Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Řízky od haryho.son-T pia plus E 250.Models:NL,MJ,KB,SAGE,JH. Hnojky:AH.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 33





tady:-)
Omlouvám se za kvalitu Fotek,ale jsou z mobilu a nemohu zatím sehnat editor na jejich úpravu.Používám mobilní Javu a zde je to holt komplikovanější.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 22-05-2008 v 22:40 PM

Old Post 21-05-2008 v 17:25 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 34



ještě Budha a ...KB

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 22-05-2008 v 23:10 PM

Old Post 22-05-2008 v 22:55 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 35

spodní palička KB..už se suší...Btw.Už jsem koštoval a KB Jako takový vřele doporučuji.Excelentní:-)

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 24-05-2008 v 14:26 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 36


Spodní mini paličky si pozvolna suším a průběžně degustuji-KB.Musím uznat,že Hnojky od Atami nejdou v kouři téměř cítit..Mám již jasno..tedy co se hnojek týče.Kytíz krásně bobtnaj.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 24-05-2008 v 21:55 PM

Old Post 24-05-2008 v 19:55 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 37

Na tých fotkách nie je takmer nič vidieť.

Marihuana je dar.

Old Post 24-05-2008 v 20:26 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 38

Opravdu?..Diky za upozornění,smažu je.Vidím to jinak.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 24-05-2008 v 20:38 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 39

Tak ako mazať ich nemusíš, nechaj ich. Iba keď si chcem fotku pozrieť, kliknem na ňu, je to rozmazané. Je mi jasné, že je to kvôli tomu, že sú to fotky z mobilu, ale takto tie fotky nespĺňajú účel.

Marihuana je dar.

Old Post 24-05-2008 v 21:14 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

edit:Do roztoku jsem přidal 200ml 15% Koloidního stříbra. Příspěvek č. 40

Chápu,lehce jsem to promáznul..Já ty fotky vidím normálně..na mobilu je 2Mpx..ale ta mobilní java(opera mini)ty fotky zřejmě hodně ořezavá.Zde v horách počítač nemam:-(Pokusím se něco vymyslet-nápravu.Na compu jsem tento thead zatím neviděl.Kytky jsou super..KB mohu vřele doporučit..Klasika je jasná.Moc dobré modely mi hary opatřil..Chuť KB vynikající,silně energické..velké kompaktní palice a jak vonííí..Lepí jak hrom.Kouř poměrně dlouho drží:-)

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 02-06-2008 v 22:26 PM

Old Post 24-05-2008 v 22:11 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 41

nemůžu ti odepsat na tvé PMMMMMMM hod mi do PPPMMMM tel díky MYDENO

Old Post 12-06-2008 v 13:43 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4285370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív