Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Firecracker hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

600W Firecracker hlína Příspěvek č. 1









Zdravím,
Tak konečně jsem rozjel svůj třetí grow,měl sem trochu problémek sehnat nějaký to řezivo,ale vše ok tak už se mooc těším jak to krásně povalí...snažil sem se ponaučit z minulých akcí a prakticky měsíc (po večerech) sem vychytával,dolaďoval a vychytával...hlavně teda utěsňoval a odhlučňoval skříň...

Nějaký to info:

ROZMĚRY ROOMU: 107 x 107 x 180 vylepeno reflexní folií

OSAZENSTVO: 16 ks Firecrackera (13 zakořeněných 3 bohužel ne, ale snad to zvládnou)

ZEMINA: 14 jich je v Light-mixu (ale měl sem ho málo tak sem musel doplnit asi 10 % hlíny z minulého pěstu) a dvě jsou v All mixu od BioBizzu , na dně samozřejmě vrstva keramzitu. Zatím vše v 8x8x9 květníkách po prokořenění přesadím do 11L hranatých květníků....

VÝŽIVA: GH FloraGro,Bloom,Micro - AH enzymes+ - BioBizz RootJuice - AH Growth/Bloom excellarator, na postřik pythamin a na zavěr bude GH Ripen

OSVĚTLENÍ: Na růst mám sodík 400W nějaká son-t dvě sezóny jetá a na květ jsem si udělal radost s 600 W Philips Master SON-T Pia Green Power

-zvlhčovačaka z nějakýho supermarketu za pár kaček- bohužel zatím neměřím vlhkost, jinak jede nostop

VENTILACE: Přítah: 1x sunon 160 m3 + pasivní
Odtah: UFO 680 m3 Systemair
Ofuk: 2x stolní ventilátor by baumax + sunon
- ufo fouká na výbojku skrz cooltube do komína a ven
Jinak oproti minule jsem vše zavěsil do vzduchu (kvůli hluku) ufo na gumycuky
Taky sem si nechal poslat stavebnici triakovýho regulátoru, ale nikdy sem nic podobnýho nestavěl tak už to dělám asi 5 večerů a k tomu sem včera vyhodil pojistky v celým baráku (ňák sem to posr..)kámoš elektrikář bude muset pomoct, protože to je pro mě stěžejní záležitost ježto to ufo je mocmoc silný a odtáhne všechno co tam ta zvlhčovačka vytvoří

- jinak teplota mě asi trápit nebude mám tam pokojovou teplotu 10 cm pod cooltubou teda když jede ufo naplno...

-bohužel nemám EC metr, PH měřím pomocí nějakýho zelenýho roztoku co mi minule dal v growshopu k GH trojsložce

Díky všem za poznámky,připomínky kritiku....zatial fuj

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Naposledy upravil fujtajxl 23-04-2008 v 20:36 PM

Old Post 23-04-2008 v 20:16 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 2






Další fotoz...

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 23-04-2008 v 20:40 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 3

Čau vypadá to schopně. Zkoušel jsi měřit teplotu bez té CT? Máš dobrej odtah,navíc do komína...

To Ufo by určitě šlapalo líp,kdyby bylo u te díry na odtah ve stropě.A te sonoflexky by ti potom stačilo tak 20cm.

Naposledy upravil Machoman 24-04-2008 v 10:26 AM

Old Post 24-04-2008 v 10:04 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 4

Zdarec, květníky určitě ještě dosypu až budu holky přesazovat...
4 Machoman: teplotu sem bez CT neměřil (vlastně mě to ani nenapdlo) z prvního growu mám ale zkušenost, že 400 kilo bez průtoku přes CT hřeje jak sviňa tudíž sem musel mít lampu asi 50 cm od vrcholků, ale je fakt, že tenkrát sem neměl to ufo, ale chladil sem 2x sunonem...
máš recht, že by šlo dát to ufo do protějšího rohu-jak je známo nejvíce ve skříni huči potrubí(a mě to hučí pořádně), tak bych si asi dost pomohl, ale na druhou stranu by mě to ufo sálo od CT a tudíž i blíže k hadici od zvlhčovačky...tak bych přišel i o to málo vlhka co tam je teď....v první řadě bych chtěl dodělat konečně ten regulátor otáček a pak udělám pár pokusů včetně vynechání CT nebo přesunu ufa..
Díky všem zatial
P.S aktualizace zítra bo pozítří

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 24-04-2008 v 17:58 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 5

Čau, vím jak to myslíš.To Ufo na plnej výkon ti vycucne vlhkost v bedně jako nic.Tuhle věc vyřešíš právě regulátorem-čímž se ti taky navíc sníží hluk

Řekl bych,že s tvojí ventilací a odtahem do komína je CT naprosto zbytečná.

Old Post 24-04-2008 v 18:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 6

Ok, zítra nebo pozítří zkusím CT odpojit a změřím teploty,ale myslím, že s ní je to lépe regulovatelné a k čemu bych si pomohl???nevíš kolik lumenu nebo jaký světlo by to křemičitý sklo mohlo pohltit???...ber taky na zřetel, že na květ povalím 600W...
Taky mám dotaz pro všechny: chtěl bych přepnout na květ asi tak cca po dvou třech týdnech až se pořádně rozjedou a těsně před tím (zhruba dva dny) bych chtěl poprvé a naposled zaštípnout...myslíte, že je to good???nechci vypadat tupě, ale zatím sem to vždy přehnal se zaštipováním-měl sem sice třeba 20 vrcholků, ale palice na nich jak když do větru foukne...a taky mi tímto přišly bejt kytky celkem oslabený-slabý větve(ikdyž byl ofuk pořešen dobře), nízký vzrůst...thanks

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 24-04-2008 v 18:36 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 7

Ahoj!

To zaštipnutie by som ti neodporúčal tak krátko pred prepnutím na kvet. Každé zaštipnutie znamená mierne pozastavenie rastu, pretože sa sila musí rozdeliť do dvoch výhonkov. Po cca 10 dňoch od prepnutia na 12/12 sa začnú tvoriť šišky, a tebe na tých nových slabých výhonkoch nevyrastú také, ako by ti vyrásli na starších (povedzme v druhom týždni rastu zastrihnutých) výhonkoch. Tiež to záleží od modelu a hlavne pôvodu - indika, sativa, mix.

Mohol by si skúsiť napr. supercrooping, alebo aspoň zohnutie pomocou kolienok. Takto som zohol vršok jednej Misty, pretože bola privysoká. Namiesto 1 teraz bude cca 5 vrcholov.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 25-04-2008 v 10:47 AM

Old Post 24-04-2008 v 22:53 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 8

Zdarec, tak vše vyřešeno! Bylo mi doporučeno (od tvůrce klonů) nezaštipovat vůbec...co se týče této odrůdy není tady moc lidí co s tím maj zkušenosti...jinak ohýbat pomocí kolínek budu!(bude-li třeba...)...
jináč zítra aktualizace...sem zvědavej jak budou vypadat ježto sem je tři dny neviděl!!!

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Naposledy upravil fujtajxl 25-04-2008 v 13:04 PM

Old Post 25-04-2008 v 12:13 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 9









hoj, tož slíbená aktualizace: dnes zálivka se všemi dobrotami Ph 6.8
postřik pythamin...bohužel se mi zdá, že ty nezakořeněný řezany to asi už nerozdejchaj...!eště je nechám, ale aji kdyby, tak budou hodně dlouho dohánět ty vostatní...zkusím doobjednat...no posuďte sami...zatial

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Naposledy upravil fujtajxl 26-04-2008 v 21:46 PM

Old Post 26-04-2008 v 21:35 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 10






další fotoz...jo eště sem zapoměl: kamoš mi dal jednu kyti šalvěje tak sem ji tam zkusil dočasně šupnout taky a zatím jede fpoho...(někde sem se tadyk dočetl že dát šalvěj pod sodík a eště 400kilo je jasná vražda)...a sorry fotky sou dělaný z dvou foťáků (došly baterky tak sem musel použít starej)...zatial pa

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 26-04-2008 v 21:45 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od fujtajxl
další fotoz...jo eště sem zapoměl: kamoš mi dal jednu kyti šalvěje tak sem ji tam zkusil dočasně šupnout taky a zatím jede fpoho...(někde sem se tadyk dočetl že dát šalvěj pod sodík a eště 400kilo je jasná vražda)...


Pokud je šalvěj ještě ve stavu jako na poslední fotce, máš šanci, že to rozchodí. Potřebuje hodně vysokou vlhkost (po aklimatizaci dokáže růst i normálně v pokoji). Nepotřebuje moc světla, ale pokud ho má, ocení to. Já mám ŠD v boxu pod 400w HPS a dává to v klidu. Je pod ostatníma kytkama ve vzdálenosti asi 50cm od lampy v mírném stínu. Světlo jí neuškodí, ovšem bacha na příliš nízkou vlhkost / vysokou teplotu -- to rozchodit nemusí. Klíčem k úspěchu je poskytnout jí dostatečný čas na aklimatizaci (tzn. ze začátku musí být pod pytlíkem / v boxu se zvlhčovačkou).

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 27-04-2008 v 01:09 AM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 12









Zdarec, tak další aktualizace: bohužel se mi furt nepovedlo zprovoznit ten regulátor na ufo tak sem musel trochu improvizovat aby tam ty prcci měli vůbec nějakou vlhkost...no posuďte sami...
4 space.pussy : no šalvě i po dnešku vypadá stejně tak myslím, že jí to neva-samozřejmě je co nejdál od lampy-s vlhkostí mám teď problémy, ale snad to bude v dohledné době ok, jinak teplota je pořád 20°C tak snad ok...
dotaz: ježto to pár (asi 5)řezanů asi nezvládne tak teď řeším dilema nechat tam počet zhruba 11 klonů a snažit se je roztahat nebo dopořídit do plného počtu?(skříň je dělaná na 16 11L květináčů) co byste mi doporučili???vím, že víc kytek neznamená vždy větší výnos, ale zasejc mi tam v takovém počtu nejspíš stejně vzniknou vzduchoprázdna...ideál je buď 16ks nebo vyselektovat na 9ks...poraďte pleas! zatial

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 27-04-2008 v 23:44 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 13











další...

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 27-04-2008 v 23:46 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 14

Zdarec, tak dávám na radu Machomana dneska sem objednal stínítko PowerPlant přes místní bazar, a k tomu dostanu ještě dvě výbojky N-lite SuperHPS 600W + Osram Plantastar 600W (obě jsou sklizeň jetý)...doma mám ještě novou 600 W Philips Master SON-T Pia Green Power tak teď vůbec nevím pod kterou mám jet???co byste doporučili??jedná se mi pouze o fázy květu...


A dále přetrvává problém kolik řezů tam mám nechat??? Má cenu doobjednat řezy do plného počtu 16 ks nebo nechat dobře zakořeněných 11ks nebo vyselektovat na 9 Ks?????
Sorry, že se ptám jak blbec, ale zatím nemám skušenosti s 600 kilem ani s firecrackerem...

díky za odpovědi a připomínky PA

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 28-04-2008 v 20:38 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 15









Hola, tak aktualizace: 11. den na 18/6 včera hnojeno (již potřetí) 1ml/l enzymes + a Growth/Bloom excellarator, 0,25ml/l GH FloraGro,Bloom,Micro, 4ml/l BioBizz RootJuice, a samzřejmě postřik pythaminem...
Myslím, že se maj celkem k světu, až na 4 kytičky, který stále bojujou o přežití,ale zdá se, že to rozdejchaj na úkor zpomalení růstu...
Trápí mě vlhkost s tím pařníkem sem tam naměřil 70 % což je good, ale zasejc tam pak mám nahouby ten ofuk...zatím sem totiž pořád nepoladil ten regulátor....snad bude brzy
no posuďte sami...zatial

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 01-05-2008 v 15:37 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fujtajxl
Stálý Člen

Karma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% PěstitelskáKarma uživatele fujtajxl - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 16









další...poslední 4 fotky jsou ty moji mrzáčci a taky šalvěj- asi se jí tam moc nelíbí....

Royal Orange - drip


400/600 W drip Rw - 7x Orange bud, 2x Jack flash - nedozrálo

Old Post 01-05-2008 v 15:39 PM
fujtajxl je offline   Profil uživatele fujtajxl   Find more posts by fujtajxl   Foto galerie člena fujtajxl   Click here to Send fujtajxl a Private Message   Add fujtajxl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-01-2003 - 600WGardena-hlína - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5221180 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív