Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprve a poradne 4x1kw S, 4x600w S, 5x400w MH, 4x2x36w Neony 285 kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Poprve a poradne Příspěvek č. 1

Uvidime jak mi to na poprve vyjde...

Na pestovani jsem si poridil EC (SM302) & PH (MPH7) metr..
Celou skalu postriky a hnojiv od plagronu...
Celkem vybaveni svetla mam 4x1kw S, 4x600w S, 5x400w MH, 4x2x36w Neony

Na Vzduchotechniku pouzivam klasicke vetraky na 220v, 15cm prumer celkem 8ks..
teplota: V kvetu kdyz se sviti je 28° za tmy min 20°

Zalevani a postriky zatim rucne..

Moji snahou bude mit sklizen 1x za mesic... a ztoho duvodu budu zarizovat 2hou mistnost na kvet. Rust trva jeden mesic a kvet dva proto budu mit grow 2kw, bloom 1 - 3,5kw, bloom 2 - 3,5kw.

Zatim jsou kytky v mistnosti na kvet 3 tydny a jiz mam dalsich 125 rizku chytnutich a v rustu a dalsich 160 se jich zakorenuje (viz fotky)

Naposledy upravil 22-04-2008 v 23:22 PM

Old Post 21-04-2008 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



Prvni mistnost na bloom..

Old Post 22-04-2008 v 20:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Matka NL (sensiseeds), dalsi matky Crystal a WW se teprve vyvyji..

Old Post 22-04-2008 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4




Nejake rezy..

Old Post 22-04-2008 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutti Frutti
~интернешонал~гровер~

Karma uživatele Tutti Frutti - 76% PěstitelskáKarma uživatele Tutti Frutti - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 125  

Palec nahoru Konecne something bigger na Groweri! Příspěvek č. 5

Nepodstatne a prinosovo nulove prispevky inych clenov v tomto threade boli zmazane, preto upravujem tento prispevok (povodne reakciu na hlupe prispevky).

Tesime sa na fotky & info, zatial rozbehnute velmi dobre!!
(Do buducna opatrnejsie s osobnym info o sebe )
Prajem tomuto growu i majitelovi vela uspechov a konecne zacinaju na G ozivat vacsie projekty - dufajme, ze sa osmelia aj ini groweri, vela zdaru a stastia!

kinda back

Naposledy upravil Tutti Frutti 26-04-2008 v 06:10 AM

Old Post 23-04-2008 v 01:31 AM
Tutti Frutti je offline   Profil uživatele Tutti Frutti   Find more posts by Tutti Frutti   Foto galerie člena Tutti Frutti   Click here to Send Tutti Frutti a Private Message   Add Tutti Frutti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Strecu Mohl bys napsat prosimte o jaky vetraky presne jde, protoze z tvojeho popisu mi prijde jako by byly docela poddimenzovany. Apropo jake nejmensi vlhkosti jsi s nima schopnej docilit, nebo mas odvlhcovacku? A jeste plochu jestli by jsi mohl prosimte upresnit a systemek kterej pojedes? Toz zatima at se dari. Podobnej projekt bych chtel tez nekdy zkusit:-)))

Ovsem asi bych nemel koule na to zverejneni tady. Inu jsme preci jenom mala zem.

Old Post 23-04-2008 v 09:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 7

eeh,...chvilku mi trvalo než jsem si nacpal bulvy zpět do očních důlků...
Myslím, že Grower se chtě nechtě bude muset připravit na poněkud jinou úroveň growingu... zřejmě budou vznikat nová témata, typu Proč v naší čtvrti nesvítí pouliční osvětlení, příp. Jaká je doporučená tloušťka obvodového zdiva mého roomu...
Jistě, nejsem zastáncem prodeje konopí za účelem zisku, ale rozhodně jsem odpůrcem jeho nákupu z jiného než léčebného důvodu. (tuto pohodlnost zkrátka nechápu).
Účel pěstování člena clynelish mi jaksi znám není, tudíž nemám zapotřebí jakýchkoli soudů (já jsem řekl "soudů"? no, potěš...) a zatím má můj obdiv a support. Pokud se o tenhle link bude dobře starat, myslím, že se máme všichni na co těšit.
clyn.: Větnamci jezdívaj na 30kilo velmi dočasně... a je jich jako zrnek rýže. Ty jsi ale jeden. Chci říct, že se zvyšující se wattáží se, jak už to bývá, zkracuje dočasnost pěstování...opatruj se.
T.F. Nech žije! souhlas, tak nějak to vidím.
Checht,... při představě amerického pacienta, který do sebe tlačí 50g cannabisu denně, si dovolím úvahu: trpěl Pepek námořník artritidou III.stupně?, měl Disney tak krutého cenzora či podlehl drsnému špenátovému lobbingu?

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 23-04-2008 v 14:08 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Tak vetraky ktere jsem zakoupil jsou OEM TNT-A9238V2HBT.

Jinak mistnost na grow ma 20m2 a vlhkost je tam kolem 80%. Nepouzivam zadej privod ani odvod vzduchu.

Mistnost bloom 1 ma 30m2 zatim vyuzivam jen jednoho vetraku na odtah ze dvou a vlhkost pri 112 kytek je 47%.

Druha mistnost na bloom ma 35m2 ale jeste jsem ji nezaridil. Planuju, ze ji udelam hydro a misto rockwoolu pouziju zreciklovany (tz.natrhany) geotextilie na vlakna.

Dale zrizuji druhou mistnost na matky a na zakorenujicise rizky. Tez o velikosti 20m2.

Jinak jen pro zajimavost,
Napad to rozjet trosku ve vetsim me vzdy inspiroval, protoze se ridim pravidlem kdyz uz tak uz. Mym hlavnim problemem byly vzdy finance, a tak jsem se nastval a rek si ze se nebudu preci furt jen vymlouvat.
Zasel jsem do BAWAG bank a zaridil si pujcku na 280 000 na 6 let.



S pozdravem

Naposledy upravil 26-04-2008 v 17:57 PM

Old Post 23-04-2008 v 16:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Add ventilace, jsi naivni jestli si myslis ze ti ty pc vetracky bo co to je za mrdky udrzi teplotu a vlhkost na prijatelne mire. Byt tebou tak koupim nejaky poradny ulitky a mas klidek do kazde kvetove mistnosti ulitku kolem 2500m3 + regulator a mas klid. Jak rikas: Kdyz uz tak uz. Mej se

Old Post 23-04-2008 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od clynelish
....Nepouzivam zadej privod ani odvod vzduchu...

Používáš nějaký kahan na spalování kyslíku a vytváření oxidu uhličitého? Nebo prostě na téma výměna dýchacích plynů a efektivní fotosyntéza sereš? Je sice hezký, že máš kilowaty ve světlech, ale je docela mrzuté přijít na důležitost ventilace při prvním growu, který je tak velký a hlavně nákladný. Jak psal Disaster- pořádný odtah, na druhé straně místnosti třeba i pasivní přítah, když bude odtah dost silný, několik cirkulačních ventilátorů a pak ty výsledky budou o něčem jiném.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 23-04-2008 v 18:59 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 11

clynelish: tvá upřímnost je až bych řek fascinující. s nečím podobným jsem se setkal i zde: http://xeznam.cz/uzivejsi/ , ovšem ten link se od svého počátku nijak nezměnil...

K tématu - s tou ventilací to skutečně dořešené nemáš (OEM TNT-A9238V2HBT jsou pořád PC větráky, byť vysokorychlostní) a myslím si že těch 15-20 tisíc na ulity bys z té "půjčky" ještě vytlačit měl. (pozdější zjištění, že je to tak, může být velmi nepříjemné - grow v háji, stejně jako předchozí investice do stávajícího balastu). Každopádně foto, foto, foto. Jsi v galerii.
Téma s chutí objednávám, protože (skutečně- nic ve zlým) jsem zvědav, jak dlouho lze tolik lidí a jiných institucí vč. bankovních manažerů tahat za nohu (i když v případě bank bych vsadil flek na hru, že když je zcela upřímně seznámím se svým "podnikatelským záměrem" tak při vidině zaručené návratnosti+zisku mi půjčej dvakrát tolik i bez potvrzení o příjmu, bez ručitele a jako bonus ještě zadara obdržím plán budoucích investic vč. osobního asistenta...)
Jak říkám - opatruj se.
H.

edit: koukám, jsou tu rychlejší...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Naposledy upravil Hyde 23-04-2008 v 19:35 PM

Old Post 23-04-2008 v 19:16 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12





Tady zverejnujeme i bez tak dost zavazny veci a ta pujcka je malickost v porovnani s...

Dalsi fotos jsou z bloom room1 - 23ti den

Naposledy upravil 23-04-2008 v 22:10 PM

Old Post 23-04-2008 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13



Dale vam zasilam fotky novych rezu a grow roomu

Tu vzducho techniku si beru k srdci a jdu to prostudovat. p.s. nejsou to pc vetraky ale vetraky do digestori..

Naposledy upravil 23-04-2008 v 22:19 PM

Old Post 23-04-2008 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
donsalvatore
Stálý Člen

Karma uživatele donsalvatore - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 14

budes nejak resit pachovy filtr nebo konopny zapach nevadi?

Old Post 23-04-2008 v 22:37 PM
donsalvatore je offline   Profil uživatele donsalvatore   Find more posts by donsalvatore   Foto galerie člena donsalvatore   Click here to Send donsalvatore a Private Message   Add donsalvatore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

V mim pripade to neni nutnosti uvidime az ted v druhe fazi kvetu..

Old Post 23-04-2008 v 22:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od clynelish
V mim pripade to neni nutnosti uvidime az ted v druhe fazi kvetu..


jeche neni nutnosti

pockej az se ti tam bude houpat 10 kilo konopi, prides ke dverim u baraku nebo kde to mash /snad ne v byte/ otevres a dostanes takovou facku ze druhou chytis o ty dvere cos otevrel.. VENTILACE VENTILACE VENTILACE samozrejme s pachovym filtrem - v tomhle formatu

smaznu

Old Post 23-04-2008 v 22:44 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0995320 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív