Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Cvičí tu někdo JOGU
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Nápad Cvičí tu někdo JOGU Příspěvek č. 1

Nazdarek lidičky cvičí tady někdo JOGU???
Je tu snad nějaký Šivajasta???

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 29-04-2008 v 11:51 AM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 2

zdarec

ja jsem cvicil jogu bohuzel jenom chvilku, pac jsem musel onu knizku zase brzo vratit do knihovny. Ale je to podle me moc dobra vec. Hlavne pro vyrovnanost a koncentraci. Pls kdybyste nekdo vedeli o nejake knize ktera se da normalne koupit a je zamerena ne jenom na jogu jako cviceni ale i jogu jako filosofii, tak bych byl rad za doporuceni. diky moc

Old Post 29-04-2008 v 19:12 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3

Znam jednu velice dobrou: Krásně to protahuje tělo a čistí čakry.
Joga v denním životě. Od Pharamanse Swamihi Madhašvaranandy.NEbo tak nějak.Jsou tam ruzné techny , meditace. Koncentrace a jak co. Je to opravdu bible tedy chtel jsem rict bychle. A jinak myslim ze ten mistr taky neco realizoval.Ne ze bych do toho nejak moc videl ale asi jo.

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 30-04-2008 v 18:13 PM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

Mě by spíš zajímalo jaký máte zkušenosti s meditací a užíváním marihuany. Jednou se mi povedlo, když jsem byl fakt dobře skouřenej, naladit na vlny Alfa (navedla mě učitelka) a ocitnul jsem se v neuvěřitelným uvolnění a pohodě. Když jsem byl tak v nejlepším zjistil jsem že když myslím na nějakou část svýho těla, dokážu myslí nahrnout na ono místo více krve a tím ji i zahřát. Jestli máte někdo podobné zkušenosti tak sem s nimi, myslím si že takové vyrovnání těla, duše a sebekontrola není vůbec na škodu

Old Post 11-05-2008 v 21:37 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Cetl jsem nekolik knih, spise filosofických, je to hodne zajimava cesta.
Ted bych mnel zajem o nejaky netovy odkaz, kde by byli popsane obrazky nekolika zakladnich cviku. Ted myslim ciste jen jako fyzické cviceni.
Naslo by se neco?

Old Post 25-05-2008 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S4mo
Nový Člen

Karma uživatele S4mo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 6

Obcas ked mi je blbo tak si zapalim vonnu tycinku, uvarim zeleny caj a sadnem do lotosoveho sedu. Nič lepšie na upokojenie nepoznam. Jogu inak necvičím, ale keby som mal príležitosť, tak by som do toho išiel.

Je pekné pozorovať dieťa ako lezie po tráve, kým ju nezačne fajčiť.

Old Post 27-05-2008 v 09:38 AM
S4mo je offline   Profil uživatele S4mo   Find more posts by S4mo   Foto galerie člena S4mo   Click here to Send S4mo a Private Message   Add S4mo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Green Fantom
Mě by spíš zajímalo jaký máte zkušenosti s meditací a užíváním marihuany. Jednou se mi povedlo, když jsem byl fakt dobře skouřenej, naladit na vlny Alfa (navedla mě učitelka) a ocitnul jsem se v neuvěřitelným uvolnění a pohodě. Když jsem byl tak v nejlepším zjistil jsem že když myslím na nějakou část svýho těla, dokážu myslí nahrnout na ono místo více krve a tím ji i zahřát. Jestli máte někdo podobné zkušenosti tak sem s nimi, myslím si že takové vyrovnání těla, duše a sebekontrola není vůbec na škodu


asi si nepochopil základní princip jógy (neříkám že jsem nějaký mistr guru),ale základním principem je být naprosto v klidu,ničím nerušen (vnitřními ani vnějšími podněty) a už vůbec ne užít jakoukoliv drogu !to že tady mluvíš o nějakém vlně Alpha je jen tvoje představa ve stavu zhulenosti ... to že sis vsugeroval nějaké pocity a dojmy je spíš efekt > viz. můj nick

Old Post 27-05-2008 v 09:50 AM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od praxer
Cetl jsem nekolik knih, spise filosofických, je to hodne zajimava cesta.
Ted bych mnel zajem o nejaky netovy odkaz, kde by byli popsane obrazky nekolika zakladnich cviku. Ted myslim ciste jen jako fyzické cviceni.
Naslo by se neco?


snad Ti aspoň tohle k něčemu bude
http://psycho-magie.blog.cz/0703/jo...lnovaci-cviky-2
http://terkanovaku.blog.cz/0802/jog...va-z-12ti-cviku
http://www.esoterika.cz/clanek/2761...y_z_jogy_2_.htm
http://www.plbohnice.cz/nespor/sadhcz.html
http://www.osobni-trener-fitness.cz...2.%20-%20J%D3GA

Old Post 28-05-2008 v 07:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmartPain
Nový Člen

Karma uživatele SmartPain - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 9

Ahojky,jj cvičím asány několikrát každý den.Jedná se spíš ale o tělo,meditační cviky jsou fajn,ale Joga (lépe řečeno,žádné cvičení a to ani spartakiádní) se nedá sloučit s THC meditací.
Beru to,že je to sekce léčitelská,tudíž prostě cvičení Jogy.
I když Tai chi je mě citově blíže a tu bych více doporučil.

Konopí jako lék

Old Post 21-08-2008 v 21:57 PM
SmartPain je offline   Profil uživatele SmartPain   Find more posts by SmartPain   Foto galerie člena SmartPain   Click here to Send SmartPain a Private Message   Add SmartPain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lsaac Stern
Nový Člen

Karma uživatele lsaac Stern - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 10

doporucuji knihu od Swami Sivanandy, jsou tam asany , jidelnicek, filosofie. Mela by byt k dostani v anglictine na Amazonu. parada

Old Post 15-03-2009 v 20:23 PM
lsaac Stern je offline   Profil uživatele lsaac Stern   Find more posts by lsaac Stern   Foto galerie člena lsaac Stern   Click here to Send lsaac Stern a Private Message   Add lsaac Stern to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 11

Nazdar jogíni. Nedávno jsem narazil na tenhle článek: http://www.spojujenasjoga.cz/seznamte-se-power-jogou/ o józe, kde autorka popisuje power jógu. Já jsem zatím zkoušel jen klasickou ashtangu, tak pokud má někdo zkušenost i s tou power, tak budu rád, když mi to napíšete. Díky moc, I.

Old Post 15-04-2014 v 14:49 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4566870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív