Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zdegenerovaná matka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Zdegenerovaná matka Příspěvek č. 1

Zdravim všechny growery,
nastal u mě naprosto nečekaný problém. Měl jsem asi rok matku Jacka Herrera od Sensi seeds,vypěstovanou ze semínka. Matkárna má asi 120 cm na výšku a 70 cm na délku. Svítím zářivkama cool-white. Mamina má za ssebou 3 generace klonů ze kterých byly krásné palice. Ale co se nestalo.Když sem dělal další klony, všechny se projevily jako samci. Nedokážu si to vysvětlit. nejspíš to byl nějaký stres pro kytku nebo tak, ale nevím jak tomu zabránit do budoucna. Taky mě napadlo že třeba i to světlo ze zářivek může mít svůj vliv.
Takže jesti máte někdo zkušenosti z takovýmto problémem, prosím dejte mi vědět, ať se tomu vyhnu příště.

Old Post 09-05-2008 v 13:17 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

coze?? tak pohybuju se tu nejakej cas ale tohle sem jeste nevidel a ani neslysel. Mas nejake fotky?? nejspis je to haluz :§

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 09-05-2008 v 18:40 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 3

Fotky bohuzel nemam, ale nemyslím si že by něčemu pomohli. Za celý můj dosavadní pěstitelský život sem taky nic takového neviděl. Kdyby to byl hermáč, tak bych se nedivil až tak moc, ale ze 100% samičky se stal 100% samec.

Old Post 11-05-2008 v 16:41 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

třeba si z tebe někdo vystřelil a tajně ti vyměnil řezy
nebo si kytka vzala nějaký zajímavý hormony z vody který se čištěnim vody nepřefiltrujou mě napadá...
ale jestli je možný tohle teda tak potom už je možný všechno asi

Old Post 11-05-2008 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kc33
Nový Člen

Karma uživatele kc33 - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5

nebo kyselost pudy moc vysoká
..nebo tak se to delo driv venku kytka nenakvetla je dost nachlna a muže se stát i tak nečekaná věc jako toto jestly ale nekecaáš..

Old Post 11-05-2008 v 22:25 PM
kc33 je offline   Profil uživatele kc33   Find more posts by kc33   Foto galerie člena kc33   Click here to Send kc33 a Private Message   Add kc33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 6

NO tak vážně nevim proč bych měl kecat. Je to všechno holá pravda.
Kyselost půdy?? Hmmm, no je to možné. Dlouho před tím než se z ní stal on sem PH neměřil. Musím to zkontrolovat i u jiných matek. Ale i tak, nemyslíte si že to podmínkama třeba vůbec není a že by to mohla být nějaká genetická vada?? Takový transsexuál mezi kytkama?? Ale každopádně mi to hodně zkazilo mou představu o klonování. Ted už si nemožu byt 100% jistý jestli výsledné klony z matky, kterou sem vyselektoval, nebudou mít koule.

Old Post 15-05-2008 v 11:05 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-03-2003 - Regenerace matek ? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3862800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív