Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Pozitronov LED box 49W (HB,BD,DE)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

to xpapousek:no,nevim,trvrdit,ze slunecni spektrum neni idealni,kdyz je spojity a tak nejak pro kytku nejprirozenejsi,je trochu silne tvrzeni.
Predstav si,kdyby jsi mel svetelny zdroj jako je slunce a palil 18hodin denne.Muzes to nejak podlozit?

Old Post 29-10-2008 v 05:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Gratuluju moc nádherný boxik

Old Post 29-10-2008 v 20:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Jen mi pověz kde se dá tohle všechno sehant .. rád bych tě následoval

Old Post 29-10-2008 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitron
Stálý Člen

Karma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 36


Dnes malý update - Na novom paneli je osadených spolu 1608 LEDiek, zostáva mi už len pripojiť napájanie a snáď to bude fungovať. Potom dodám nejakú tú schému, spotrebu atď a samozrejme fotky.

Zvádzam ale tvrdý boj so svinskými sviluškami. Začal som kyti pripravovať na kvet - znížil som vlhkosť pri svetle 16/8, a presne ako napísal Disaster:-), háveď sa vrátila! Kúpil som Decis a už 4 dni kyti každé ráno výdatne postrekujem... Je to jed extrémne nebezpečný pre všetko živé, do pár minút je mŕtva každá mucha ktorá sa priblíži k boxu, ale svetlušky svine prežívajú Ničím ich pre istotu aj ručne, a dúfam že tento boj vyhrám... (zatial to tak nevyzerá)

Čo sa týka diód - svoj zdroj kvôli bezpečnosti neprezradím (paranoia ), ale niekoľko vhodných kúskov sa dá nájsť aj na webe GME, keď do search okna zadáte vlnovú dĺžku.

S rýchloštúdiom radiolumenov môžete začať napríklad tu.
Všeobecne členovia WhiTe, Hogi a ReeJack majú hodnotné príspevky ohľadne diód; pred pár rokmi ma práve oni inšpirovali na nákup LEDiek...

Edit: to na fotke je súčasný panel, nie ten nový

pozitronov prvý a druhý Windoor [2oo5/6]

pozitronov LED Box v2 [2oo8]

- RESPECT -

Naposledy upravil pozitron 30-10-2008 v 19:16 PM

Old Post 30-10-2008 v 19:08 PM
pozitron je offline   Profil uživatele pozitron   Find more posts by pozitron   Foto galerie člena pozitron   Click here to Send pozitron a Private Message   Add pozitron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitron
Stálý Člen

Karma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 37


Ale stále sa mi nedarí pridať v jednom príspevku 2 fotky a nechcem si to tu zasierať vlastným spamom

Fotené dnes...

pozitronov prvý a druhý Windoor [2oo5/6]

pozitronov LED Box v2 [2oo8]

- RESPECT -

Old Post 30-10-2008 v 19:13 PM
pozitron je offline   Profil uživatele pozitron   Find more posts by pozitron   Foto galerie člena pozitron   Click here to Send pozitron a Private Message   Add pozitron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
QNX
Nový Člen

Karma uživatele QNX - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 38

pozitron: dle tvé rady jsem hledal červené LED 660nm 500mCd 110° na webu GME, ale nic takového jsem tam nenašel. Co to máš za LEDky, kdo je jejich výrobce? Já jsem našel u tak velkejch vyzařovacích úhlů max. 200mCd. Nebo tam máš ty LED, co jsou na webu GME chybně označené jako 500mCd ?

Old Post 10-12-2008 v 13:02 PM
QNX je offline   Profil uživatele QNX   Find more posts by QNX   Foto galerie člena QNX   Click here to Send QNX a Private Message   Add QNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
be_rry
Stálý Člen

Karma uživatele be_rry - 84% PěstitelskáKarma uživatele be_rry - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 39

QNX: taky jsem tam takovy nenasel, mam z GME- 5mm červená 660nm 80mcd 110° 2,1V a zatim to pod tim neak nakveta, jsem zvedavy na vysledek.)

POZITRON: tak co, jak to kvete, jestli pak splnis planovanou "normu"?.)

greetings to all freelance lovers..

Old Post 10-12-2008 v 21:46 PM
be_rry je offline   Profil uživatele be_rry   Find more posts by be_rry   Foto galerie člena be_rry   Click here to Send be_rry a Private Message   Add be_rry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
QNX
Nový Člen

Karma uživatele QNX - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 40

be_rry: Tak to jsem našel v GME i lepší "LED 5mm červená 660nm 200mcd 110° 2,2V GaP červená dif." Mají číslo 511-409 a cena by byla pod 0.85 kč. Pár tisíc bych jich koupil, ale pořád doufám, že nám pozitron poradí, co to má za diody :-) Byla by škoda práce použít 200mcd, když jsou i 500 mcd. Už jsem prohledal všechno možný, ale pořád jsem ty 500 nenašel :-(

Old Post 11-12-2008 v 10:56 AM
QNX je offline   Profil uživatele QNX   Find more posts by QNX   Foto galerie člena QNX   Click here to Send QNX a Private Message   Add QNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitron
Stálý Člen

Karma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 41


JJ objednával som 511-409, ale na faktúre mám napísané 0,5Cd, tak neviem. Ale to je jedno, berte ich, svietia fakt výborne a vo veľkom množstve sú veľmi lacné. Len si dajte pozor, správne napetie je 1,87V! (Potvrdil to aj WhiTe) Pri 2,2V diody žerú 60mA a brutálne sa zahrievajú. GME v tom má bordel...

No a čo sa týka pestovania, horší rok som nezažil z outdooru sa tešili čorky, indoor zničili vošky... Tú háveď nezničil Decis, Actara, ani Vektafid. Ten Vektafid čiastočne zabral, ale až pri 3-násobnej koncentrácii, a to už kyti odmietli rozdýchať. 3 uschli komplet celé, ostatné kyti zhodili všetko okrem malej vrcholovej paličky, a o tie sa opatrne starám doteraz...

Kyti sú v SCROGu, sito je rovnaké ako v boxe v1. Rozhodol som sa nesvietiť LED panelom - celý čas až do sklizne budem svietiť 2x18W žiarivkami Sylvania Grolux, a ono to kvitne. Času je málo, tak po víkendoch pomalyčky vylepšujem nový LED panel, ktorý bude prvýkrát spustený až v Boxe v3 (02/2009 v tomto threade). Dnes sú kyti 32. deň na 12/12 (prepínal som neskôr kvôli voškám), sklizeň bude 17-18.1.2009, dúfam. Hnojím Plagronom: Alga-Bloom, PhytAmin a Green Sensation.

Od sklizne neočakávam nič, budem rád keď sa jej kyti dožijú. A rozmýšlam či ešte podstúpim to riziko objednávať rezy znova.

Omlúvam sa všetkým ktorí do môjho boxu vkladali nádeje a posielali mi káčka - tentokrát sa to nejak posralo...

Fotené dnes.


Majte sa a veľa šťastia Vaším rastlinkám a LEDkám!

pozitron

pozitronov prvý a druhý Windoor [2oo5/6]

pozitronov LED Box v2 [2oo8]

- RESPECT -

Old Post 11-12-2008 v 20:20 PM
pozitron je offline   Profil uživatele pozitron   Find more posts by pozitron   Foto galerie člena pozitron   Click here to Send pozitron a Private Message   Add pozitron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 42

A zkoušel jsi sterliziovat nějakým způsobem substrát? Tím se dá nějaké té havěti předejít, ne? Je škoda, že zatím pokaždé kdo se tady snažil o nějaký pokrok s LEDkama se něco pokazilo. Doufám že Volume 3 už bude úspěšný grow!

Old Post 11-12-2008 v 21:07 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitron
Stálý Člen

Karma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 43


Aha vlastne skúšal som aj elektrošoky - neúspešne.

Hlinu som doteraz vždy prepekal v mikrovlnke, ale som si mylsel že s BioBizz substrátom to tentokrát nebude treba. Samozrejme hlinu vylúčiť nemôžem, ale som si na 98% istý že tá na vine nebola. Njn v treťom kole nenechám obsolútne nič náhode. Inak hypoteticky, keď sa kyti vzchopia a začnú pekne kvitnúť, mám šancu na 10-20 géčiek, tak aspoň nejaká satisfakcia...

pozitronov prvý a druhý Windoor [2oo5/6]

pozitronov LED Box v2 [2oo8]

- RESPECT -

Old Post 11-12-2008 v 21:31 PM
pozitron je offline   Profil uživatele pozitron   Find more posts by pozitron   Foto galerie člena pozitron   Click here to Send pozitron a Private Message   Add pozitron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTACZ
Nový Člen

Karma uživatele RASTACZ - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 44

čau moc se mi líbí tvůj box ale zajímalo by mě jestli si už nidy zkoušel ty growlux od začátku do konce a jesli jo tak kolik jsi měl suchýho dík

Old Post 28-12-2008 v 14:33 PM
RASTACZ je offline   Profil uživatele RASTACZ   Find more posts by RASTACZ   Foto galerie člena RASTACZ   Click here to Send RASTACZ a Private Message   Add RASTACZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
be_rry
Stálý Člen

Karma uživatele be_rry - 84% PěstitelskáKarma uživatele be_rry - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 45

Zdravicko pozitrone, tak jak se dari tvoji skrince? - uz jsi to dodojel? kazdopadne budu sledovat dalsi grow mej se fajne

greetings to all freelance lovers..

Old Post 05-01-2009 v 16:46 PM
be_rry je offline   Profil uživatele be_rry   Find more posts by be_rry   Foto galerie člena be_rry   Click here to Send be_rry a Private Message   Add be_rry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitron
Stálý Člen

Karma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 46


Taaaaak máme tu Happy Time

Dve tretiny posádky neprežili útok vošiek a nasadenú chémiu, a tak sa nakoniec tešili sklizni 4 kytičky, a ja samozrejme spolu s nimi. Suchého materiálu bolo 13,5g čo vzhľadom k rôznym problémom považujem za úspech.

Kyti boli na 12/12 cykle 53 dní + extra 3 dni tmy, spolu teda 8 týždňov kvetu. Od pôvodného plánu (70 dní) som musel upustiť, aby sa kyti dožili sklizne. Flushovalo sa neustálym preplachovaním hliny za pomoci Final Solution a potom čistou vodou.

White Widow chutí a vonia presne tak ako sa píše v encyklopédii. Flushing pomohol, necítim žiadne stopy po hnojivách. Pri drtení do kotlíka je vôňa tak extrémne prenikavá, že ma vie celého roztriasť! Kryštáliky (jedna z lepších foto, 5 dní pred sklizňou) sú svojím tvarom takisto zaujímavé, no žiadne megaorosenie rastlín sa nekonalo. High je znateľné a príjemné na doma aj do spoločnosti. Burácajúce skaly pod viečkami a hromobitie sa pri fajčení nekoná, zrejme pre slabú vitalitu dospelých rastlín a krátky čas tmy. Viaceré testy ukázali že moja WW má zaujímavý potenciál pre kreatívne tvorenie (hlavne psychické). Rozhodne s ňou počítam aj do budúcna, ale už si dám záležať na tom aby skaly pod viečkami skutočne padali

Teraz si dávam pár týždňov pauzu, čakám až sa dôkladne vysterilizuje box od všetkej hávede, a riešim otázku obyvateliek do Boxu v.3, ale podrobnosti až v ďalšom poste niekedy v 02/2009.

Majte sa pekne,
pozitron

[koniec boxu v.2]

pozitronov prvý a druhý Windoor [2oo5/6]

pozitronov LED Box v2 [2oo8]

- RESPECT -

Old Post 18-01-2009 v 16:33 PM
pozitron je offline   Profil uživatele pozitron   Find more posts by pozitron   Foto galerie člena pozitron   Click here to Send pozitron a Private Message   Add pozitron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

update

Old Post 18-02-2009 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 48

Decis ti svilušky spolehlivě neodstraní.Důležitá je steril.půda a v případě,že se svilušky vyskytnou doporučuji ti Spruzit neb levnější ale také velmi účinnou variantu a to Omite30.Hodně zdaru!

Old Post 18-02-2009 v 14:32 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6482360 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív