Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Mine
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Homboy
Nový Člen

Karma uživatele Homboy - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 12 

Nápad Příspěvek č. 1

Jednou kdyz mi kamos vypravel jak mu nekdo vybral pole

dva dny pred sklizni (div ze nemel slzi v ocich) . Dostal

sem napad-adekvatni proti zlodějum je ochrana pole zminovanim .

Kdybi mel nekdo skusenosti tak at se podeli.

PS: Neni tu nekdo z armady

Old Post 18-03-2001 v 00:11 AM
Homboy je offline   Profil uživatele Homboy   Find more posts by Homboy   Foto galerie člena Homboy   Click here to Send Homboy a Private Message   Add Homboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leecooper
Nový Člen

Karma uživatele Leecooper - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 12 

Nápad SMRT zlodějům Příspěvek č. 2

Já bych měl takový dobrý vražedný nápad kup si knížku "JAK PŘEŽÍT" nebo tak nějak stojí cca 200Kč a tam máš návod jak lovit srny jeleny atd. kdybys náhodou havaroval letadlem někde v obrovském lese nebo v pralese,ale taky se to dá použít ne ty zasrané ZLODĚJE.
A kdybys takto nějakého nachytal tak aspoň bude o jednoho zloděje na světě míň a můžeš s ním aspoň pohnojit kytky,myslím že lidské maso ještě nikdo nepoužil.

-------3-------

Old Post 23-04-2001 v 14:14 PM
Leecooper je offline   Profil uživatele Leecooper   Find more posts by Leecooper   Foto galerie člena Leecooper   Click here to Send Leecooper a Private Message   Add Leecooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

miny Příspěvek č. 3

takhle to řešej gangy v jižní americe a podobnejch .. - pole jim tam vybíraj konkurenční gangy a benga jim tam zapalujou; taky tam mívaj ostřelovače na stromech, ale tohle všechno je u nás trochu out, co gdyby tam šel neškodnej (?) houbař nebo malej parchant na hajzl

Old Post 23-04-2001 v 20:51 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mllock
Nový Člen

Karma uživatele mllock - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

zaminovat pole ??? Příspěvek č. 4

Jo jo uplne st ebou souhlasim, nedavno si bejvalej pyrotechnik takhle zabezpecil chatu, jelikoz mu ji porad nekdo vykradal a pak tam vlezl malej kluk a podarilo se mu odsmahnout naslapnou minu. Moc z nej nezbylo.A stary pan si to vycita do dnes.Nekde jsem tady cetl dobrej napad vysazet vsude okolo spoustu policek s technickym konopim, seminka sezenes ve zverimexu.Tak ,alespon zlodej kterej tomu trosku rozumi bude litat vsude okolo a snad ho to i prejde.Kdyz tam nebudou paldy... Tak treba se na to vysere a necha zbyly pole napokoji.to se mi zda jako schudnejsi reseni nez neco zaminovavat..

mllock

Old Post 23-09-2002 v 23:48 PM
mllock je offline   Profil uživatele mllock   Find more posts by mllock   Foto galerie člena mllock   Click here to Send mllock a Private Message   Add mllock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oleg
Nový Člen

Karma uživatele oleg - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 2 

miny Příspěvek č. 5

ahoj,no mě se to zdá taky blbej nápad dávat tam nějaký pasti,leda by byly životu bezpečný,podle mě jsou nejlepší ochrana pořádný kopřivy,bodláky a pichlavý křoví,chce to prostě jenom najít dobrý místo

Old Post 25-09-2002 v 12:48 PM
oleg je offline   Profil uživatele oleg   Find more posts by oleg   Foto galerie člena oleg   Click here to Send oleg a Private Message   Add oleg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsix
Nový Člen

Karma uživatele jsix - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 18 

mllock> Příspěvek č. 6

Myslím, že ten nápad s technickým konopím je dobrá blbosť, chcem vidieť ako by si sa postaral o to, aby ti neopelilo samice na tvojom poli...

Old Post 01-10-2002 v 14:54 PM
jsix je offline   Profil uživatele jsix   Find more posts by jsix   Foto galerie člena jsix   Click here to Send jsix a Private Message   Add jsix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jsix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubr
Nový Člen

Karma uživatele zubr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 7

mě teda nikdo pole nevykrad,ale mam zákeřnou babičku, ktera mi vytrhla kytičky a proti ni zatim neznam učinějši obranu něž sebrat brejle na dálku i nablízko to je pak v pi.. jinak lepší něž miny sou přirodní pasti (močál trní ostružiny křoví....)

Old Post 01-10-2002 v 23:58 PM
zubr je offline   Profil uživatele zubr   Find more posts by zubr   Foto galerie člena zubr   Click here to Send zubr a Private Message   Add zubr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4003350 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív