Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Jaký Máte Fotoaparát??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Jaký Máte Fotoaparát?? Příspěvek č. 1









Sewas all Grower's! Zajímám se docela dost o focení a chtěl bych se zeptat jaký máte fotoaparát???a ten kdo má nějaký sklon k focení upněte nějaké bestovky nebo pošlete link na nějaké fotky nebo Galerie!!
------------------------------------------------------------------
Já mám Konica-Minolta Dimage Z3
MOJE GALERIE:podivejte se jestli chcete!!!
http://www.flickr.com/photos/22071540@N03/

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Naposledy upravil Pittbull 30-03-2008 v 14:05 PM

Old Post 30-03-2008 v 13:46 PM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowrider
Stálý Člen

Karma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2









FinePix S9500:

Old Post 30-03-2008 v 15:31 PM
Lowrider je offline   Profil uživatele Lowrider   Find more posts by Lowrider   Foto galerie člena Lowrider   Click here to Send Lowrider a Private Message   Add Lowrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 3

už tady asi nemá nikdo foťák že?:-)

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Old Post 03-04-2008 v 06:10 AM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Mám ale ne tak výkonej,moc moc pěkný fota,k+ oboum za nadání

Old Post 03-04-2008 v 06:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 5

Hej co děláš hoď sem něco!!já sem taky rok fotil s Nokií N73 a ta taky nefotí moc dobře!!tak skus přispět

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Old Post 03-04-2008 v 07:03 AM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6



zatim pouzivame kompakt nikon coolpix L5
nic moc ale fotit to umi
rad bych pozdeji canon powershot s5 is

Old Post 03-04-2008 v 09:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Phuuu ad kiwi
zatim pouzivame kompakt nikon coolpix L5
nic moc ale fotit to umi
rad bych pozdeji canon powershot s5 is


Nikon Coolpix L5 je obyčejný Kompakt ale je lepší než moje Nokia N73 pamatuj nezáleží co máš za foťák!záleží na tom jak vidíš prostorově a jak dokážeš oběkty zahrnout do kompozice!!

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Old Post 03-04-2008 v 11:47 AM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 8

vcera sem si koupil novej Canon sx100 is, neni to zas az takovej narez, ale lepsi nec co sem mel canon ixus 40.


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 03-04-2008 v 12:19 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9






v tom mas sice pravdu ale preci maly rozdil tam bude
napr. v technickych parametrech

ps:doplnuji o starsi fota

Old Post 03-04-2008 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

čauec

fotím teď olympusem mju 780.
Není to žádný makroSatan,ale spokojenost je

fotil jsem EOSem,nemám však focení jako koníček,pro mě je již nyní důležitější kompaktnost,to však neznamená že neocením rozdíl.
Jako kluk jsem fotil na zenitech,u plných manuálů jsem zůstal do 25ti let....dnes bych to asi neuměl na prvou šupu

fota jsou pěkný

Old Post 03-04-2008 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 11

zdarec,
fotím Nikonem D50 se sklama Nikkor 18 - 55 a Sigma 105/2.8 DG macro. Pomalu pokukuju po těle D200. Pár fotek mám v galérce. Jináč jak bude čas, tak sem něco upnu..

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Old Post 03-04-2008 v 18:52 PM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 12

Caute borci, som rad ze vzniklo forum na tuto temu, pretoze v poslednej dobe sa chystam kupit nejaky kompakt za lacny peniaz..

Myslim ze sa viete v parametroch pohybovat lepsie ako ja, bol by som velmi rad keby ste mi pomohli s vyberom...

Posielam link na najlacnejsie fotaky, ktory z nich je pomerne najlepsi ?

http://www.pixmania.sk/sk/sk/foto/d...SC&orderBy=Prix

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Old Post 03-04-2008 v 21:15 PM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Phuuu ad kiwi
v tom mas sice pravdu ale preci maly rozdil tam bude
napr. v technickych parametrech

ps:doplnuji o starsi fota


No spíš než v technických parametrech bych řekl že je to o té kompozici a prostorovém vidění!!!a samozřejmně o nastavení Clony a a Času uzávěrky!->Expozičním času!kdo tady má z vás EOS nebo aspon nějakého UltraZooma tak určitě ví že Režim "P" podobný automatice skoro vždycky vypočítá čas i clonu jak to má být a když náhodou ne tak Přepneš na "M" Manual! a nastavíš si čas i clonu manuálně!já být vama tak se na kompakt uplně vybodnu a koupím aspoň ultrazoom protože určitě nechcete aby ste dojeli z dovolené a všechny snímky buďto přepálené nebo tmavé!!jak to u většiny lidí bývá!!

A jestli si chcete koupit foťák ta doporučuju www.oehling.cz
a jestli někdo rád fotí tak nech zajde na www.rammania.comse tam zaregistrujte a přispívejte jestli chcete! rádi vás přivítáme mezi námi fotografy!

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Naposledy upravil Pittbull 04-04-2008 v 23:39 PM

Old Post 04-04-2008 v 11:09 AM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
|8|
Stálý Člen

Karma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 14

Jak píše Pittbull - focení není o technice, ale o "tom" co za tou technikou stojí, respektive kdo se dívá do hledáčku. Sebelepší technika Vám dobrý snímek neudělá, leda Vám to usnadní - viz fotografie zvířat ve volné přírodě, což je na techniku (respektive co týče pořizovacích nákladů) jedno z nejnáročnějších témat. Ale tohle je například oblast, kde ultrazoom neobstojí a ani obstát nemůže.

Belladonna (Paradise seeds) | Jack Herer (Sensi seeds) | Frisian Dew (Dutch Passion)

Naposledy upravil |8| 19-02-2011 v 23:51 PM

Old Post 04-04-2008 v 17:28 PM
|8| je offline   Profil uživatele |8|   Find more posts by |8|   Foto galerie člena |8|   Click here to Send |8| a Private Message   Add |8| to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 15


myslím že ultrazoomy podceňuješ!!jako já vím že zrcadlo je bestovní ale že se s UZ-Ultra Zoomem špatně fotí zvěř tak to bych neřekl!ale jinak máš taky pěkné fotky!jo a tady máš odemně tu špatně vyfocenou zvěř z mojí Minolty Z3

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Naposledy upravil Pittbull 05-04-2008 v 00:30 AM

Old Post 05-04-2008 v 00:03 AM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
|8|
Stálý Člen

Karma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% PěstitelskáKarma uživatele |8| - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 16

Pittbull - já jsem neřekl, že je to nemožný, ale kdyby byl v pohybu, tak se obávám, že nemáš šanci. Je to výřez nebo zmenšený originál? Nicméně si myslím, že jsi měl štěstí, že Ti takto zapózoval

Ale jak jsem řekl - UZ je dobrý kompromis pro toho komu nestačí rozsah, titěrná velikost a ovládání u kompaktu a zároveň nemá peníze, nebo sebou nechce tahat těžkou zrcadlovku s x objektivy. UZ za cenu některých kompromisů v jistém ohledu DSLR předčí, to nepopírám.

Jinak díky

Belladonna (Paradise seeds) | Jack Herer (Sensi seeds) | Frisian Dew (Dutch Passion)

Old Post 05-04-2008 v 22:10 PM
|8| je offline   Profil uživatele |8|   Find more posts by |8|   Foto galerie člena |8|   Click here to Send |8| a Private Message   Add |8| to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3532810 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív