Profil uživatele strejdaa   Find more posts by strejdaa   Foto galerie člena strejdaa   Click here to Send strejdaa a Private Message   Add strejdaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Re: Pojistka v GIB předřadníku - kde? Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Exceptional
Z ničeho nic přestal fachat předřadník, jenom bzučí. Bylo mi řečeno, ať se podívám, jestli není spálená pojistka a že jí stačí vyměnit, ani bych nemusel kupovat novej. Mám GIB 600W a snažil jsem se sundat tu spodní plastovou část, jenže jsem tam žádnou pojistku neviděl. Jak vypadá a kde jí tam přesně najdu?


Servus hombre,.Muzes zkusit zkouseckou jestli ti jde z vystupu nejake napeti (merit proti zemi) ,jestli tam to napeti bude tak to pojistkou nebude.

to s tou pojistkou sem promazl,kolega pode mnou ma pravdu.

show must go on

Naposledy upravil Morgan 13-06-2008 v 13:57 PM

Old Post 13-06-2008 v 10:51 AM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omiss
Stálý Člen

Karma uživatele omiss - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 4

ak sa nemylim a nemylia sa ani na strankach gib-lighting tak tento predradnik neobsahuje taku tu trubickovu pojistku ako tu pises ale obsahuje pojistku teplotnu.
http://www.gib-lighting.de/pro-v-t.php viz Thermal-fuse Overheating is prevented
ktora by nemala prehoret ako klasicka ale ked sa vychladi tak to zasa malo fungovat skor by som hladal chybu inde. vyskusal si zapalit na tom inu vybojku?

Old Post 13-06-2008 v 11:33 AM
omiss je offline   Profil uživatele omiss   Find more posts by omiss   Foto galerie člena omiss   Click here to Send omiss a Private Message   Add omiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2008 - Výbojka s předřadníkem - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5875550 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív