Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Mutants of the year 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 33

A kdy to tady končí??? Nebo se na to autor threadu vy*ral........

23

Old Post 24-09-2008 v 09:44 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od dvojka-trojka
A kdy to tady končí??? Nebo se na to autor threadu vy*ral........

23
Logicky koncem roku 2008, když jde o soutěž hrůzy 2008 A autor se na to trošku i vy****, pač to vypadá, že je dnešní genetika stabilní jak množství hlasů volících KSČM.

Old Post 26-09-2008 v 08:20 AM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od to jsem já
Logicky koncem roku 2008, když jde o soutěž hrůzy 2008 A autor se na to trošku i vy****, pač to vypadá, že je dnešní genetika stabilní jak množství hlasů volících KSČM.


Podle mě se tady pár kvalitních morbidů který by se mohli dobře umístit najde hele

Old Post 26-09-2008 v 08:52 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od to jsem já
Logicky koncem roku 2008, když jde o soutěž hrůzy 2008 A autor se na to trošku i vy****, pač to vypadá, že je dnešní genetika stabilní jak množství hlasů volících KSČM.

No tak to už je vrchol, nejenom že vítězství v soutěži nijak nesouvisí s pěstitelskými schopnostmi, ale spíše s tím kdo nejvíce "ztýrá" kytku, ale ještě zaměňuješ normální stres s genetickou nestabilitou.... Kdyby se toto téma jmenovalo, největší zvláštnosti roku 2008 tak ok - to beru, ale pokud z toho děláš naprosto neprofesionální závěry, pak je toto téma imho naprosto zcestné a nepatří mezi oficiální soutěže.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 28-09-2008 v 16:15 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 37

Hm, když myslíš. Měl bych k tomu co říci, ale stejně by to nemělo smys.

Přispěvovatelům se omlouvám, ale tímto soutěž končí. Ale co, není důležité zvítězit, nýbrž se zúčastnit.

Old Post 29-09-2008 v 22:29 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 38

2Bloodaxe:

Veľmi podobné sa mi vyskytlo u Durban Poison od Dutch Passion. Bola to normálna silná rastlina veľkých rozmerov, iba na jednej vetve bola takáto mutácia.

Marihuana je dar.

Old Post 30-09-2008 v 18:37 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 39




tak sem hodím eště fotku, i když s křížkem po funuse, ale myslím, že stojí za to....
Je to Skywalker z origo feminizovaných semen od DP...tímto jim teda pěkně děkuju za utracené nemalé kačky, páč z 5 zasazených vyrostla jediná nepoškozená a nezmutovaná kytka, jináč všechno mutoši jak hrom a eště k tomu hermáči jak sviňa...

edit: Btw. je to přibližně 45. - 50. den květu.... byla pěkná práce donutit ho kvést..

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Naposledy upravil east 13-11-2008 v 18:43 PM

Old Post 13-11-2008 v 18:19 PM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telekuk
Stálý Člen

Karma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 74  

Palec nahoru mutalístek Příspěvek č. 40


dávám sem svůj štědrovečerní výrostek....je to trojlístek takže veselej mutagen :-) muhehe


telekuk

Naposledy upravil telekuk 26-12-2008 v 22:04 PM

Old Post 26-12-2008 v 21:55 PM
telekuk je offline   Profil uživatele telekuk   Find more posts by telekuk   Foto galerie člena telekuk   Click here to Send telekuk a Private Message   Add telekuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 41

Polovina sou uschlý nebo spálený kytky lol

Old Post 08-03-2009 v 16:53 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 42

Myslíte že takovéto kytky by vyrostli kdyby ste se o ně starali na 100% ??!

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 17-04-2010 v 16:57 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od skioo
Myslíte že takovéto kytky by vyrostli kdyby ste se o ně starali na 100% ??!


jo. s některýma prostě neuděláš nic


cosa nostra

Old Post 18-04-2010 v 15:03 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 44

Sry teď jsem narazil na tenhle thread jelikož jsem sem dával foto a dostal k+ a rozhodne si myslím ze třeba moje foto neni ani trochu o tom ze bych udělal neco špatně atd. Sry můj názor 23

Old Post 30-09-2016 v 04:47 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 45

Jasne.Je nejasnej nazev a zmateny pojeti vlakna.Ale jako napad proc ne?

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 20-10-2016 v 16:02 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3306270 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív