Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Growshop Mazar vs. Yama (oboje v Brně)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 1

Oba growshopy jsem navštívil 08.04. 2002, Yamu i dřív.
Už jsem prohlížel pár threadů a někde nevěděli, kde je najít:
Yama - Slovákova 10 (kolmá na Kounicovu, vedle Moulin Rouge a skoro naproti prodejně Paegasu) www.yama.cz
Mazar Cejl 7 (dolů na začátku Malinovského nám., je to ve dvoře asi 20m a pak v pravo, je to taky tattoo studio) www.mazartattoo.cz

Yama: je vpohodě, je relativně blízko centra a je tam dobrá obsluha. Ale když jsem se zeptal na rockwool nebo na hydro květináče, tak nemaj. Za to tam mají plno substrátů a dost ostatních (nepotřebných) věcí jako oblečení a kosmetický přípravky. Mají tam kvalitní výběr papírků a filtrů. Fajky tam mají dost drahý, celkově je to předraženej obchod. Minule jsem se ptal na výbojku a za komplet chtěl 7000kč.

Mazar: Za prvý je tam perkeftní obsluha! S tím borečkem jsem si fakt dobře pokecal. Mají tam rockwool za rozumný ceny. Maj tam fajky za výborný ceny (dřevěný od 37kč! jinak dřevo 50,70-150kč). Můžete se tam hned nechat potetovat! Ohledně sodíkovek mají wattáže 250W a 400W. Maj nějaký speciální hnojivo(přírodní z Hollandu), na groweru jsem o něm nečet, ale dal mi nějakou příručku o těch hnojivech, která je dost zajímavá a kterou chci nascanovat na grower.

Závěr: V Yamě si kupujte oblečení a věci okolo ganji, popřípadě potřeby pro pěstování v hlíně-substrátu.
V Mazaru si kupujte fajky,hnojiva a rockwool. Pro mě je vítěz Mazar, jelikož je tam fakt dost příjemná obsluha!

[Edited by WiB on 09-04-2002 at 09:16 PM]

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 09-04-2002 v 20:09 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Yama maník: Příspěvek č. 2

Jo, je pravda, že se nechová úplně vpohodě, ale špatnej není. Když jsem tam přišel poprvý a zeptal se ho kolik stojí ta žárovka (sodík), tak mi to ukázal a v klidu řekl sedum táců. Já jsem mu poděkoval a rozloučil se...
Podruhý(včera) jsem se ho zeptal na rockwool a hydro květináčky. Ani jedno neměl a přesto, že tam měl už asi 7 návštěvníků se mi celkem věnoval. Tak jsem mu řek, že si vezmu aspoň jedny filtry, dal mi krabičku na výběr, já si vybral, zaplatil a rozloučil se, on se taky s úsměvem rozloučil, byl vpohodě, akorát v sobě nemá duši prodavače-obchodníka. Je to holt jen hulič

Old Post 09-04-2002 v 20:43 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 3

2Lemarc: To já vypadám taky dost normálně, akorát jsem se k němu choval jako hulič k huličovi - máme společnou věc, která je mírumilovná a bratrská(to zní pěkně blbě,ale je to tak)! No bavil jsem se s ním jak s kamošem a on to bral v pohodě. Tak za měsíc sklízím noname, tak bysme si mohli dát špeka. Rád se seznamuju s growerama a zahulím s něma. Jinak to hnojivo, myslím BN supermix hydro bych zkusil od tvýho kamoše, jestli to jde. K4U za dobrý tip pro všechny brněnský growery!

ad2: můžeš napsat kolikrát a kam chceš adresu, ale vždycky se najde člověk, kterej se Tě zeptá: kde to je?
Tak jsem to hodil do kuřárny a dal tomuto threadu (si myslím) kvalitní název, že sem mrknou i ti lidi, kteří neví...

[Edited by WiB on 10-04-2002 at 01:12 PM]

Old Post 10-04-2002 v 12:09 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 4

Zde byla nepodstatná a neaktuální informace.

[Edited by WiB on 28-09-2002 at 10:18 AM]

Old Post 14-04-2002 v 10:18 AM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Brno Příspěvek č. 5

TAk take napisu svuj nazor

Jsem z Olomouce ale v Brne studuju a tak tam travim vetsinu casu. a take tam mam pestirnu a byl se v yamme a ten typek tam je v pohode je to proste hulic ale ten vyber zbozi neni nejlepsi taky mi nabizel predradnik pro 400 w (tzn tlumivka kondik a starter vse v takove te elektrikarske krabici izolovane) za 5000 takze + vybojka a stinitko + kabely = fakt tech 7000 coz je nekrestanska cena


no a mazar to je obchudek fakt v klidu ten prodavac je uplne pohodovej clovek jak tu nekdo psal ze nevi co mazar znamena tak to neni pravda.
taky vypadam uplne normalne jsem vysokoskolak a uplne v klidu jsem si snim pokecal o tech hnojivach bavili jsme se tak hodinu o vsem moznem.muj nazor je ze tomu rozodne rozumi a vi co prodava. Asi zalezi jak na nej zapusobis....

Ty hnojiva me taky zaujaly, chci si je koupit, ale jestli je bude nekdo michat tak je beru jen staci sem napsat a ja us se ozvu tak as se ten tvuj kamos vrati z nepalu tak urcite dej vedet jestli me to bude stat polovinu tak do toho urcite du.

cau Dlabi

[Edited by Dlabi on 20-04-2002 at 01:10 PM]

LEGALIZE IT!!

Old Post 14-04-2002 v 11:02 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
restart
Nový Člen

Karma uživatele restart - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 6



[Edited by restart on 31-05-2002 at 07:21 PM]

Old Post 14-04-2002 v 11:19 AM
restart je offline   Profil uživatele restart   Find more posts by restart   Foto galerie člena restart   Click here to Send restart a Private Message   Add restart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

rizky Příspěvek č. 7

mas dve moznosti

1.zajet do Vidne a tam koupis za 9euro 1 rizek ale fakt kvalitka

2.nekdo hodny kdo ma matku te proste obdaruje

LEGALIZE IT!!

Old Post 14-04-2002 v 11:35 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
restart
Nový Člen

Karma uživatele restart - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 8



[Edited by restart on 31-05-2002 at 07:22 PM]

Old Post 14-04-2002 v 14:05 PM
restart je offline   Profil uživatele restart   Find more posts by restart   Foto galerie člena restart   Click here to Send restart a Private Message   Add restart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 9

No dneska sem byl v Brně, nakoupit něco pro mý kytičky a pro sebe. Zašel sem do Mazara, poněvadž sem tam ešče nebyl a jak pako chodil do Yamy. Vejdu do toho dvora. Tak sem vlez do vnitř. Já mu řek, že potřebulu pejpr, síta a ňákej stimulátor, jako pythamin, Bioalgen-S90..... Tak mě řek, že ví wo co gou. A zaved mě do svýho kumbálku. Plno kokosovejch rohoží, sodíkovky v pozadí, a ve vytríně přípravky od BIO NOVA. Tak mě tam začal ukazovat ty přípravky a začal do toho míchat svý skušenosti a, ža mu to pěkně kvete a takový. Pak sme si začali tykat trochu prohodili názor. Koupil sem docela good. Vzal sem si postřik (řasy,hormony,vitamíny...) a ještě mě doporučil takovou super drahou ptákovinu. BN Coco-bric. Vypadá to jako 20*5*5 briketa. Podle návodu sem to dal do vody a za půl hoďky sem měl z tej malej kostky celej kýbl pořádně kvalitní a drahé půdy. Pak sem chtěl zaplatit. Zacálovali sme jen ty přípravky. Dodatečně sme započítali ty papíry a síta (89) tak sem začal vytahovat padesátky a won mě to střelelil za pajcku. Fak dost síla. U mě vítězí MAZAR. Jo jetě mě povídal o jakýmsi bezva hnojivu. Určitě se tam zastavte: příjemnej chlapík dobrej výběr, přijatelný ceny

Old Post 15-07-2002 v 20:55 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

YAMA a hnojiva Příspěvek č. 10

Pouziva nekdo hnojivo od YAMA - CELLMAX. Link http://www.cellmax.nl/index_.htm . Zajima me jakou mate s timto hnojivem skusenost.A jestli pouzivate tak taky jestli se da nak prekrocit davkovani nebo jestli je to horni hranice.... atd ....

Old Post 24-09-2002 v 15:25 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hi-chu
Stálý Člen

Karma uživatele hi-chu - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 11

www.yama.cz

Slovakova 10

http://www.mapy.cz/handler.py?actio...+10&cities=Brno

Old Post 22-01-2004 v 14:07 PM
hi-chu je offline   Profil uživatele hi-chu   Find more posts by hi-chu   Foto galerie člena hi-chu   Click here to Send hi-chu a Private Message   Add hi-chu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 12

pokud vím, tak zmizela z povrchu zemského ... na jejím místě je teď kadeřnictví...
Nepřestěhovali ji jen někam?

... ++//*-_-*\\++ ...

Old Post 22-01-2004 v 17:21 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chroust
Stálý Člen

Karma uživatele Chroust - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 13

sry za zasírání téma ale potřebuju poradit; kolik growshopu je v Brně? a hlavně kde a kdyby ste měli link na jejich stránky (pokud maj) tak napište, dik

Somewhere far away in space and time, where stars are falling down, over the edge of Universe....


Old Post 26-06-2008 v 12:19 PM
Chroust je offline   Profil uživatele Chroust   Find more posts by Chroust   Foto galerie člena Chroust   Click here to Send Chroust a Private Message   Add Chroust to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 14

zkus tohle: http://grower.cz/rozcestnik/?

do pytle jsem pomalej

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 26-06-2008 v 12:39 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chroust
Stálý Člen

Karma uživatele Chroust - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 15

ok díky, furt se radím tady s growerem místo abych použil strýčka googla... sem tu novej zatím ale postupně přicházím na to jak to tu funguje všichni mě odkazují na google.cz místo aby už ze zkušenosti poradil... jinak, dík za ten rozcestník

Somewhere far away in space and time, where stars are falling down, over the edge of Universe....


Old Post 26-06-2008 v 16:45 PM
Chroust je offline   Profil uživatele Chroust   Find more posts by Chroust   Foto galerie člena Chroust   Click here to Send Chroust a Private Message   Add Chroust to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7849800 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív