Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Mutants of the year 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17



Original Thai Haze x Skunk#1 mutantóza

EDIT: mutant sa dopracoval do ďalšieho levelu - narástla mu druhá hlava
nakoniec z neho ešte niečo bude

Naposledy upravil 02-07-2008 v 16:45 PM

Old Post 25-06-2008 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
westpoint
Nový Člen

Karma uživatele westpoint - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 14  

Kosak Příspěvek č. 18

Netusím čo to je, ale rastie mi to na každom konci 5kovích listov,,

http://img119.imageshack.us/my.php?image=huaf0.jpg

Old Post 26-06-2008 v 15:31 PM
westpoint je offline   Profil uživatele westpoint   Find more posts by westpoint   Foto galerie člena westpoint   Click here to Send westpoint a Private Message   Add westpoint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 19




Muj mutant

1.







a







znova








a








2.

DEN/NOC

Naposledy upravil k/-\pr 02-07-2008 v 20:01 PM

Old Post 02-07-2008 v 19:55 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mewik
Nový Člen

Karma uživatele Mewik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 20

Tady mám jenom takovej.....když se to stává běžně tak mi napište smaznu to ale já jsem tohle viděl poprvý...

Old Post 16-07-2008 v 10:25 AM
Mewik je offline   Profil uživatele Mewik   Find more posts by Mewik   Foto galerie člena Mewik   Click here to Send Mewik a Private Message   Add Mewik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mewik
Nový Člen

Karma uživatele Mewik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 15  

Obecné Příspěvek č. 21


Tady mám, taky něco...ale je to jenom část kytky...kdyby se to sem nehodilo napište smáznu to....

Old Post 16-07-2008 v 10:35 AM
Mewik je offline   Profil uživatele Mewik   Find more posts by Mewik   Foto galerie člena Mewik   Click here to Send Mewik a Private Message   Add Mewik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 22



lowrydeři z jednoho truhlíku, mrška se srostlým děložním lístkem a květem místo listu, nad kterým roste další vršek, a zmetek samec s koulí nahoře
edit: tak teda bez trojlístka, ti už jsou profláklí

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Naposledy upravil FlickerBird 19-07-2008 v 17:03 PM

Old Post 19-07-2008 v 16:49 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 23



ChronicXblueberry

Koule ze který lezou chapadla


Trafo


EDIT: kluci jste vážně hodní, že mi to tak snaživě objasnujete, ale já vím co to je takže si ty vaše OTčka raději smažte

P.S. A genetická mutace to je takže to sem patří.....

BzZzum BzZzum Trafo

Naposledy upravil Trafo 30-07-2008 v 11:15 AM

Old Post 30-07-2008 v 09:43 AM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bloodaxe
Nový Člen

Karma uživatele Bloodaxe - 30% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 24



Tak prikladam par fotek mojeho mutanta

Old Post 12-08-2008 v 14:57 PM
Bloodaxe je offline   Profil uživatele Bloodaxe   Find more posts by Bloodaxe   Foto galerie člena Bloodaxe   Click here to Send Bloodaxe a Private Message   Add Bloodaxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 25

Bloodaxe-- thaak take nieco som este nevidel ty kkso co to je za model? vies dat nejaku fotku celej rastliny

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 13-08-2008 v 17:58 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bloodaxe
Nový Člen

Karma uživatele Bloodaxe - 30% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 26

je to Jack Herrer, orginal seminka z Nirvany...je to mala tytka a zacina normalnim stonkem a pak se to rozjede do placky a je to blacate cca 5 cm a na konci je silena koule :O) jsem zvedavej jak bude vypadat az bude zrala :O)

Old Post 13-08-2008 v 18:19 PM
Bloodaxe je offline   Profil uživatele Bloodaxe   Find more posts by Bloodaxe   Foto galerie člena Bloodaxe   Click here to Send Bloodaxe a Private Message   Add Bloodaxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27


Taky přihodím něco z letoška, takle se ta kytka ke mě dostala, je to něco neznámýho a hodně nešťástnýho Jo a sorry za kvalitu fotky.

Old Post 13-08-2008 v 18:24 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Taky přihodím něco z letoška, takle se ta kytka ke mě dostala, je to něco neznámýho a hodně nešťástnýho Jo a sorry za kvalitu fotky.


Jsem na tom podobně...mám dvě otázky - V jaké byla hlíně? A jak vypadají kořeny? Normálně?

Old Post 14-08-2008 v 10:33 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bloodaxe
Nový Člen

Karma uživatele Bloodaxe - 30% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 29

Seminka jsem hodil rovnou do hliny, uplne obycejna hlina koupena nekde v zahradnictvi a kdyz jsem ji daval do zeme, tak koreny uplne normalni...ani kviti nebylo nijak postizene, az casem se znej stal mutatnt a hnojim normalne plagronem a jinak vsechny kytky pekne, velke zdrave...

Old Post 14-08-2008 v 17:04 PM
Bloodaxe je offline   Profil uživatele Bloodaxe   Find more posts by Bloodaxe   Foto galerie člena Bloodaxe   Click here to Send Bloodaxe a Private Message   Add Bloodaxe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sevoss
Stálý Člen

Karma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% PěstitelskáKarma uživatele sevoss - 100% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 297  

Příspěvek č. 30



Zdravim mam tu taky jednu kytku mutanta..Od mala vubec nerostla jen se vetvila a nakonec je z cele kytky jedna palice

KOMU SE NELENÍ,TOMU SE ZELENÍ!!!

Outdoor 08,the best genetika(White island,Buddha,no name)

Outdoor 09 MK,WWxJH.WIxB,CH,BxB)

Naposledy upravil sevoss 24-08-2008 v 08:17 AM

Old Post 23-08-2008 v 13:27 PM
sevoss je offline   Profil uživatele sevoss   Find more posts by sevoss   Foto galerie člena sevoss   Click here to Send sevoss a Private Message   Add sevoss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sevoss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
to jsem já
Nový Člen

Karma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% PěstitelskáKarma uživatele to jsem já - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od to jsem já
- Pouze vlastní fotky a co nejlepší kvality !
Čili fota hrozné kvality se do soutěže nezařazují, i když je to třeba best mutant.

Old Post 23-08-2008 v 15:37 PM
to jsem já je offline   Profil uživatele to jsem já   Find more posts by to jsem já   Foto galerie člena to jsem já   Click here to Send to jsem já a Private Message   Add to jsem já to your buddy list     Navštiv homepage uživatele to jsem já! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32


taky bych rad prispel do sbirky.... mam tu jednu kytku, kterou mi na balkone zlomil vitr, sice to rozchodila, ale zacla rust trochu podivne a proklete pomalu

Old Post 31-08-2008 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3091450 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív