Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Wild Ganja ina Renocar Brno?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Co myslite, jakeho je ganja puvodu?
Technika z nejakyho pole
Nekdo tam hulil a asi mel v bucu semena, co rozhazel okolo
Divoka ganja
Nekomu zbagrovali pole
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 1

Ty jo u renocaru se obcas zhuluju takze je to mozna moje prace. Jenom nevim kde ten poklop je ve predu nebo vzadu? Kdo by si nezapalil kdyz se cumi na ty kary? mas primo bayerishe nebo neakou zpratelenou znacku?

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 17-05-2008 v 08:21 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowrider
Stálý Člen

Karma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

kdyz rikas ze neco zacina kvist,tk to bude nakej ruderalis. takze to bude asi ornice z naky louky kde ruderalis roste.

Outdoor 2008: First Bud Ve znamení obřích výnosů ze zákeřných indik.
Outdoor 2009: Land Of Sensi Ve znamení pozdní sadby a orosených sativ.
Outdoor 2010: Bush Doctor´s Garden aneb zelená masa
________________________________
Rototom Sunsplash 2011 Spain Reggae Festival Report

Old Post 17-05-2008 v 10:32 AM
Lowrider je offline   Profil uživatele Lowrider   Find more posts by Lowrider   Foto galerie člena Lowrider   Click here to Send Lowrider a Private Message   Add Lowrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 3

no,podle listu to nevypada na techniku,i kdyz jsem pro ni hlasoval...skus si to vzit k sobe a uvidis co z toho bude...

DEN/NOC

Old Post 17-05-2008 v 12:23 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 4

já bych si vzal sazeničku a třeba ti z toho vyroste nějakej NYCD
edit: já jsem našel kyti která rostla na bus. zastávce mezi kachličkama, pak u nás před školkou v záhonku- ty děcka dospívají dneska čímdáltím dřív

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Naposledy upravil crackonos 17-05-2008 v 14:40 PM

Old Post 17-05-2008 v 13:09 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 5

Já takhle našel kytku na peroně hlavního nádraží...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 17-05-2008 v 13:48 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 6

kde je v ankete moznost ze to tam nekdo sadil umyslne? ja to trebas delam ze sazim i na mista kde to jen uvidej lidi a casem to ukradne nejakej dementek...

nechapu proc tu pisete at si to nekdo veme!!! to jsem presne cekal,nechte to tam jatra !!!

peace DEVi

Old Post 17-05-2008 v 21:45 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

ja pred tydnem objevil kviti vedle u baraku u skoly na skolnim pozemku mezi kachlickama
at si tam roste než ji nejake dite neutrhne a nezkouři

ale vypadaj pekne pizz

Old Post 19-05-2008 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7412840 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív