Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » černají mi listy u šalvějky,,,,,,proč???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
wmary
Nový Člen

Karma uživatele wmary - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Škůdci černají mi listy u šalvějky,,,,,,proč??? Příspěvek č. 1

Ahoj,koupil jsem si šalvějku a nechal poslat českou poštou.Čekal jsem jak mi přijde druhej den a ono nic.po 5-ti dnech dorazil balík a kiti zdewastowany.Postavil jsem si na ně malej pařníček a doufal že je zachráním.chvíli to vypadalo že se drží,ale najednou jim začali černat konečky listů ...proč???

Nepodělávej a nebudeš podělán.
THC s tebou bratře.

Old Post 04-05-2008 v 14:58 PM
wmary je offline   Profil uživatele wmary   Find more posts by wmary   Foto galerie člena wmary   Click here to Send wmary a Private Message   Add wmary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 2

No pravděpodobně mají málo vlhkosti, tak zkus nějak doladit ten pařník. Taky se stává že to černá na poškozených místech. Měl bys ji asi takhle do začátku rosit(odstátou) vodou.
Kdybys dodal fotky, bylo by to lepší.
Taky si pročti thready o šalvěji, neni jich tu málo, tam určitě něco najdeš.
A na závěr, je to řízek, nebo už rostlinka??
Hodně štěstí.

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 04-05-2008 v 17:19 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopnak
Stálý Člen

Karma uživatele konopnak - 63% PěstitelskáKarma uživatele konopnak - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 3

Neni to tak jednoduchý. Černající listy na koncích nejsou problém (v malém množství), černý flíčky na listech jsou plíseň způsobená například přehnaným rosením. Projdi si ty thready a najdi si přesně obrázek toho co máš. Nebo sem hoď foto

Matky Ganesh Mandala seeds
Kinder surprise cloner
myfreeyoga.com

Old Post 04-05-2008 v 18:10 PM
konopnak je offline   Profil uživatele konopnak   Find more posts by konopnak   Foto galerie člena konopnak   Click here to Send konopnak a Private Message   Add konopnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Taky jsem řešil tento problém poté, co mě dorazily. Listy černají buďto stresem nebo nedostatkem vlhkosti. Vyřešil jsem to tak, že jsem je nechal v květníčcích, dal jsem je do misek s vodou (zkusil jsem i přidat enzymy a nevypadalo, že by to šalvějkám vadilo) a postavil jsem jim boxík z plastový krabičky (viz. můj thread o šalvějkách). Jako víko používám takovou tu průhlednou svačinovou folii, do které udělám denně tužkou 2-3 dírky, aby si kytičky začaly zvykat na pokojovou vlhkost postupně. Ze začátku jsem rosil každý den několikrát, teď jednou za den-dva dny. Věřím tomu, že je z toho dostaneš

Old Post 04-05-2008 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wmary
Nový Člen

Karma uživatele wmary - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5



Ahoj tak tady jsou ty fota těch lístečků

Nepodělávej a nebudeš podělán.
THC s tebou bratře.

Old Post 05-05-2008 v 10:43 AM
wmary je offline   Profil uživatele wmary   Find more posts by wmary   Foto galerie člena wmary   Click here to Send wmary a Private Message   Add wmary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wmary
Nový Člen

Karma uživatele wmary - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6




Tady jsem si trochu pohrál s pařníčkem a malinko ho upravil.
Lístky jsou pořád načernalý,ale už se začínají stavět.3 dny byli jak chcíplí a teď se snad začali vzpamatovávat.

Nepodělávej a nebudeš podělán.
THC s tebou bratře.

Old Post 05-05-2008 v 10:50 AM
wmary je offline   Profil uživatele wmary   Find more posts by wmary   Foto galerie člena wmary   Click here to Send wmary a Private Message   Add wmary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4230650 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív