Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Přerušení světelné periody
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Palec dolů Příspěvek č. 1

Nazdárek,
mám následující problém. V bedně VxŠxH - 120x65x34 mám 4 fluory a 4 kytičky. Jsou to pěkný keříky, šírší než vyšší. Teď v neděli jsem přepnul na 12/12 (od osmi do osmi) a dneska ve dvanáct nám vypadnul proud. Trvalo to tak do půl šestý. Může to nějak ovlivnit pohlaví rostliny, nebo už je rozhodnuto. Doufám, že nebudu mít kvůli tomu samý kluky. Piplám se snima už dva měsíce, tak by to bylo k vzteku.

Díky za odpovědi

Old Post 12-03-2001 v 18:28 PM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Já bych řekl že to nijak pohlaví rostliny nemůže ovlivnit. Tak do tejdne - max 2 poznáš jestli jsou to samci či samice.
Přeju ti ať jsou to samé pěkné holky.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 12-03-2001 v 20:12 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Díky Butchi Příspěvek č. 3

Dostal jsem semínka přímo z Mexika, takže by to mohlo být dobrý. Až to vykvete, pošlu fotky. Taky se můžu podělit o sazeničky (až budou). Hodlám to klonovat. Navíc kdyby někdo chtěl, tak mám poměrně dost semínek. Jsou to takový skoro pecky od třešní. Uvidíme, ale co říkala kamarádka, která mi to dovezla, tak je to zabiják, jednoprďák.

Doufám, že tam bude alespoň jedna holky, abych jí mohl rozžízkovat...

Old Post 13-03-2001 v 08:00 AM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 4

Ty daruješ nebo vyměníš ty semínka?

hop

Old Post 13-03-2001 v 12:22 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Semínka Příspěvek č. 5

Radši bych vyměnil, ale klidně i daruju. Mám jich asi 70.

Old Post 13-03-2001 v 16:13 PM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 6

Máš nějakej email?

hop

Old Post 13-03-2001 v 16:29 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 7

CHtěl bych s tebou vyměnit ty seminka.Já mam asi deset semen z ruznych klonu skunku.Jestli máš zajem,napiš.

Old Post 13-03-2001 v 16:30 PM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Obecné Příspěvek č. 8

Ty semínka indoor.Dík ozvi se.Zcelá určitě se neznáme...

Old Post 14-03-2001 v 16:50 PM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 9

Potřeboval bych jen 2. Rád bych je třeba i koupil. Napiš!!

Old Post 14-03-2001 v 18:35 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 10

Já jen cituji mafa...ale stačilo by mi 1.

hop

Old Post 14-03-2001 v 19:04 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forester
Nový Člen

Karma uživatele forester - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 11

Nazdar Ropaku,
ten výpadek elektřiny by neměl nic zkazit.Chtěl bych od
tebe vyměnit několik semen.Pokud máš zájem napiš prosím na forester@yo.cz a domluvíme se.

Old Post 15-03-2001 v 20:57 PM
forester je offline   Profil uživatele forester   Find more posts by forester   Foto galerie člena forester   Click here to Send forester a Private Message   Add forester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Výměna Příspěvek č. 12

Nazdárek,
takovej zájem jsem nečekal. Dost dobře si nedokážu představit, jak to provést. Nechce se mi chodit na poštu. Jsem z Prahy, takže jedině nějakou potkávku. Každopádně bych počkal až co z toho bude. Třeba to bude sračka. Pošlu určitě fotky. Taky to hodlám klonovat, takže možná lepší řešení bude počkat si na sazeničky...

Old Post 16-03-2001 v 12:13 PM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 13

Zdravím,
na vaše výměnný obchody tu máte Zahradnický Bazar, takže plz nezaplácavejte fóra o pěstování. Díky!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-03-2001 v 13:35 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Palec nahoru Je to dobrý Příspěvek č. 14

Ze 4 kytek mám 4 holky, což je napoprvé slušnej výsledek. Je to obaleny paldama a krásně to voní. Už se mi sbíhaji sliny. Dneska udělám ze spodních větví, který ještě nekvetou řízky, tak doufám, že se chytnou...

Old Post 27-03-2001 v 13:01 PM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-05-2013 - Světelné periody - 55 odpovědí
12-02-2001 - Pesteni za oknem a svetelne periody - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9118110 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív