Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První deflorace indoorem 600W-9x GWS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Obecné První deflorace indoorem 600W-9x GWS Příspěvek č. 1

Ahojky Groweři

Tak jsem tu se svím prvním indoorem.

Na Groweru se pohybuju už nekolik let jako občasný návštěvník a cca půl roku co by registrovaný člen.Za tu dobu jsem pročetl hodně podařených growů a asi 1000x FAQ.

Teď když už jsou peníze,prostor a něco málo teorie tak jsem mohl konečně začít.

SETUP

Sluníčko: 600WHPS Osram plantastar
Osazenstvo:9x Great White Shark
Skříň:Homebox L
Půda:Plagron Grow Mix
Hnojky:Plagron-Roots,Alga grow,Alga bloom,Phytamin,Green Sensation,Enzymes,Od AH Final Solution.
Pokrytí stěn: Diamantová Fólie
Ofuk:Ventilátor s klipsou
Přítah:Ventilátor s klipsou
Odtah:UFO 680m3/h
Pachový filtr:Home edition 420M3/h

Příslušenství:PH a EC metr Milwakie,Ionizátor vzduchu,Zvlhčovačka SPS,Kombo teploměr+vlhkoměr,Regulátor otáček,Odvlhčovačka,Topení do vody.

PH zatím držím 5,8-6,0
Teplota za dne-26-29 stupňů
v noci-16-18 stupňů

Foto dodám během dne


Naposledy upravil Fil_lipek 30-04-2008 v 11:06 AM

Old Post 30-04-2008 v 09:01 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 2




Přidávám Foto-zde vidíte ještě deset holek,z jedné se stala maminka pro outik :-)

Naposledy upravil Fil_lipek 30-04-2008 v 11:04 AM

Old Post 30-04-2008 v 10:46 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Zdarec. Chtel bych se zeptat - jak sou stary kvetiny? Vypadaj zdrave a stastne :-). Mas lampu v cooltube? Souhlasim s Riderem a UFO napojeny na CT je skvelej odtah i chlazeni (mj. mam to taky tak poreseny a no problem). Kvetniky maj 6,5l? Jinak Koukam ze sis poridil hodne slusnou vybavu (EC, ionizator,..) tak preju mnoho zdaru, budu sledovat. Posilam k+ do zacatku :-)

Old Post 30-04-2008 v 11:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 4

Vlhkost kolem 73%
Ano vodu před zálivkou i postřikem vyhřívám na 25 stupňů
Klipsňák opravdu jako přítah ideální není ale když ho oddělám stoupne teplota až o 4 stupně celsia tak že je to zatím taková znouze ctnost

/edit na fotce jsou staré 4dny teď jsem už v prvním dnu květu foto doplním během odpoledne.

Samozřejmě s prvním dnem květu jsem vlhkost snížil na 35%-víc to zatím nejde.

Co se týče investic tak je pravdou že jsem se snažil na ničem nešetřit celá výbavička stála už i s klony skoro 35000 :-)

Cooltubu nemám protože mi ji v Growshopu nedoporučili.Prý mám silnej odtah a CT údajně pohlcuje až 8% světla.Ze začátku jsem byl dost skeptický ale časem se ukázalo že CT opravdu není potřeba.Mám teď lampu cca 20cm nad kytkama a teplota byla max 29C.

S květníkem jsi se trefil přesně-6,5L

Naposledy upravil Fil_lipek 30-04-2008 v 11:49 AM

Old Post 30-04-2008 v 11:30 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 5



Přidávám fota ventilace-Aluflex je natažen až k lampě a teplý vzduch od lampy je vyveden ven ze skříně

Old Post 30-04-2008 v 11:46 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

Čus s tou CT-udělals dobře,že si ji nekoupil

To ohřívání vody neřeš.

Na kolik % ti jede ted to Ufo?

To Ufo ti udělá takovej podtlak,že nějakej klipsnák na přítah ztrácí smysl.Stím snížením teploty(celkem velky) při jeho použití je nějaky divny

Old Post 30-04-2008 v 11:57 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 7

Ufo jede na cca 15-20%
Co se týče přítahu nedokážu si to vysvětlit ale když jsem ho oddělal a nechal vzduch volně proudit dostal jsem se na 32C což mě dost vyděsilo tak že to radši už moc nepokouším.

Jinak pokud bych UFO pustil na 50% a více tak je pravdou že jakýkoliv přítah by byl zbytečný.Bohužel si to kvůli OBROVSKÉMU hluku nemůžu dovolit.
Do budoucna uvažuji zabalit UFO do kartónové krabice a vyplnit rockwoolem kvůli odhlučnění.(Inspirace z groweru)

Old Post 30-04-2008 v 12:15 PM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 8

Jasně chápu Můžeš vyfotit ty díry na přítah? Nebo napiš jak jsou velky a kolik jich tam máš?

Old Post 30-04-2008 v 12:18 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Čus s tou CT-udělals dobře,že si ji nekoupil

Duvod? Kvuli udajnymu pohlceni svetla? Nebo protoze je draha a lze ji snadno vyrobit? Nechapu - mam CT a nemuzu si stezovat

Old Post 30-04-2008 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 10

hulaho jsou tu otom thready-si je najdi

Já CT nemám a taky si nemůžu stěžovat

Old Post 30-04-2008 v 12:30 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 11

Přítah mám řešený tak že klipsňák je daný na nízkém podstavci (15cm) a mám mírně rozepnutý zip od Homeboxua a škvíře mám klipsňák-amatérské ale účiné


/Edit ja osobně proti CT nic nemám sám jsem uvažoval že ji ze začátku koupím.Nicméně prodavač v Growshopu očividně věděl o čem mluví tak jsem dal na radu zkušenějšího.

Old Post 30-04-2008 v 12:33 PM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Mno tak hlavne ze nemas problemy s teplotou a ze to v poho funguje
Machoman : Dik za odpoved na hovno.

Old Post 30-04-2008 v 12:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od hulaha

Duvod? Kvuli udajnymu pohlceni svetla? Nebo protoze je draha a lze ji snadno vyrobit? Nechapu - mam CT a nemuzu si stezovat
CT opravdu svetlo pohlcuje..ale zase na malou skrinku s velkym teplem je zase dobry proste na neco je dobre na neco ne...je jasny ze CT neodrazi tolik svetla jako klasika a pri dobrem odtahu proste CT potreba neni...

Old Post 30-04-2008 v 12:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

JJ diky. Neco pohlti ale zas ji muzes dat niz nad vrcholky a pri dobry udrzbe by to melo pohlcovat minimalne.. Jinak fakt neodrazi nejlip a tak chci casem zkombinovat stinitko s CT.
Koncim s OT

Old Post 30-04-2008 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 15

To UFO musí dělat strašněj rachot, vybavil jsi to regulátorem otáček? Jinak na to místo mi to přijde ranec málo kytek.

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 30-04-2008 v 18:23 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 16

Zdarec chlape asi jsi pořádně nečetl ale o tom že mám regulátor otáček a že to dělá rachot který budu muset nějak řešit se tam píše 2x

A jelikož se mi ty kytky už teď nevejdou do skříně vím že devět je akorát :-)

Dodám fotky cca během zítřka

Old Post 30-04-2008 v 19:14 PM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8155290 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív