Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Tři "krásky" aneb moje první zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dinornis
Nový Člen

Karma uživatele dinornis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 15  

Obecné Tři "krásky" aneb moje první zahrádka Příspěvek č. 1




Toto je moje první chvála, kterou jsme vypěstovali s kamarádem na Vysočině.

Druh je no name.

Doma mi v pařeništi vyrostlo z 10 semínek 6 rostlinek. Vysadili jsme je do lesa za padlý strom, kde svítilo celkem dost sluníčka. Uchytili se 4 rostlinky, které rostly asi dva týdny v odříznutých petláhvích, kde měli pěkně teplo, vlhko a ještě ochranu proti zvířatům.
Rostliny nebyly zařezávané. Byly zalévané a jednou hnojené husím trusem.

Ze 4 rostlin byl 1 samec, kterého jsme včas odstranili. A tak nám na políčku rostly tři "krásky" dokud jsme je nesklidili.
Jediný nalezený škůdce byly nějaké velké housenky, kterých tam bylo asi pět a okousávaly listy (byly zalezlé uvnitř paliček).

Jiný kamarád měl vysazenou tu samou odrůdu a po dvou týdnech od naší sklizně mu palice nádherně zčervenaly, ale ztratily zase na vůni.


Výsledek: příjemné hulení, které nekouše skoro vůbec v krku a celkem zhuluje (ale je toho třeba trošku víc) a to nejhezčí - nádherně voní a to velmi silně (když jsem paličky sušil, celý pokoj byl přímo nasáklý sladkou vůní ...)

Láska prochází žaludkem, ale řízky jsou řízky...

Moje první zahrádka

Naposledy upravil dinornis 03-11-2007 v 12:06 PM

Old Post 03-11-2007 v 11:46 AM
dinornis je offline   Profil uživatele dinornis   Find more posts by dinornis   Foto galerie člena dinornis   Click here to Send dinornis a Private Message   Add dinornis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dinornis
Nový Člen

Karma uživatele dinornis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 15  

Obecné Tři "krásky" aneb moje první zahrádka Příspěvek č. 2



další dvě fotografie...

Láska prochází žaludkem, ale řízky jsou řízky...

Moje první zahrádka

Old Post 03-11-2007 v 11:54 AM
dinornis je offline   Profil uživatele dinornis   Find more posts by dinornis   Foto galerie člena dinornis   Click here to Send dinornis a Private Message   Add dinornis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dinornis
Nový Člen

Karma uživatele dinornis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 15  

Obecné Tři "krásky" aneb moje první zahrádka Příspěvek č. 3



ještě dvě fotografie, které jsou takové "umělečtější" ... :-)

Láska prochází žaludkem, ale řízky jsou řízky...

Moje první zahrádka

Old Post 03-11-2007 v 11:56 AM
dinornis je offline   Profil uživatele dinornis   Find more posts by dinornis   Foto galerie člena dinornis   Click here to Send dinornis a Private Message   Add dinornis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dinornis
Nový Člen

Karma uživatele dinornis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 15  

Obecné Tři "krásky" aneb moje první zahrádka Příspěvek č. 4




no a takhle vypadaly palice necelý týden před sklizní ...

Láska prochází žaludkem, ale řízky jsou řízky...

Moje první zahrádka

Old Post 03-11-2007 v 11:58 AM
dinornis je offline   Profil uživatele dinornis   Find more posts by dinornis   Foto galerie člena dinornis   Click here to Send dinornis a Private Message   Add dinornis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
400w
Stálý Člen

Karma uživatele 400w - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 5

máš to fajnový, hezký kytíz...chtěl sem se zeptat, osvědčil se husí trus? popravdě zkoušel sem jen slepičince a v poho, třeba sou husy lepčí :-)určitě to příští sezonu zkusim

Old Post 05-11-2007 v 15:08 PM
400w je offline   Profil uživatele 400w   Find more posts by 400w   Foto galerie člena 400w   Click here to Send 400w a Private Message   Add 400w to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dinornis
Nový Člen

Karma uživatele dinornis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 15  

Organika Příspěvek č. 6

400w: husičince se osvědčili, ale já je použil jenom proto, že babička je chová a slepice nemá , ale slyšel jsem že je to podobný ... ale nevim, zase husa je "vodní" pták ale když to žere to samí tak je to asi jedno

Láska prochází žaludkem, ale řízky jsou řízky...

Moje první zahrádka

Old Post 05-11-2007 v 15:13 PM
dinornis je offline   Profil uživatele dinornis   Find more posts by dinornis   Foto galerie člena dinornis   Click here to Send dinornis a Private Message   Add dinornis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohy
Stálý Člen

Karma uživatele Kohy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 7

dinornis--pekny kytky, chvalim..btw. Odkud presne z Vysociny pochazis??

Old Post 05-11-2007 v 15:27 PM
Kohy je offline   Profil uživatele Kohy   Find more posts by Kohy   Foto galerie člena Kohy   Click here to Send Kohy a Private Message   Add Kohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 8

Pekné sativi... K+

Shaman...

Old Post 05-11-2007 v 15:58 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 9

Hezké, ale chtel jsem se zeptat zda jste nejak resili stavajici ( lesni ) zeminu? Upravovali jste ji nejak, Ph treba? Jo a k otazce slepicince x husince odpovidam HOVNO jako HOVNO

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 03-11-2008 v 08:29 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2636850 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív