Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak postavit fóliák - návod!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 17

dikyyy. tak to je slušnej odvar. ja sem videl jak to rostlo ve foliaku - taky doslova pred ocima. ale fakt nevim jestli to ma cenu tam neco cpát.. ty čorky fakt sponzorovat nechci

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 02-05-2008 v 10:33 AM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mišák
Nový Člen

Karma uživatele Mišák - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 18

Zdar Lukec,foli.je v poho,jen na můj vkus je ten hnúj ostrý.Sadil bych řezy a tak začátkem července,podle mě budou tak 1m až 120cm.Mam taky foliak a vim jak to valí,dá se to uhlídat na výšku ale pak je to košaté a ventilace je nutná a ve finiši je plísen největší svině,to poznáš sám,zatím čus a drž se!!!!!!!!!!!!!

Mišák

Old Post 02-05-2008 v 22:32 PM
Mišák je offline   Profil uživatele Mišák   Find more posts by Mišák   Foto galerie člena Mišák   Click here to Send Mišák a Private Message   Add Mišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ujoo
Nový Člen

Karma uživatele Ujoo - 36% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 19

aky je rozdiel medzi sklenikom a foliakom? dik

:drools

Old Post 12-05-2008 v 09:42 AM
Ujoo je offline   Profil uživatele Ujoo   Find more posts by Ujoo   Foto galerie člena Ujoo   Click here to Send Ujoo a Private Message   Add Ujoo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ujoo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Ujoo
aky je rozdiel medzi sklenikom a foliakom? dik

no přeci skleník:je ze skla -ktreré pohlcuje uv, může se snadno rozbít, je dělaný na stálo na jednom místě...
fóliák: pokrytý fólií, která myslim je lepší, take náklady jsou menší... a rozhodně co jsem měl možnost vidět a porovnát, tak jsem si všiml že foliák oproti skeníku se zaručeně vyplatí, ve foliáku to roste rychleji a jsou zde větší výnosy....

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 12-05-2008 v 13:00 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 21



all,
zatim žádní škůdci a roste to úplně před očima.




rozdíl po měsíci a 2 dny






"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 15-06-2008 v 21:29 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 22

Ty jo, máš to pěkně vymyšlený Jenom jsem se chtěl zeptat, jak to budeš dělat další sezónu. Jestli budeš muset znovu vykopat ,,základy" a dát tam nový hnuj, černozem atd.. nebo to vydrží více generací

Old Post 21-08-2008 v 23:06 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Karloz
Ty jo, máš to pěkně vymyšlený Jenom jsem se chtěl zeptat, jak to budeš dělat další sezónu. Jestli budeš muset znovu vykopat ,,základy" a dát tam nový hnuj, černozem atd.. nebo to vydrží více generací


budu muset hlavně koupit a natáhnout nový igelit když bude poškozený tento. určitě se vyplatí zainvestovat do pevnějšího!
a základy: jen navezu hnůj a celé to zruchám jako na poli... (hnuj schovám pod hlínu, jen to otočím a podhodim hnojem...)
z toho co tam teĎ hnije bude kvalitní černozem příští rok.
dik cao

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 22-08-2008 v 17:02 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 24

tata mění na foliáču igelit každý rok...


já bych tam nepěstoval,respektive,pěstoval ale jen do doby,než to začne kvést,potom bez průchodu vzduchu ti to zplesniví hnedka


cosa nostra

Old Post 23-08-2008 v 15:27 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 25

známý zakoupil tedkon pořádně mastnou folili i málo pruhlednou, ale fakt pevnou. a tá má být na několik roků.
s tou plísní je to zlé. ale já to mám na volném prostranství a otvory pro ventilaci sou taky pěkné. uvidime...

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 23-08-2008 v 21:28 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 26


cibulečka která dostala trochu superthrivu a holandských hnojiv

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 28-08-2008 v 22:12 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alladyn
Stálý Člen

Karma uživatele alladyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 27

ve foliáku nic moc ,většinou vás zradí vysoká vlhkost,malý nicotný buds,spousta klacků a listí, a nakonec mordy plísně,práce s ohýbáním to sem ho jel pár let...a seru na to ,jen kytku mezi papriky pro srandu králíkům...leda že by si napodzimek strhal stěny at to luftuje,pozor některý folie filtrují spektrum.....kdzž to neuhlídáš tak se ti to prorve ven

politics no,money no!!!marihuana si!!!

Old Post 08-10-2008 v 08:45 AM
alladyn je offline   Profil uživatele alladyn   Find more posts by alladyn   Foto galerie člena alladyn   Click here to Send alladyn a Private Message   Add alladyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 28

me ted zradili čorky.
ale rust špičkovej.. ze třech kytek jsem prostříhal nakonec 3 kolečka listí a odnoží.a květ nahodili taky parádní. ješte by mesic potřebovali.
jo to větrání je moooc podstatny

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 10-10-2008 v 20:24 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeaceICES
Nový Člen

Karma uživatele PeaceICES - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 29

Máš to fajné akorát sem se chtěl zeptat jak silné jsou trubky a jak hluboký ten výkop pro hnojivo a jaké hnojivo si použil?Jinak fakt hezké, moc...

edit : jo a ještě jaké máš zkušenosti s větrem?nepolámalo se to?

Old Post 02-11-2008 v 16:29 PM
PeaceICES je offline   Profil uživatele PeaceICES   Find more posts by PeaceICES   Foto galerie člena PeaceICES   Click here to Send PeaceICES a Private Message   Add PeaceICES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od PeaceICES
Máš to fajné akorát sem se chtěl zeptat jak silné jsou trubky a jak hluboký ten výkop pro hnojivo a jaké hnojivo si použil?Jinak fakt hezké, moc...

edit : jo a ještě jaké máš zkušenosti s větrem?nepolámalo se to?


diky,
trubky jsou duté a jejich průměr je cca 2cm.
výkop má přes půl metru.
je tam silná vrstva kravského hnoje... stačí umět číst.

jak tu velkou plachtu na plášt utopíš v zemi a zahrneš hlínou (takový žlábek musíš udělat)- zatížíš.. tak to ten igelit tak brutálně stáhne že by s tim an itraktro nehnul. a ješte jsem měl přest to 2 pruhy tlustého provazu<-protože když necháš otevřené okno i dveře, tak za silného větru to pěkně vlaje...

bacha hlavně na to at to deně zalejváš, rychle se odpařuje voda... a nakonci bacha na plísně kuli vlhkosti.

ja už foliák nejedu, krásně to roste ale pak přijde nějakej malej deb*lek a ani nejde dveřma, rozřízne si plachtu za pětikilo a odnese ti celou urodu nezralých kytek. tech penez te prace toho materialu,... tak na to fak už nemám.

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 02-11-2008 v 16:53 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 31

Zdar, neviem či mam postaviť foliak alebo skleník, čo sa mi viac oplati?
Mimochodom- Genialny foliak, a podla tvojho postupu ho postaví každý
Zdar.

Old Post 17-12-2008 v 09:43 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od FatJoe
Zdar, neviem či mam postaviť foliak alebo skleník, čo sa mi viac oplati?
Mimochodom- Genialny foliak, a podla tvojho postupu ho postaví každý
Zdar.


cus, tot opravdu otázka...
skleník je drahá investice ale vydrží ti po několik roku napsrosto bez prace. oproti tomu foliak musis rozebtrat.. a davat na jaře nové plachty.

sklenik snadno zamknes.. foliak ti proriznou
vyhodou foliaku je jeho vysoká vlhkost a pařeniště... kytky tam rostou do obřích rozměru...
nicmene jsme videl víc kytek plesnivet castejc ve foliaku nez v skleniku...
je to vse o technice, která se dá vychytat...

hlavne u obojiho vetrat..

jinak je vse v pestiteli...
zalezi taky na financnich moznostech...
cagos

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 17-12-2008 v 12:00 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9819180 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív