Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Predradnik 400W na 250W vybojku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chiss
Nový Člen

Karma uživatele Chiss - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 8  

Preradnik Příspěvek č. 1

Mam 400W preradnik a chcel by som vediet ci nan mozem zapojit 250W sodik.

Old Post 07-08-2007 v 14:15 PM
Chiss je offline   Profil uživatele Chiss   Find more posts by Chiss   Foto galerie člena Chiss   Click here to Send Chiss a Private Message   Add Chiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 2

jednoduše a stručně : NE !!

Old Post 07-08-2007 v 14:20 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3

Můžeš, ale pak až to budeš zapínat si připrav hasičák a buď co nejdál od výbojky . Ale teď vážně, nemůžeš, jediný co můžeš použít je startér, kterej má většinou nějakej rozsah W, na který se dá použít a je to na něm vždy napsaný (např. 250-400W ).............
Jinak podívej se do , nebo zkus hledání, je tu toho dost.
GL

23

Old Post 07-08-2007 v 14:26 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

hej nevim ale ja sem normalne predradnik na 250w pouzil na 150w vybojku a zadny problem takze nevimsvitilo to dlouho a nic nehorelo

Old Post 29-10-2007 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

wasco123:vybuch nenastal myslim ze bych si toho asi vsiml kdyz kazdy pise jak to je viditelnejo a na tudle otazku sem se ptal i v gw a ten borec mi nebyl nejak schopny odpovedet jestli to jde nebo ne tak sem to hecnul a normalne to slapalo svitil sem stim 2 dny nez sem koupil250w myslim ze by to jeblo uz po par minutach tak asi tak no zatim hoja

Old Post 30-10-2007 v 05:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/pestovani/navody/...tleni/2.html#63
Pod kapacitami kondenzatorov doporucujem precitat si prvu vetu

400W

Old Post 30-10-2007 v 07:17 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

wasco ja ti verim logicky by to tak melo byt ale snad vim co sem zapojoval nebo ze bych mel predradnik nakonec na 150w a ted mi tam svitila i 250wpreber si to jak chces mam doma obe 2 zarovky a proste jedou i 150w i 250wcago nemam duvod si vymyslet co stoho

Old Post 30-10-2007 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

20 Příspěvek č. 8

čus tam mi to hlava zamkla je mi jasné že kondík ze 400na 250 ne ale tlumivka ma rozsah 70waž 400 tak kde jako vidí někdo problém

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 05-03-2012 v 08:18 AM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Nápad 250wna 400w Příspěvek č. 9

čus tam mi to hlava zamkla . je mi jasné že kondík ze 400wna 250w ne ale tlumivka ma rozsah 70waž 400w tak kde jako vidí někdo problém když vyměním kondík tak to musí normálně svítit . spíš mi to připadá jako neřeš kup si to nový !!!jěště k tomu nevím jestli su na foru a nebo nějakém FAQu , tu sme abychpom řešily pokud se nepletu .tak se to snažím rozvést a vid aněkomu to svítí normálně

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 05-03-2012 v 08:22 AM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Re: 250wna 400w Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od blafuzo
čus tam mi to hlava zamkla . je mi jasné že kondík ze 400wna 250w ne ale tlumivka ma rozsah 70waž 400w tak kde jako vidí někdo problém když vyměním kondík tak to musí normálně svítit . spíš mi to připadá jako neřeš kup si to nový !!!jěště k tomu nevím jestli su na foru a nebo nějakém FAQu , tu sme abychpom řešily pokud se nepletu .tak se to snažím rozvést a vid aněkomu to svítí normálně


Chlape.. o čem to vlastně píšeš? Přibliž mi Tvúj problém?

Tlumivka rozsah nemá, startéry se dělaj i univerzální třeba 70W-400W.. kondík ze 400W předřadníku do předřadníku 250W lze použít..

Vyjádření odborníkú:
http://diskuse.elektrika.cz/index.p...ic,20992.0.html

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 05-03-2012 v 08:46 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blafuzo
Stálý Člen

Karma uživatele blafuzo - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 52  

Re: Re: Re: 250wna 400w Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od blafuzo
čau no koupil sem set na 400w ale na chvilu bych tam nejradejc dal metalku 250 tot vše dík za odp
už sem si to vyčetl i s vysvětlením od odborníka díky moc za ten dobrej link

už to jede ........250w růst ,teď 400wkvět )

Old Post 05-03-2012 v 09:26 AM
blafuzo je offline   Profil uživatele blafuzo   Find more posts by blafuzo   Foto galerie člena blafuzo   Click here to Send blafuzo a Private Message   Add blafuzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 12

hele silnejsi balast na slabsi vybojku rozhodne ne, je to tezce vo drzku, osobne bych to ani nezkousel a uz vubec nenechal dyl jak pul hodiny bez dozoru, pokud bych to zkousel, chcete li vyhoret, ci zazit explodujici sodikovku, enjoy, ale naopak no problem, mnohokrat jsem mel ctyrkylo zapojeny prvni mesic na dvestepade balast a neprislo mi, ze by to cemukoliv vadilo.)

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 05-03-2012 v 10:19 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 13

Zaviram taky, jine watáže do sebe nepatři pokud k tomu nejsou primárně určené , jako napriklad Lumatek , regulovatelnej , http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=31126 , nazdar Hlava

Old Post 05-03-2012 v 18:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-05-2018 - předřadník 400w na 600W ??? - 5 odpovědí
10-12-2014 - predradnik 600w NTS - 10 odpovědí
29-12-2010 - na 250w predradnik 150w vybojka? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7958940 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív