Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak postavit fóliák - návod!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 33

Jednou jsem takhle přemýšlel nad foliákem a napadlo mne co takhle vyrobit skusit vyrobit foliák ze čtyr stromků(pouze již jen kůly) někde v hustším smrkovém porostu kam nikdo moc nechodí třeba o rozměrech tak 3x3 metry...každý den o tom uvažuju a možná že bych se na to z jara skusil podívat více.

Dyžtak pls napište co si o tom myslíte....dík (ještě bych sem skusil hodit nějaký nákres

Old Post 31-12-2008 v 17:35 PM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 34

kůly budeš muset dobře opracovat aby nepotrhali plachtu,
taky bacha na zvěř.
ale je to podle mne statečné, ale naprooooosto zbytečné
a takovy foliak je dost napadny!!
a navic tahahat do lesa to co tam nepatří....

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 31-12-2008 v 19:40 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 35

mas pravdu...je to dost odvazne ale nedruhou stranu
*kuly bych opracoval to neni problem
*na zver mam jiz svedceny figl z tohoto fora (poperlníky vysypané okolo květin)
*zbytecnych veci jsem uz udelal tak mne ta jedna navic nezabije))
*tam kde to postavim nanejvis pujde nejake lesni zverstvo nebo ja))
*do lesa patri zelena))) ta by tam byla)))

...ale jeste to budu muset nejak lepe promyslet a sezbirat nejake dalsi rady

Old Post 01-01-2009 v 08:09 AM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 36

kdyz rekneš že tam budeš mit i zeleninu, tak i učiníš, hend pude pohled na situaci lepší hodne zdaru...
foliak je fakt dobrej na rust, ale bacha na plisně.
jinak je to levna varianta skleniku. sklenik je teprv něco

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 27-02-2009 v 22:37 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 37

Lukyne krasná prace Já měl filovník před 3 lety. A můžů říct že super! až na tu vlhkost! Ale i ta se dá řešit při kopaní "zakladu" dát na zem folii a zhrnout ji trochou hliny(aby se moc nehýbala). Pak udělat par dír a sadíš. Jediný problam je s vlhkostí pač moc sucho taky škodí. Jestli toto někdo zkoušel zajímalo by mě jak to dopadlo. taky by bylo zajímaví udělat kostru folivníku z "kari sítě" !

Old Post 03-01-2010 v 11:59 AM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
newim28
Nový Člen

Karma uživatele newim28 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 38

čus hale myslíš že se ve foliovníku, samodřejmě v menším da předpěstovavat?

jo a ještě se chci zeptat jestli ten hnuj muže bejt i prasečí?

Old Post 03-03-2010 v 16:35 PM
newim28 je offline   Profil uživatele newim28   Find more posts by newim28   Foto galerie člena newim28   Click here to Send newim28 a Private Message   Add newim28 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 39

nevim:
1)proc se ptas, dytk je to jasny.... je to nejlepsi na predpest, kdy rostliny potrebuji velkou vlhkost!
hlavne at ti koreny nerostou do zeme. nech to v kvetinaci...
a pak jesli je jezte zima, da se tam treba pritapet zarovkou shovanou v pisku, coz pres noc malej foliak dobre vyhreje...
2)nevim... neslyšel jsem o tom... asi by to šlo, ale nevim jak je agresivní... konskej a kravsky rules

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 03-03-2010 v 19:12 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 40

Odkud máš tu pájku také potřebuji nějakým způsobem spojit.. Nějak jsem to z textu nepochopil.. Jinak velice solidní práce..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 01-06-2010 v 19:14 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 41

http://www.startery-alternatory.cz/...0190W%2C%20380W

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 01-06-2010 v 21:50 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 42

Je nějaká jiná možnost než tato pájka ? Nějaká drobátko levnější? Momentálně nemám moc volných financí..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 02-06-2010 v 10:38 AM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SK3R0
Stálý Člen

Karma uživatele SK3R0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 43

no ja som to skusal takto: potrebujes ocelovu trubku (na nej to budes zvarat), folia, zehlicka, a ten sakel co v kvetinarstve do neho balia kvety ( taky leskly, hrubsi, priesvitny, v ziadnom pripade nie obycajny mikrotenovy sakel). ocelovu trubku si polozis na zem, polozis na nu konce folie (tie ktore potrebujes spojit), tak aby sa prekryvali cca 1-2 cm. tuto plochu si prekryjes tym lesklym sackom a pretiahnes to horucou zehlickou. ten sacok sa ti tam neprilepy a foliu mas zvarenu. toto funguje len z agrofoliou kt. dostanes v zahradnictve.

Old Post 02-06-2010 v 10:52 AM
SK3R0 je offline   Profil uživatele SK3R0   Find more posts by SK3R0   Foto galerie člena SK3R0   Click here to Send SK3R0 a Private Message   Add SK3R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 44

Potřebuji poradit.. Taky stavim foliak a chci si koupit folii pod střešní krytinu a nevím jak jí pospojovat.. Žehlička asi není dobý nápad jelikož je tam síťka v tý folii.. Někdo nějaký nápad?

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 04-06-2010 v 12:41 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 45


Zdarvíčko, chci se zeptat co řikate na tuto folii:
http://www.folie-plachty.cz/?plachty-ginegar,58
Myslite si že by nečemu vadilo ze ma schopnost zadržovat UV nema to vliv na kytí pač ty potřebují ke květu co nejvíc UVB. Nebo mam radši použít normalní čirou? dikas za odpověď
A jinak s tou plísní se da bez problému bojovat...

Old Post 07-09-2010 v 15:56 PM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacho_007
Nový Člen

Karma uživatele Pacho_007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 46

zdravim!!!
Potreboval by som poradit ohladne maleho foliaku na autoflower...budem sadit asi do 4L kvetinaca niekde vonku mimo ludii...hlavny problem je ze som nic take nikdy nevidel a neviem ako to vlastne ma vyzerat...ak mate niekto skusenosti tak sem snimi....
diky

Old Post 26-07-2011 v 13:49 PM
Pacho_007 je offline   Profil uživatele Pacho_007   Find more posts by Pacho_007   Foto galerie člena Pacho_007   Click here to Send Pacho_007 a Private Message   Add Pacho_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Pacho_007 autoflower racsej do 4 litrovich kvetinacu by som rozhodne nedaval hod to rovno do 30 L automati nemaju radi stres pri presadzani . Ten 4 litrovej racsej nan zabni aby si nebol sklamany

Old Post 09-08-2011 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BibiAllux
Nový Člen

Karma uživatele BibiAllux - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 48


ahojte, dnes som sa len zaregistrovala, takze ako na fore, ale aj v pestovani som cerstvz novacik. tento rok som si zasadila svoju prvu zelen, konkrene Amnesia haze, mala som to v pristavanej zasklenej casti domu. je tam teplo, svetlo, travicka mi narastla pekna, vysoka, no na moje nemile prekvapenie, celu sezonu nic, len tento tyzden sa mi tam zrazu objavila haved, konkretnejsie vosky. kym som stihla zasiahnut, v priebehu 3 dni sa mi tie svinuchy rozmnozili a tak som bohuzial bola nutena zozbierat urodu cca o 2 tyzdne skor...skoda...
medzitym som sa uz zacala pripravovat na dalsiu sezonu, nakupila som si par semiacok (Jack Herer, AK-48, Cheese-vsetko feminizovane a balenie 10 semiacok Afghan outdoor=netriedene, plus od kamosa okolo 100 semiacok Jack Herer netriedene) takze sadit je co.
kedze uz som asi 4 mesiace na marodke a nudim sa ako pes, prestudovala som si par prispevkov na fore ohladom pestovania v skleniku, co mi vnutilo napad, ze si aj ja jeden takyto sklenicek postavim. takze hup do obchodu po drevo, foliu a nejake tie srobiky a panty a za 2 dni prace je sklenicek skoro hotovy. este zajtra natiahnem na strechu foliu, urobim dvierka a hotovo. tak teda uvidime, co z toho budem na buduci rok mat.
Ozaj, taka otazka, nakolko som si presla temy na groweri, no vacsina sa konci odbocenim od temy a teda k nicomu konkretnemu som sa nedopatrala, sklenik mam cca 160-170 cm vysoky, 2,7m dlhy a asi 100 cm siroky (inac sa to postavit nedalo), na semiackach pisu ze narastu do 130 cm, no moc tomu neverim, nakolko tohorocna skusenost mi potvrdila nieco ine, rastli a rastli a rastli a namiesto udavanych 120 som mala 190cm, chcelm sa teda opytat, co je najlepsie na obmedzenie vysky, rozmyslala som nad Scrog-om, no neviem aky je postup ani na co konkretne je to dobre, tiez ma zaujala tema pravidelneho zastipovania a taktiez super cropping...ktora je najlepsia? mam okolo seba samych dochodcov, nedoverujem im a z kazdej strany mi vidiet do zahrady, takze ich nechcem vyssie nez 150 cm a vzdhladom k sirke sklenika ani sirsie nez 1m. existuje nieco? ci to mam proste skratit, ked su uz dost velke?

sorry ak vam to tu spamujem, napisala som prave do tejto temy, pretoze som chcela pridat aj nejake foto vysledku mojej stavebnej nalady, ak sa mi to podari, este tu niesom moc zorientovana.

Bibi

Old Post 25-10-2012 v 18:36 PM
BibiAllux je offline   Profil uživatele BibiAllux   Find more posts by BibiAllux   Foto galerie člena BibiAllux   Click here to Send BibiAllux a Private Message   Add BibiAllux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4945450 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív