Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 24 den rustu a květináč prokořenil !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
chorus
Stálý Člen

Karma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 132 

Dotaz Příspěvek č. 1

Jsem 24 den v rustu a mam květináče o pruměru 22 cm a vysoké 20 cm. Zdola jsou vidět kořínky.

Budou mi stačit tyto květníky nebo mam pořídit větší a znovu přesadit ?

Vyška "skunku 11" je 18cm a je po zástřihu.
Pod zástřihem jsou čtyři patra s kterych roste osm palic :-)

Old Post 23-04-2002 v 22:43 PM
chorus je offline   Profil uživatele chorus   Find more posts by chorus   Foto galerie člena chorus   Click here to Send chorus a Private Message   Add chorus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 2

Zdarec, hele co je to zase za vejšplecht? Píšeš že máš kytku 24 den v rustu. A poslední větou se chlubíš že má kytka 8 palic. To je blbost. Asi jsi chtěl napsat vrholky
Jinak květník je velkej dost. Přesazení by kytičku zbrzdilo. Měj se Amík

Old Post 24-04-2002 v 08:27 AM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorus
Stálý Člen

Karma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 132 

2 Amík Příspěvek č. 3

Amíku dik za radu.


A co se tyče těch palic : maš recht myslel jsem do budoucna :-)

Zastřih jsem je ale dva vrchní listy mi stíní na vrcholky.

Mam počkat až vrcholky vyrostou nad listy,nebo je ustřihnout ?

Old Post 24-04-2002 v 21:59 PM
chorus je offline   Profil uživatele chorus   Find more posts by chorus   Foto galerie člena chorus   Click here to Send chorus a Private Message   Add chorus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 4

No nevim jak to máš v pěstírně uspořádaný, ale já když mám takovejhle problém tak ten vrcholek co mi zastinuje ostani , zatížim aby se ohnul a tim je to často vyřešený. Jinak můžeš třeba sestřihnout listy. Jde o to aby zatim kytička moc netrpěla. To si nech až před sklizní

Old Post 25-04-2002 v 07:09 AM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorus
Stálý Člen

Karma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 132 

Příspěvek č. 5

No taky si myslim,že by byla škoda je zastřihovat.Snažím se je ohybat pod listy vrcholku.Je otazka asi dvou až čtyř dní,než vrcholky přerostou nad dva vrchni listy.

Dneska jsem dofotil dvanacti snímkovej film.Zitra ho dam vyvolat a uvidíme.Ještě musím přijít na to, jak dát obrázky na Grawer.

Old Post 25-04-2002 v 21:52 PM
chorus je offline   Profil uživatele chorus   Find more posts by chorus   Foto galerie člena chorus   Click here to Send chorus a Private Message   Add chorus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1549100 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív