Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Objimka E27 plast - jak tam zapojit draty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Objimka E27 plast - jak tam zapojit draty Příspěvek č. 1

Koupil jsem si dneska E27 objimku, sedi perfektne na mou vybojku, tak jsem uz chtel jasat, nacez jsem ji rozdelal (oddelal zadni cast) a zjistil ze vubec nevypada jako to na co jsem zvyklej (dve dirky a dva sroubecky)

pokud jste ji uz nekdo pouzivali/ mate ji po ruce a muzete se kouknout jak se to tam ma dat, tak pls poradte, pripadne mi dejte vedet semka a ja to vyfotim... zkousel jsem tam ty draty ruzne rvat, ale proste mam dojem ze to neni to prave orechove...

pokud jste tu plastovou variantu E27 v zivote nevideli, tak sem pls ani nepiste, nema to cenu... vim ze ty porcelanovy jsou presne takovy jak jsem psal vyse (dve dirky dva sroubecky), ale kdyz uz jsem dal 33kc za tohle, tak bych rad, abych to s tim rozchodil... predem dik za radu...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 30-04-2008 v 17:51 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 2

juhuuu, vyzral jsem na to, nevim jestli spravne, ale proste jsem z ty objimky vysprtnul sroubovakem ty plisky co tam jsou, kabliky jsem protahl direckama a plisky narval zpet kam patri...

aspon kdyby nekdo mel priste takovejhle problem, tak najde tenhle topic a uz bude vedet...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 01-05-2008 v 02:23 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9393530 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív