Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » schnou mi listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
e]osama
Stálý Člen

Karma uživatele e]osama - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 103  

schnou mi listy Příspěvek č. 1

mam problem začly mi na kytce osychat listy.hnědnou a kroutí se.ničím nehnojím svítím zatím jen úsporkou.možná to bude tím.pls poradte

Old Post 03-05-2004 v 18:50 PM
e]osama je offline   Profil uživatele e]osama   Find more posts by e]osama   Foto galerie člena e]osama   Click here to Send e]osama a Private Message   Add e]osama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slayer
Stálý Člen

Karma uživatele Slayer - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

Nepřelil si to?? Jak se kroutí? Nahoru, od kraje?

Oddálení se od naší někdy zkurvené reality je mým každodením chlebem, který pro mne pečou pekárný Cannabis.

Do you feel that your body brakes apart? Use THC glue, makes your body stick together

Old Post 03-05-2004 v 21:49 PM
Slayer je offline   Profil uživatele Slayer   Find more posts by Slayer   Foto galerie člena Slayer   Click here to Send Slayer a Private Message   Add Slayer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
e]osama
Stálý Člen

Karma uživatele e]osama - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 3

no začnou se na nich dělat zalenohnědé fleky a pak uschnou.myslim že sem nepřelil ale pro jistotu trochu snižím zalévání

Old Post 04-05-2004 v 05:49 AM
e]osama je offline   Profil uživatele e]osama   Find more posts by e]osama   Foto galerie člena e]osama   Click here to Send e]osama a Private Message   Add e]osama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 4

Bez detailniho fota a popisu skrine ti asi nikdo moc neporadi....

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 04-05-2004 v 07:38 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
e]osama
Stálý Člen

Karma uživatele e]osama - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 5

no zatim foták nemám ale myslím že sem to nejspíše přelíval.jestli se to nezlepší tak si foták seženu a dám tu to foto

Old Post 04-05-2004 v 08:56 AM
e]osama je offline   Profil uživatele e]osama   Find more posts by e]osama   Foto galerie člena e]osama   Click here to Send e]osama a Private Message   Add e]osama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slayer
Stálý Člen

Karma uživatele Slayer - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 6

nenech to vic jak dva dny, divil by ses jak rychle je schnopna sativa chcipnout, zkus to zalejvat fakt malinko tak aby byla dva tri centaky hluboko hlina sucha, pridej nějaky hnojivo (staci krystalon, ale nepřežeň to, jestli nemáš a chceš hnojit vyplatí se skočit do Gshopu za 4kila tam maj supr hnojivo na rust a za 430,- na kvet - vyplati se) a zači zalejvat po dvou dnech znova, zkus to, uvidíš
BTW: To photo by se shiqlo ...

Oddálení se od naší někdy zkurvené reality je mým každodením chlebem, který pro mne pečou pekárný Cannabis.

Do you feel that your body brakes apart? Use THC glue, makes your body stick together

Old Post 04-05-2004 v 11:39 AM
Slayer je offline   Profil uživatele Slayer   Find more posts by Slayer   Foto galerie člena Slayer   Click here to Send Slayer a Private Message   Add Slayer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
e]osama
Stálý Člen

Karma uživatele e]osama - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 7

no uš je to np omezil sem zalívání a ustalo to

Old Post 05-05-2004 v 13:14 PM
e]osama je offline   Profil uživatele e]osama   Find more posts by e]osama   Foto galerie člena e]osama   Click here to Send e]osama a Private Message   Add e]osama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-05-2006 - Usichání listů - 3 odpovědí
21-02-2006 - ¨Krouti se mi listky - 13 odpovědí
17-07-2005 - Osychaj mi listy - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4132230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív