Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » rozdělujete trávu na venky a lampy?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Dělíte trávu na venek a lampu?
JO
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

delim na ganju,venkovni skunk,skunk (lampy) a takhle deli asi vsichni co znam

Old Post 27-10-2008 v 08:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od *TRONE*
delim na ganju,venkovni skunk,skunk (lampy) a takhle deli asi vsichni co znam

Jakej je rozdíl mezi ganjou a venkovním skunkem?

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 27-10-2008 v 12:50 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

dělim na venek a podlampu, který se u nás řiká skunk.
já osobně ještě zohledňuju odrůdu

Old Post 01-11-2008 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 84

No, kebyže si mám vybrať medzi vynikajúcim hydrom, vynikajúcou lampou a vynikajúcou outdoorovkou, tak jednoznačne venek Ja som z lampy a z hydra taký strašne pripútaný a nechce sa mi vôbec hýbať... Alebo aj užívať hydro, ale u mňa maxl v polovičných dávkach Prírodu milujem proste. Jeden chalan tu u nás (bola to stávka), sme sa stavili či vypustuje lepšiu lampovku alebo lepší outdoorik. On ma 300W metalsodíkovú výbojku sa mi zdá a vypestoval takú prírodu, že tieto sóla čo ste zaznile na hovu : To sa inak hrajú sóla

Old Post 01-11-2008 v 12:59 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 85

A: Pyčo co to máš? To chutná dobře.......
B: Woe, to je hydroskéro z holandska, za pěťo ti prodám pytel, nigga!



Dělím na: outdoor, indoor (hydro, aero, soil), hnusný a dobrý......

!

Po pár letech zpět.

Old Post 01-11-2008 v 14:45 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86

ja delim:ucinek,chut......zajima me co kourim a v jakych podminkach to vyrostlo,ale to jestli je to out nebo in nekdy nemusi hrat zadnou roli.

Old Post 02-11-2008 v 08:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 87

by ma zaujimalo, ako kto dokaze rozpoznat lampu od out. ja to nedokazem do teraz. delim gecko na dobre a zle.

Old Post 02-11-2008 v 09:42 AM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 88

Dobrú lampu spoznáš furt... Prírodu tiež, ale keď je kvalitná príroda so super salámami, tak ťa to môže mýliť

Old Post 02-11-2008 v 09:47 AM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bomboliny
Stálý Člen

Karma uživatele bomboliny - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 89

jo rozllisujem ganjku a skunk

Old Post 11-11-2008 v 19:20 PM
bomboliny je offline   Profil uživatele bomboliny   Find more posts by bomboliny   Foto galerie člena bomboliny   Click here to Send bomboliny a Private Message   Add bomboliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zatoichi
Stálý Člen

Karma uživatele Zatoichi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 90

Nezlobte se na mně, ale smysl tak dementního theadu mi opravdu uniká...

Old Post 20-11-2008 v 10:15 AM
Zatoichi je offline   Profil uživatele Zatoichi   Find more posts by Zatoichi   Foto galerie člena Zatoichi   Click here to Send Zatoichi a Private Message   Add Zatoichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emilo265
Stálý Člen

Karma uživatele Emilo265 - 76% PěstitelskáKarma uživatele Emilo265 - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 91

Zdar no ja rozdelujem Ganju podla viacero faktorov ale hlavne na:
Indoor - Outdoor
Sativa - Indica

Old Post 20-11-2008 v 11:39 AM
Emilo265 je offline   Profil uživatele Emilo265   Find more posts by Emilo265   Foto galerie člena Emilo265   Click here to Send Emilo265 a Private Message   Add Emilo265 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 92

dělím jako hodně lidí: lampa, skelník, venek a ten je podle svým parametrů dělený podel toho co to se mnou udělá... pleva-největší shit, krutý venek, strašný venčůr. opravdu dobrý out atd atd... a taky jak tady už dost lidí připomnělo.. nesnášim když někdo říká SKUNK všemu co rostlo pod lampou... skun je jenom odrůda sakra... ale těm dementům to asi nikdo nevysvětlí.... a pak ještě hydro sem zapomněl ale ot je samozřejmost... a aero sem ejště neměl

Old Post 20-11-2008 v 15:02 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Zatoichi
Nezlobte se na mně, ale smysl tak dementního theadu mi opravdu uniká...


průzkum trhu?

dělim hlavně sativa / indika, podle podmínek pěstování, genetika, chuŤ, vyváženost high/stoned atd atd

Old Post 20-11-2008 v 15:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od Zatoichi
Nezlobte se na mně, ale smysl tak dementního theadu mi opravdu uniká...

Tak v tom případě je přímo pro tebe tento thread: http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=%2Btread
Jinak se u nás v prdelákově dělí na venek a lampu, toť vše, no ikdyž jsem vlastně jsem zapomněl na ultrahydroskéro za dvě pá

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 20-11-2008 v 15:29 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 95

Dvorek, skleník, lampovka, venkovka, z lesika... podle toho, kde to vyrostlo

Old Post 26-11-2008 v 14:42 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian Pohrdac
Nový Člen

Karma uživatele Marian Pohrdac - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 96

Tak ja taky delim.....kdysy jsem mel za to,ze lampy jsou proste motbidni vzory,jenze casem jsem dospel k nazoru,ze lampa (nektera) Te dokaze slusne vyridit,ale za hodku uz je tarka konec a pak ten desnej "dojezd"...kdyz se pak dokrmim,tak na konci dne jsem total K.O.Ale bude to asi tim,ze jsem jen kupoval a proste lidi co pestuji pro prachy to desne omrdavaj.....Takze uz asi 6let se kupuji feminizovany outdoory z Rakouska,jelikoz mame moznosti pestovat doma a naprosta spokojenost.....outdoor forever
A samozrejme delim na dobry a spatny....nejdriv se zeptam co to je,kdo to vypestil,kouknu jak to vypada,cuchnu si.............dam prda,pekne si vychutnam chut.....Ale taky jsem na zacatku dostal model a temu jsem zacal rikat ridicky hulo,pac to vcelku zridilo,ale nebylo to na cloveku vubec poznat,ikdyz ja se musim mega nahulit,aby to na me nekdo poznal..........

Old Post 27-11-2008 v 07:23 AM
Marian Pohrdac je offline   Profil uživatele Marian Pohrdac   Find more posts by Marian Pohrdac   Foto galerie člena Marian Pohrdac   Click here to Send Marian Pohrdac a Private Message   Add Marian Pohrdac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6309700 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív