Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » PaTaMaT GROW-ROOM second trial
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Hydroponie PaTaMaT GROW-ROOM second trial Příspěvek č. 1

Cus groweri, po prvnim pokusu v new pestirne jsem se dost poucil i kdyz nakonec vse dopadlo v poho a udelal jsem par zmen.... Na steny kolem lamp jsem dal stribrnou folii, rizky budu nejdrive pestovat pod jednou lampou v boxu ktery jsem udelal z netkany textilie a folie aby meli 100% vlhkost a mel je vsechny u sebe. Az se zakoreni tak je rozhazim po rohozich. Jedu vse stejne jako po prve, hnojiva atd.. Vecer budu mit rizky a hodim sem fotky. Jeste nevim presne jaky budou druhy takze az vecer to tady vsechno bude. Jo a se sunonama jsem maximalne spokojenej pac me celou mistnost pekne protahnou a muzu si v poho regulovat odtah i pritah. Prijde mi naprosto zbytecny si kupovat ulitu nebo nejaky ufo s regulatorem otacek!!! No uvidite...

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 19-05-2008 v 13:52 PM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 2

Četl jsem to od začátku a vidím 100procent vlhkost ...ééj! To je zbytečně moc, úplně stačí na růst 70-80 procent, protože ti to může začít plesnivět nebo se chytne mykóza no a vida, už je to tam.
Jestli je zasažených pár listů, tak je ostříhej, sniž vlhkost a snad se to spraví. Vlhkost je pěkná věc, ale nesmí se přehánět.

Mountain Jam, Sweet Mendobog , G13xOrange Crush x Federation Fomulan ....zajímavé modely, o těch jsem nikdy předtím ani neslyšel, tož jsem zvědavý, co z toho vyleze

PS: 21 stupňů je imho decentně málo, tolik by stačilo když je vyplé světlo, před "den" bys to mohl zvýšit aspoň na 25-27, přeci jen, když už je ta možnost simulovat jaro, tak přeci v nejlepší možné konstelaci
teplo a vlhko) Rozhodně jim to neuškodí, já měl 30-31 a rostly jak z vody (ne, nejel jsem hydro )

Old Post 23-05-2008 v 05:55 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brin
Stálý Člen

Karma uživatele brin - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 3

No, je tu nějaká křivka při který jsou kytky fotosynteticky aktivní - myslím že vrcholí právě okolo těch 27C. Na noc je vhodný pro menší ztráty vody mít zase okolo 20C. Ale je to na tobe, však ty kytky těch 21C nezabije, budou jenom pomaleji růst.

Old Post 23-05-2008 v 08:20 AM
brin je offline   Profil uživatele brin   Find more posts by brin   Foto galerie člena brin   Click here to Send brin a Private Message   Add brin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 4

http://grower.cz/photos/010165/0117.png tady je ta závislost fotosyntézy na teplotě, o které brin mluví

ad 100% vlhkost- pokud je mi známo, při tak vysoké vlhkosti listy uzavírají své póry a tím dojde k redukci výměny dýchacích plynů, takže rozhodně nejde o ideální stav. Nehledě na již zmiňované roziko vzniku plísně

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 23-05-2008 v 08:36 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brin
Stálý Člen

Karma uživatele brin - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 5

Kytky uzavírají póry při nízký vlhkosti - aby neztrácely vodu - ale záleží na více faktorech - teplota, jak moc je zalejváš, atd... Když tu vlhkost přeženeš tak se póry zavřou taky, kytky by musely totiž tu vlhkost přijímat z okolí a to by je nakonec zabilo - funguje tu cosi jako osmóza, která způsobí, že rostlinné buňky přijímají vodu dokud samy sebe neroztrhnou pokud se nebrání přísunu vláhy z okolí.

Old Post 25-05-2008 v 14:53 PM
brin je offline   Profil uživatele brin   Find more posts by brin   Foto galerie člena brin   Click here to Send brin a Private Message   Add brin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-03-2008 - PaTaMaT New grow-room Orange Bud - 103 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6282030 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív